lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 |

КАДЕТИ/Регионална лига/Група 1
1.КК Коњарник990628:49818
2.КК Ас Баскет981623:47517
3.КК Шампион БГД963579:51315
4.КК Сурчин Добановци963581:53415
5.КК Сава 3963630:49415
6.КК Мондо Баскет954519:51714
7.КК Шутер 2945608:56813
8.КК Рас 936551:57012
9.КК Слодес 2936470:55012
10.КК Колеџ Београд 2927569:61211
11.КК Визура 4927472:66711
12.ШКК Звездара 3909415:6479
59583 КК Сава 3 : КК Коњарник 59 : 68
11.11.2018
12:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
59584 КК Шампион БГД : КК Ас Баскет 50 : 40
10.11.2018
11:50
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
59585 КК Сурчин Добановци : КК Колеџ Београд 2 65 : 57
11.11.2018
14:00
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
59586 КК Рас : КК Визура 4 76 : 50
10.11.2018
13:40
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
59587 КК Шутер 2 : ШКК Звездара 3 81 : 36
16.11.2018
21:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
59588 КК Мондо Баскет : КК Слодес 2 57 : 63
10.11.2018
17:20
Балон Цлассиц ( Алексиначких Рудара 22 а)
59589 КК Сава 3 : КК Шампион БГД 36 : 64
18.11.2018
12:40
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
59590 ШКК Звездара 3 : КК Мондо Баскет 32 : 55
18.11.2018
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
59591 КК Визура 4 : КК Шутер 2 44 : 76
17.11.2018
16:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
59592 КК Колеџ Београд 2 : КК Рас 70 : 84
16.11.2018
21:00
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
59593 КК Ас Баскет : КК Сурчин Добановци 81 : 71
17.11.2018
13:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
59594 КК Коњарник : КК Слодес 2 64 : 58
18.11.2018
18:15
Десанка Максимовић ( Устаничка 246)
59595 КК Шампион БГД : КК Коњарник 63 : 69
22.11.2018
21:45
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
59596 КК Сурчин Добановци : КК Сава 3 72 : 67
25.11.2018
13:45
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
59597 КК Рас : КК Ас Баскет 50 : 55
24.11.2018
18:10
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
59598 КК Шутер 2 : КК Колеџ Београд 2 84 : 57
25.11.2018
13:20
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
59599 КК Мондо Баскет : КК Визура 4 67 : 49
24.11.2018
17:20
Балон Цлассиц ( Алексиначких Рудара 22 а)
59600 КК Слодес 2 : ШКК Звездара 3 64 : 40
24.11.2018
16:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
59601 КК Сава 3 : КК Рас 88 : 67
02.12.2018
13:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
59602 КК Шампион БГД : КК Сурчин Добановци 64 : 62
02.12.2018
11:50
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
59603 КК Визура 4 : КК Слодес 2 67 : 54
01.12.2018
14:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
59604 КК Колеџ Београд 2 : КК Мондо Баскет 54 : 66
30.11.2018
21:00
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
59605 КК Ас Баскет : КК Шутер 2 68 : 56
01.12.2018
13:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
59606 КК Коњарник : ШКК Звездара 3 73 : 42
02.12.2018
18:15
Десанка Максимовић ( Устаничка 246)
59607 КК Сурчин Добановци : КК Коњарник 54 : 72
09.12.2018
12:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
59608 КК Рас : КК Шампион БГД 64 : 54
08.12.2018
13:40
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
59609 КК Шутер 2 : КК Сава 3 62 : 87
08.12.2018
14:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
59610 КК Мондо Баскет : КК Ас Баскет 60 : 64
08.12.2018
19:25
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
59611 КК Слодес 2 : КК Колеџ Београд 2 61 : 59
08.12.2018
14:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
59612 ШКК Звездара 3 : КК Визура 4 68 : 69
09.12.2018
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
59613 КК Сава 3 : КК Мондо Баскет 75 : 36
15.12.2018
12:40
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
59614 КК Шампион БГД : КК Шутер 2 66 : 60
15.12.2018
11:50
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
59615 КК Сурчин Добановци : КК Рас 61 : 43
21.12.2018
21:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
59616 КК Колеџ Београд 2 : ШКК Звездара 3 85 : 58
14.12.2018
21:00
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
59617 КК Ас Баскет : КК Слодес 2 71 : 42
16.12.2018
11:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
59618 КК Коњарник : КК Визура 4 77 : 61
15.12.2018
18:15
Текстилна школа ( Војислава Илића 88)
59619 КК Рас : КК Коњарник 56 : 67
22.12.2018
13:30
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
59620 КК Шутер 2 : КК Сурчин Добановци 63 : 74
22.12.2018
14:45
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
59621 КК Мондо Баскет : КК Шампион БГД 73 : 72
22.12.2018
19:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
59622 КК Слодес 2 : КК Сава 3 43 : 65
23.12.2018
14:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
59623 ШКК Звездара 3 : КК Ас Баскет 33 : 69
22.12.2018
17:40
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
59624 КК Визура 4 : КК Колеџ Београд 2 50 : 70
22.12.2018
15:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
59625 КК Сава 3 : ШКК Звездара 3 70 : 41
13.01.2019
15:10
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
59626 КК Шампион БГД : КК Слодес 2 65 : 44
13.01.2019
11:45
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
59627 КК Сурчин Добановци : КК Мондо Баскет 60 : 46
12.01.2019
19:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
59628 КК Рас : КК Шутер 2 63 : 66
13.01.2019
12:50
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
59629 КК Ас Баскет : КК Визура 4 96 : 41
13.01.2019
13:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
59630 КК Коњарник : КК Колеџ Београд 2 65 : 45
13.01.2019
18:15
Десанка Максимовић ( Устаничка 246)
59631 КК Шутер 2 : КК Коњарник 60 : 73
18.01.2019
21:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
59632 КК Мондо Баскет : КК Рас 59 : 48
19.01.2019
19:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
59633 КК Слодес 2 : КК Сурчин Добановци 41 : 62
19.01.2019
14:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
59634 ШКК Звездара 3 : КК Шампион БГД 65 : 81
20.01.2019
14:30
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
59635 КК Визура 4 : КК Сава 3 41 : 83
19.01.2019
16:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
59636 КК Колеџ Београд 2 : КК Ас Баскет 72 : 79
18.01.2019
21:15
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)