lat|eng
Насловна > Резултати
ПИОНИРИ/Регионална лига У15/11 екипа
1.КК Баново Брдо16142953:65430
2.КК Торлак161331008:79029
3.КК Блокови161151028:77127
4.КК Беко 314113826:65325
5.КК Жарково 31578845:84422
6.КК Слобода Барич16511862:96621
7.КК Младеновац (-1)1578884:92821
8.КК Сава 2 (-1)1569754:75720
9.КК Церак 215411738:87219
10.КК ИБЦ 215312566:91318
11.КК Рас 415312704:102018
60921 КК Жарково 3 : КК Рас 4
24.03.2019
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
60922 КК Церак 2 : КК Баново Брдо
24.03.2019
17:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
60923 КК Беко 3 : КК Торлак
23.03.2019
15:15
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
60924 КК Слобода Барич : КК ИБЦ 2
24.03.2019
15:10
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
60925 КК Блокови : КК Сава 2
24.03.2019
16:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
КК Младеновац - слободна екипа
61024 КК Церак 2 : КК Блокови 41 : 61
11.11.2018
17:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
61025 КК Беко 3 : КК Слобода Барич 55 : 53
16.11.2018
21:00
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
61026 КК Младеновац : КК ИБЦ 2 63 : 42
14.11.2018
20:15
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
61027 КК Торлак : КК Сава 2 55 : 44
11.11.2018
14:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
61028 КК Баново Брдо : КК Рас 4 68 : 54
16.11.2018
20:45
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
КК Жарково 3 - слободна екипа
61017 КК Жарково 3 : КК Церак 2 52 : 45
17.11.2018
13:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
61018 КК Сава 2 : КК Баново Брдо 51 : 40
18.11.2018
09:15
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
61019 КК ИБЦ 2 : КК Торлак 35 : 66
17.11.2018
12:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
61020 КК Слобода Барич : КК Младеновац 84 : 53
18.11.2018
15:05
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
61021 КК Блокови : КК Беко 3 73 : 42
18.11.2018
15:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
КК Рас 4 - слободна екипа
61012 КК Беко 3 : КК Жарково 3 69 : 49
30.11.2018
21:15
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
61013 КК Младеновац : КК Блокови 41 : 67
24.11.2018
14:00
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
61014 КК Торлак : КК Слобода Барич 88 : 56
24.11.2018
16:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
61015 КК Баново Брдо : КК ИБЦ 2 64 : 24
24.11.2018
13:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
61016 КК Рас 4 : КК Сава 2 44 : 63
25.11.2018
10:30
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
КК Церак 2 - слободна екипа
61005 КК Жарково 3 : КК Младеновац 71 : 68
02.12.2018
14:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
61006 КК Церак 2 : КК Беко 3 23 : 68
01.12.2018
16:10
14. Октобар ( Гочка 40)
61007 КК ИБЦ 2 : КК Рас 4 73 : 52
01.12.2018
13:10
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
61008 КК Слобода Барич : КК Баново Брдо 51 : 66
02.12.2018
15:05
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
61009 КК Блокови : КК Торлак 65 : 55
01.12.2018
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
КК Сава 2 - слободна екипа
61000 КК Младеновац : КК Церак 2 71 : 50
05.12.2018
20:20
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
61001 КК Торлак : КК Жарково 3 72 : 46
01.02.2019
11:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
61002 КК Баново Брдо : КК Блокови 38 : 34
05.12.2018
21:00
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
61003 КК Рас 4 : КК Слобода Барич 55 : 49
05.12.2018
19:45
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
61004 КК Сава 2 : КК ИБЦ 2 43 : 56
05.12.2018
16:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
КК Беко 3 - слободна екипа
60993 КК Жарково 3 : КК Баново Брдо 38 : 45
09.12.2018
16:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
60994 КК Церак 2 : КК Торлак 37 : 58
08.12.2018
14:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
60995 КК Беко 3 : КК Младеновац 76 : 44
09.12.2018
18:00
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
60996 КК Слобода Барич : КК Сава 2 44 : 85
09.12.2018
15:10
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
60997 КК Блокови : КК Рас 4 97 : 59
09.12.2018
15:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
КК ИБЦ 2 - слободна екипа
60988 КК Торлак : КК Беко 3 51 : 67
15.12.2018
19:15
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
60989 КК Баново Брдо : КК Церак 2 45 : 40
15.12.2018
13:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
60990 КК Рас 4 : КК Жарково 3 44 : 47
15.12.2018
15:00
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
60991 КК Сава 2 : КК Блокови 36 : 65
16.12.2018
13:15
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
60992 КК ИБЦ 2 : КК Слобода Барич 32 : 56
15.12.2018
13:50
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
КК Младеновац - слободна екипа
60981 КК Жарково 3 : КК Сава 2 57 : 47
23.12.2018
14:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
60982 КК Церак 2 : КК Рас 4 60 : 46
24.12.2018
21:55
Уједињене Нације ( Борова 8)
60983 КК Беко 3 : КК Баново Брдо 48 : 53
22.12.2018
20:15
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
60984 КК Младеновац : КК Торлак 34 : 74
22.12.2018
12:20
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
60985 КК Блокови : КК ИБЦ 2 106 : 33
22.12.2018
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
КК Слобода Барич - слободна екипа
60976 КК Баново Брдо : КК Младеновац 78 : 59
16.01.2019
21:00
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
60977 КК Рас 4 : КК Беко 3 44 : 54
12.01.2019
11:30
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
60978 КК Сава 2 : КК Церак 2 52 : 49
13.01.2019
11:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
60979 КК ИБЦ 2 : КК Жарково 3 19 : 86
12.01.2019
13:40
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
60980 КК Слобода Барич : КК Блокови 50 : 69
13.01.2019
15:05
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
КК Торлак - слободна екипа
60969 КК Жарково 3 : КК Слобода Барич 63 : 33
20.01.2019
14:45
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
60970 КК Церак 2 : КК ИБЦ 2 56 : 37
20.01.2019
17:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
60971 КК Беко 3 : КК Сава 2 53 : 23
20.01.2019
17:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
60972 КК Младеновац : КК Рас 4 77 : 44
19.01.2019
14:00
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
60973 КК Торлак : КК Баново Брдо 56 : 53
19.01.2019
14:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
КК Блокови - слободна екипа
60964 КК Рас 4 : КК Торлак 41 : 81
23.01.2019
19:45
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
60965 КК Сава 2 : КК Младеновац 68 : 76
23.01.2019
20:20
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
60966 КК ИБЦ 2 : КК Беко 3 46 : 64
24.01.2019
21:30
Михајло Петровић Алас ( Господар Јованова 22)
60967 КК Слобода Барич : КК Церак 2 44 : 41
22.01.2019
19:45
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
60968 КК Блокови : КК Жарково 3 53 : 47
17.02.2019
15:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
КК Баново Брдо - слободна екипа
60957 КК Рас 4 : КК Баново Брдо 29 : 107
26.01.2019
17:10
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
60958 КК Сава 2 : КК Торлак 39 : 58
26.01.2019
11:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
60959 КК ИБЦ 2 : КК Младеновац СР 20 : 0
службени резултат
21.02.2019
20:40
Михајло Петровић Алас ( Господар Јованова 22)
60960 КК Слобода Барич : КК Беко 3 52 : 57
27.01.2019
15:10
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
60961 КК Блокови : КК Церак 2 70 : 47
26.01.2019
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
КК Жарково 3 - слободна екипа
60951 КК Церак 2 : КК Жарково 3 70 : 76
22.02.2019
21:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
60952 КК Беко 3 : КК Блокови 58 : 61
20.02.2019
18:45
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
60953 КК Младеновац : КК Слобода Барич 70 : 44
20.02.2019
20:20
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
60954 КК Торлак : КК ИБЦ 2 60 : 51
17.02.2019
13:30
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
60955 КК Баново Брдо : КК Сава 2 СР 20 : 0
службени резултат
19.02.2019
18:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
КК Рас 4 - слободна екипа
60945 КК Жарково 3 : КК Беко 3 46 : 54
24.02.2019
19:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
60946 КК Сава 2 : КК Рас 4 74 : 50
21.02.2019
13:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
60947 КК ИБЦ 2 : КК Баново Брдо 28 : 62
23.02.2019
12:10
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
60948 КК Слобода Барич : КК Торлак 49 : 61
24.02.2019
15:10
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
60949 КК Блокови : КК Младеновац 67 : 70
23.02.2019
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
КК Церак 2 - слободна екипа
60939 КК Беко 3 : КК Церак 2 61 : 35
03.03.2019
17:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
60940 КК Младеновац : КК Жарково 3 76 : 57
03.03.2019
12:30
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
60941 КК Торлак : КК Блокови 52 : 47
03.03.2019
21:15
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
60942 КК Баново Брдо : КК Слобода Барич 80 : 49
03.03.2019
18:30
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
60943 КК Рас 4 : КК ИБЦ 2 61 : 47
03.03.2019
11:35
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
КК Сава 2 - слободна екипа
60933 КК Жарково 3 : КК Торлак 68 : 72
10.03.2019
14:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
60934 КК Церак 2 : КК Младеновац 86 : 82
10.03.2019
17:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
60935 КК ИБЦ 2 : КК Сава 2 23 : 74
09.03.2019
12:30
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
60936 КК Слобода Барич : КК Рас 4 81 : 36
10.03.2019
15:10
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
60937 КК Блокови : КК Баново Брдо 51 : 57
10.03.2019
15:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
КК Беко 3 - слободна екипа
60927 КК Младеновац : КК Беко 3
24.03.2019
12:15
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
60928 КК Торлак : КК Церак 2 49 : 58
16.03.2019
12:45
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
60929 КК Баново Брдо : КК Жарково 3 77 : 42
17.03.2019
17:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
60930 КК Рас 4 : КК Блокови 45 : 42
17.03.2019
11:35
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
60931 КК Сава 2 : КК Слобода Барич 55 : 67
16.03.2019
13:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
КК ИБЦ 2 - слободна екипа
60921 КК Жарково 3 : КК Рас 4
24.03.2019
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
60922 КК Церак 2 : КК Баново Брдо
24.03.2019
17:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
60923 КК Беко 3 : КК Торлак
23.03.2019
15:15
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
60924 КК Слобода Барич : КК ИБЦ 2
24.03.2019
15:10
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
60925 КК Блокови : КК Сава 2
24.03.2019
16:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
КК Младеновац - слободна екипа
61029 КК Торлак : КК Младеновац
61030 КК Баново Брдо : КК Беко 3
61031 КК Рас 4 : КК Церак 2
61032 КК Сава 2 : КК Жарково 3
23.03.2019
15:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
61033 КК ИБЦ 2 : КК Блокови
КК Слобода Барич - слободна екипа
>> Регионална лига У15/11 екипа