lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

ПИОНИРИ/2. лига/Група 1
1.КК Беовук 72220167:674
2.КК Динамик БГ220151:1154
3.КК Беостарс 05220106:824
4.КК Земун Фитофармација 2211115:1273
5.КК Ол Стар211130:1333
6.КК Борча21194:1413
7.КК ИБЦ211127:1053
8.КК Беостајл211145:1403
9.КК Сурчин Добановци211132:1103
10.КК Беко 2202126:1542
11.КК Мондо Баскет 20280:1312
12.КК Жарково 220271:1392
58485 КК Ол Стар : КК Сурчин Добановци
18.11.2018
13:15
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
58486 КК Беостајл : КК Динамик БГ
17.11.2018
16:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
58487 КК Беостарс 05 : КК Земун Фитофармација 2
17.11.2018
12:15
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
58488 КК Беовук 72 : КК Беко 2
20.11.2018
20:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
58489 КК ИБЦ : КК Мондо Баскет
17.11.2018
19:40
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
58490 КК Жарково 2 : КК Борча
18.11.2018
16:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
58473 КК Динамик БГ : КК Сурчин Добановци 76 : 58
04.11.2018
15:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
58474 КК Ол Стар : КК Земун Фитофармација 2 73 : 58
04.11.2018
13:15
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
58475 КК Беостајл : КК Беко 2 91 : 83
04.11.2018
17:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
58476 КК Беостарс 05 : КК Мондо Баскет 43 : 39
09.11.2018
20:15
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
58477 КК Беовук 72 : КК Борча 79 : 26
06.11.2018
20:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
58478 КК ИБЦ : КК Жарково 2 65 : 37
03.11.2018
12:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
58479 КК Динамик БГ : КК Ол Стар 75 : 57
10.11.2018
18:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
58480 КК Борча : КК ИБЦ 68 : 62
13.11.2018
20:35
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
58481 КК Мондо Баскет : КК Беовук 72 41 : 88
11.11.2018
13:30
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
58482 КК Беко 2 : КК Беостарс 05 43 : 63
16.11.2018
20:30
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
58483 КК Земун Фитофармација 2 : КК Беостајл 57 : 54
14.11.2018
20:15
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
58484 КК Сурчин Добановци : КК Жарково 2 74 : 34
11.11.2018
12:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
58485 КК Ол Стар : КК Сурчин Добановци
18.11.2018
13:15
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
58486 КК Беостајл : КК Динамик БГ
17.11.2018
16:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
58487 КК Беостарс 05 : КК Земун Фитофармација 2
17.11.2018
12:15
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
58488 КК Беовук 72 : КК Беко 2
20.11.2018
20:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
58489 КК ИБЦ : КК Мондо Баскет
17.11.2018
19:40
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
58490 КК Жарково 2 : КК Борча
18.11.2018
16:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)