lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Квалитетна лига У13/Група 1
1.КК ФМП14131940:47327
2.БКК Раднички14113726:61925
3.КК Ас Баскет1495746:59723
4.КК Земун Фитофармација1495660:56423
5.КК Визура1477646:65921
6.КК Церак1459557:71419
7.КК Рас 14113456:75715
8.КК ИБЦ14113449:79715
61619 КК Визура : КК ИБЦ 52 : 42
19.01.2019
19:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
61620 КК Рас : БКК Раднички 32 : 54
19.01.2019
19:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
61621 КК Ас Баскет : КК Церак 53 : 30
20.01.2019
13:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
61622 КК Земун Фитофармација : КК ФМП 26 : 69
20.01.2019
11:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
61623 КК ИБЦ : КК ФМП 25 : 68
27.01.2019
12:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
61624 КК Церак : КК Земун Фитофармација 45 : 53
28.01.2019
21:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
61625 БКК Раднички : КК Ас Баскет 53 : 54
31.01.2019
21:45
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
61626 КК Визура : КК Рас 61 : 22
30.01.2019
20:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
61627 КК Рас : КК ИБЦ 37 : 30
24.02.2019
15:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
61628 КК Ас Баскет : КК Визура 52 : 27
26.02.2019
19:45
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
61629 КК Земун Фитофармација : БКК Раднички 44 : 48
23.02.2019
14:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
61630 КК ФМП : КК Церак 55 : 34
26.02.2019
20:20
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
61631 КК ИБЦ : КК Церак 36 : 38
03.03.2019
10:45
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
61632 БКК Раднички : КК ФМП 32 : 52
03.03.2019
21:00
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
61633 КК Визура : КК Земун Фитофармација 43 : 44
03.03.2019
11:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
61634 КК Рас : КК Ас Баскет 30 : 54
14.03.2019
20:15
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
61635 КК Ас Баскет : КК ИБЦ 59 : 30
09.03.2019
13:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
61636 КК Земун Фитофармација : КК Рас 49 : 38
10.03.2019
19:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
61637 КК ФМП : КК Визура 72 : 48
10.03.2019
14:20
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
61638 КК Церак : БКК Раднички 64 : 85
11.03.2019
21:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
61639 КК ИБЦ : БКК Раднички 27 : 63
16.03.2019
11:10
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
61640 КК Визура : КК Церак 59 : 37
16.03.2019
18:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
61641 КК Рас : КК ФМП 21 : 53
17.03.2019
17:30
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
61642 КК Ас Баскет : КК Земун Фитофармација 54 : 43
16.03.2019
12:45
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
61643 КК Земун Фитофармација : КК ИБЦ 68 : 9
24.03.2019
18:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
61644 КК ФМП : КК Ас Баскет 56 : 42
22.03.2019
20:20
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
61645 КК Церак : КК Рас 57 : 41
28.03.2019
20:55
Уједињене Нације ( Борова 8)
61646 БКК Раднички : КК Визура 50 : 39
23.03.2019
13:15
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
61647 КК ИБЦ : КК Визура 41 : 53
28.03.2019
20:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
61648 БКК Раднички : КК Рас 56 : 32
30.03.2019
18:00
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
61649 КК Церак : КК Ас Баскет 52 : 50
01.04.2019
21:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
61650 КК ФМП : КК Земун Фитофармација 53 : 25
30.03.2019
16:20
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
61651 КК ФМП : КК ИБЦ 93 : 24
06.04.2019
12:20
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
61652 КК Земун Фитофармација : КК Церак 51 : 21
07.04.2019
18:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
61653 КК Ас Баскет : БКК Раднички 51 : 53
16.04.2019
19:45
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
61654 КК Рас : КК Визура 41 : 43
07.04.2019
17:30
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
61655 КК ИБЦ : КК Рас 43 : 39
14.04.2019
14:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
61656 КК Визура : КК Ас Баскет 43 : 41
13.04.2019
14:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
61657 БКК Раднички : КК Земун Фитофармација 42 : 37
13.04.2019
16:30
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
61658 КК Церак : КК ФМП 29 : 74
14.04.2019
10:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
61659 КК Церак : КК ИБЦ 42 : 27
22.04.2019
21:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
61660 КК ФМП : БКК Раднички 72 : 47
09.05.2019
20:20
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
61661 КК Земун Фитофармација : КК Визура 50 : 44
11.05.2019
12:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
61662 КК Ас Баскет : КК Рас 69 : 31
21.04.2019
13:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
61663 КК ИБЦ : КК Ас Баскет 35 : 59
05.05.2019
15:00
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
61664 КК Рас : КК Земун Фитофармација 23 : 55
05.05.2019
15:55
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
61665 КК Визура : КК ФМП 30 : 76
05.05.2019
14:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
61666 БКК Раднички : КК Церак 30 : 19
05.05.2019
14:10
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
61667 БКК Раднички : КК ИБЦ 63 : 48
11.05.2019
12:15
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
61668 КК Церак : КК Визура 41 : 56
16.05.2019
20:50
Уједињене Нације ( Борова 8)
61669 КК ФМП : КК Рас 85 : 25
14.05.2019
20:20
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
61670 КК Земун Фитофармација : КК Ас Баскет 52 : 43
15.05.2019
20:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
61671 КК ИБЦ : КК Земун Фитофармација 32 : 63
20.05.2019
20:40
Михајло Петровић Алас ( Господар Јованова 22)
61672 КК Ас Баскет : КК ФМП 65 : 62
20.05.2019
19:20
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
61673 КК Рас : КК Церак 44 : 48
19.05.2019
17:30
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
61674 КК Визура : БКК Раднички 48 : 50
20.05.2019
20:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)