lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 |

ПИОНИРКЕ/1. степен/Група 1
1.ЖКК Радивој Кораћ871463:26815
2.ЖКК Арт Баскет770529:14614
3.ЖКК Гирл Баскет 2862388:32414
4.ЖКК Победник734317:33210
5.ЖКК Визура826320:42010
6.ЖКК Беостајл826257:41210
7.ЖКК Умка Џез808143:5158
57778 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Беостајл
57779 ЖКК Гирл Баскет 2 : ЖКК Радивој Кораћ
57780 ЖКК Умка Џез : ЖКК Победник
26.01.2019
19:15
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
ЖКК Визура - слободна екипа
57742 ЖКК Визура : ЖКК Гирл Баскет 2 37 : 55
21.10.2018
13:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
57743 ЖКК Беостајл : ЖКК Умка Џез 63 : 41
20.10.2018
15:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
57744 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Победник 39 : 35
20.10.2018
12:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
ЖКК Арт Баскет - слободна екипа
57746 ЖКК Умка Џез : ЖКК Радивој Кораћ 11 : 68
27.10.2018
16:15
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
57747 ЖКК Гирл Баскет 2 : ЖКК Беостајл 51 : 15
28.10.2018
12:00
Доситеј Обрадовић (Опово) ( Братства Јединства 14)
57748 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Визура 53 : 16
29.10.2018
21:20
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
ЖКК Победник - слободна екипа
57750 ЖКК Беостајл : ЖКК Арт Баскет 12 : 68
11.11.2018
16:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
57751 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Гирл Баскет 2 68 : 33
09.11.2018
20:25
Бора Станковић ( Паунова 19а)
57752 ЖКК Победник : ЖКК Умка Џез 50 : 15
11.11.2018
20:10
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
ЖКК Визура - слободна екипа
57754 ЖКК Гирл Баскет 2 : ЖКК Победник 62 : 56
18.11.2018
14:00
Доситеј Обрадовић (Опово) ( Братства Јединства 14)
57755 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Радивој Кораћ 102 : 39
19.11.2018
21:20
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
57756 ЖКК Визура : ЖКК Беостајл 59 : 38
18.11.2018
15:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
ЖКК Умка Џез - слободна екипа
57758 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Визура 57 : 25
24.11.2018
12:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
57759 ЖКК Победник : ЖКК Арт Баскет 25 : 73
23.11.2018
21:15
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
57760 ЖКК Умка Џез : ЖКК Гирл Баскет 2 27 : 68
25.11.2018
13:15
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
ЖКК Беостајл - слободна екипа
57762 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Умка Џез 81 : 7
09.12.2018
13:20
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
57763 ЖКК Визура : ЖКК Победник 54 : 61
08.12.2018
20:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
57764 ЖКК Беостајл : ЖКК Радивој Кораћ 23 : 68
09.12.2018
19:00
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
ЖКК Гирл Баскет 2 - слободна екипа
57766 ЖКК Победник : ЖКК Беостајл 62 : 32
16.12.2018
16:45
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
57767 ЖКК Умка Џез : ЖКК Визура 14 : 74
16.12.2018
15:15
Мала Визура ( Цара Душана 105)
57768 ЖКК Гирл Баскет 2 : ЖКК Арт Баскет 22 : 61
21.12.2018
21:20
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
ЖКК Радивој Кораћ - слободна екипа
57770 ЖКК Гирл Баскет 2 : ЖКК Визура 51 : 30
22.12.2018
14:00
Доситеј Обрадовић (Опово) ( Братства Јединства 14)
57771 ЖКК Умка Џез : ЖКК Беостајл 17 : 44
22.12.2018
12:45
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
57772 ЖКК Победник : ЖКК Радивој Кораћ 28 : 57
23.12.2018
20:00
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
ЖКК Арт Баскет - слободна екипа
57774 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Умка Џез 67 : 11
19.01.2019
12:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
57775 ЖКК Беостајл : ЖКК Гирл Баскет 2 30 : 46
20.01.2019
14:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
57776 ЖКК Визура : ЖКК Арт Баскет 25 : 91
20.01.2019
19:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
ЖКК Победник - слободна екипа
57778 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Беостајл
57779 ЖКК Гирл Баскет 2 : ЖКК Радивој Кораћ
57780 ЖКК Умка Џез : ЖКК Победник
26.01.2019
19:15
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
ЖКК Визура - слободна екипа