lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

ПИОНИРИ/2. лига/Група 1
1.КК Беостарс 0510100614:46520
2.КК Беовук 721091671:39619
3.КК Динамик БГ1082700:57318
4.КК Мондо Баскет 963553:45915
5.КК Беостајл1055669:66215
6.КК Сурчин Добановци1046569:62814
7.КК Борча1046623:73214
8.КК Ол Стар954534:53914
9.КК Беко 21046598:61614
10.КК Земун Фитофармација 21037523:57613
11.КК ИБЦ1019467:57811
12.КК Жарково 210010400:69710
58533 КК ИБЦ : КК Сурчин Добановци
26.01.2019
12:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
58534 КК Жарково 2 : КК Беовук 72
27.01.2019
14:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
58535 КК Борча : КК Беостарс 05
27.01.2019
14:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
58536 КК Мондо Баскет : КК Беостајл
58537 КК Беко 2 : КК Ол Стар
58538 КК Земун Фитофармација 2 : КК Динамик БГ
58473 КК Динамик БГ : КК Сурчин Добановци 76 : 58
04.11.2018
15:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
58474 КК Ол Стар : КК Земун Фитофармација 2 73 : 58
04.11.2018
13:15
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
58475 КК Беостајл : КК Беко 2 91 : 83
04.11.2018
17:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
58476 КК Беостарс 05 : КК Мондо Баскет 43 : 39
09.11.2018
20:15
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
58477 КК Беовук 72 : КК Борча 79 : 26
06.11.2018
20:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
58478 КК ИБЦ : КК Жарково 2 65 : 37
03.11.2018
12:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
58479 КК Динамик БГ : КК Ол Стар 75 : 57
10.11.2018
18:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
58480 КК Борча : КК ИБЦ 68 : 62
13.11.2018
20:35
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
58481 КК Мондо Баскет : КК Беовук 72 41 : 88
11.11.2018
13:30
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
58482 КК Беко 2 : КК Беостарс 05 43 : 63
16.11.2018
20:30
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
58483 КК Земун Фитофармација 2 : КК Беостајл 57 : 54
14.11.2018
20:15
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
58484 КК Сурчин Добановци : КК Жарково 2 74 : 34
11.11.2018
12:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
58485 КК Ол Стар : КК Сурчин Добановци 69 : 62
18.11.2018
13:15
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
58486 КК Беостајл : КК Динамик БГ 69 : 86
17.11.2018
16:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
58487 КК Беостарс 05 : КК Земун Фитофармација 2 59 : 44
17.11.2018
12:15
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
58488 КК Беовук 72 : КК Беко 2 84 : 30
20.11.2018
20:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
58489 КК ИБЦ : КК Мондо Баскет 46 : 56
17.11.2018
19:40
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
58490 КК Жарково 2 : КК Борча 47 : 54
18.11.2018
16:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
58491 КК Динамик БГ : КК Беостарс 05 64 : 69
24.11.2018
18:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
58492 КК Ол Стар : КК Беостајл 75 : 69
25.11.2018
13:15
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
58493 КК Мондо Баскет : КК Жарково 2 73 : 35
25.11.2018
19:30
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
58494 КК Беко 2 : КК ИБЦ 70 : 43
24.11.2018
13:20
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
58495 КК Земун Фитофармација 2 : КК Беовук 72 39 : 71
25.11.2018
14:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
58496 КК Сурчин Добановци : КК Борча 87 : 79
24.11.2018
12:00
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
58497 КК Беостајл : КК Сурчин Добановци 75 : 61
02.12.2018
16:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
58498 КК Беостарс 05 : КК Ол Стар 52 : 46
01.12.2018
12:15
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
58499 КК Беовук 72 : КК Динамик БГ 71 : 44
02.12.2018
12:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
58500 КК ИБЦ : КК Земун Фитофармација 2 42 : 56
06.12.2018
21:30
Михајло Петровић Алас ( Господар Јованова 22)
58501 КК Жарково 2 : КК Беко 2 38 : 85
02.12.2018
10:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
58502 КК Борча : КК Мондо Баскет 50 : 95
04.12.2018
20:40
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
58503 КК Динамик БГ : КК ИБЦ 81 : 48
08.12.2018
16:20
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
58504 КК Ол Стар : КК Беовук 72 57 : 65
10.12.2018
20:00
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
58505 КК Беостајл : КК Беостарс 05 67 : 76
09.12.2018
17:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
58506 КК Беко 2 : КК Борча 68 : 60
09.12.2018
12:20
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
58507 КК Земун Фитофармација 2 : КК Жарково 2 66 : 35
08.12.2018
16:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
58508 КК Сурчин Добановци : КК Мондо Баскет 55 : 71
07.12.2018
21:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
58509 КК Беостарс 05 : КК Сурчин Добановци 72 : 36
14.12.2018
20:40
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
58510 КК Беовук 72 : КК Беостајл 53 : 37
16.12.2018
12:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
58511 КК ИБЦ : КК Ол Стар 36 : 48
15.12.2018
12:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
58512 КК Жарково 2 : КК Динамик БГ 52 : 81
16.12.2018
14:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
58513 КК Борча : КК Земун Фитофармација 2 85 : 84
25.12.2018
20:40
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
58514 КК Мондо Баскет : КК Беко 2 72 : 50
15.12.2018
21:00
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
58515 КК Динамик БГ : КК Борча 81 : 43
22.12.2018
16:20
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
58516 КК Ол Стар : КК Жарково 2 59 : 42
23.12.2018
13:15
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
58517 КК Беостајл : КК ИБЦ 60 : 50
23.12.2018
15:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
58518 КК Беостарс 05 : КК Беовук 72 53 : 46
21.12.2018
20:40
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
58519 КК Земун Фитофармација 2 : КК Мондо Баскет 36 : 51
22.12.2018
16:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
58520 КК Сурчин Добановци : КК Беко 2 58 : 53
23.12.2018
14:00
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
58521 КК Беовук 72 : КК Сурчин Добановци 67 : 37
12.01.2019
11:15
Вук Караџић ( Таковска 41)
58522 КК ИБЦ : КК Беостарс 05 43 : 55
12.01.2019
12:10
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
58523 КК Жарково 2 : КК Беостајл 43 : 68
13.01.2019
14:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
58524 КК Борча : КК Ол Стар 80 : 50
13.01.2019
16:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
58525 КК Мондо Баскет : КК Динамик БГ 55 : 56
13.01.2019
17:00
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
58526 КК Беко 2 : КК Земун Фитофармација 2 65 : 51
30.12.2018
12:20
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
58527 КК Динамик БГ : КК Беко 2 56 : 51
20.01.2019
17:20
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
58528 КК Ол Стар : КК Мондо Баскет
19.01.2019
13:15
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
58529 КК Беостајл : КК Борча 79 : 78
19.01.2019
18:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
58530 КК Беостарс 05 : КК Жарково 2 72 : 37
19.01.2019
19:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
58531 КК Беовук 72 : КК ИБЦ 47 : 32
20.01.2019
11:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
58532 КК Сурчин Добановци : КК Земун Фитофармација 2 41 : 32
19.01.2019
12:30
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
58533 КК ИБЦ : КК Сурчин Добановци
26.01.2019
12:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
58534 КК Жарково 2 : КК Беовук 72
27.01.2019
14:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
58535 КК Борча : КК Беостарс 05
27.01.2019
14:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
58536 КК Мондо Баскет : КК Беостајл
58537 КК Беко 2 : КК Ол Стар
58538 КК Земун Фитофармација 2 : КК Динамик БГ