lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/2. лига У13/Група 1
1.КК Бањица Мега14131751:48127
2.КК Жарково14113680:59025
3.КК Беостарс 051486590:54122
4.КК Беокош1477533:53721
5.КК Мондо Баскет1459540:54619
6.КК Сава1459517:58719
7.КК Беко 21459505:65419
8.КК Чубура14212513:69316
61731 КК Мондо Баскет : КК Чубура 55 : 23
19.01.2019
09:45
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
61732 КК Беокош : КК Беостарс 05 25 : 28
22.01.2019
21:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
61733 КК Бањица Мега : КК Сава 53 : 28
20.01.2019
09:30
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
61734 КК Беко 2 : КК Жарково 44 : 48
22.02.2019
20:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
61735 КК Чубура : КК Жарково 40 : 44
28.01.2019
20:15
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
61736 КК Сава : КК Беко 2 32 : 36
19.02.2019
13:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
61737 КК Беостарс 05 : КК Бањица Мега 35 : 30
26.01.2019
11:10
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
61738 КК Мондо Баскет : КК Беокош 55 : 42
26.01.2019
09:45
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
61739 КК Беокош : КК Чубура 59 : 43
26.02.2019
21:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
61740 КК Бањица Мега : КК Мондо Баскет 40 : 32
23.02.2019
13:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
61741 КК Беко 2 : КК Беостарс 05 35 : 29
27.02.2019
20:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
61742 КК Жарково : КК Сава 48 : 37
23.02.2019
16:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
61743 КК Чубура : КК Сава 36 : 37
05.03.2019
20:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
61744 КК Беостарс 05 : КК Жарково 45 : 48
05.03.2019
19:40
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
61745 КК Мондо Баскет : КК Беко 2 38 : 22
02.03.2019
11:45
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
61746 КК Беокош : КК Бањица Мега 31 : 47
02.03.2019
12:20
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
61747 КК Бањица Мега : КК Чубура 53 : 39
09.03.2019
13:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
61748 КК Беко 2 : КК Беокош 40 : 48
10.03.2019
17:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
61749 КК Жарково : КК Мондо Баскет 59 : 30
10.03.2019
10:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
61750 КК Сава : КК Беостарс 05 34 : 50
10.03.2019
10:15
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
61751 КК Чубура : КК Беостарс 05 44 : 39
19.03.2019
20:10
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
61752 КК Мондо Баскет : КК Сава 37 : 22
16.03.2019
10:00
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
61753 КК Беокош : КК Жарково 47 : 34
19.03.2019
21:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
61754 КК Бањица Мега : КК Беко 2 72 : 34
19.03.2019
19:45
Карађорђе ( Јове Илића 2)
61755 КК Беко 2 : КК Чубура 49 : 31
24.03.2019
17:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
61756 КК Жарково : КК Бањица Мега 41 : 52
24.03.2019
14:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
61757 КК Сава : КК Беокош 28 : 35
24.03.2019
10:40
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
61758 КК Беостарс 05 : КК Мондо Баскет 37 : 14
23.03.2019
11:00
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
61759 КК Чубура : КК Мондо Баскет 54 : 52
03.04.2019
20:15
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
61760 КК Беостарс 05 : КК Беокош 48 : 35
02.04.2019
19:35
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
61761 КК Сава : КК Бањица Мега 43 : 58
31.03.2019
09:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
61762 КК Жарково : КК Беко 2 72 : 48
31.03.2019
14:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
61763 КК Жарково : КК Чубура 44 : 37
06.04.2019
12:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
61764 КК Беко 2 : КК Сава 39 : 53
07.04.2019
11:00
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
61765 КК Бањица Мега : КК Беостарс 05 80 : 49
04.04.2019
19:45
Карађорђе ( Јове Илића 2)
61766 КК Беокош : КК Мондо Баскет 43 : 35
09.04.2019
21:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
61767 КК Чубура : КК Беокош 19 : 43
15.04.2019
20:10
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
61768 КК Мондо Баскет : КК Бањица Мега 45 : 55
13.04.2019
15:15
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
61769 КК Беостарс 05 : КК Беко 2 68 : 34
13.04.2019
11:10
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
61770 КК Сава : КК Жарково 43 : 55
10.05.2019
18:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
61771 КК Сава : КК Чубура 59 : 37
21.04.2019
10:15
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
61772 КК Жарково : КК Беостарс 05 47 : 36
19.05.2019
10:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
61773 КК Беко 2 : КК Мондо Баскет 29 : 27
21.04.2019
17:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
61774 КК Бањица Мега : КК Беокош 42 : 19
16.04.2019
19:45
Карађорђе ( Јове Илића 2)
61775 КК Чубура : КК Бањица Мега 26 : 61
08.05.2019
20:15
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
61776 КК Беокош : КК Беко 2 45 : 32
07.05.2019
21:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
61777 КК Мондо Баскет : КК Жарково 51 : 56
07.05.2019
20:45
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
61778 КК Беостарс 05 : КК Сава 39 : 28
07.05.2019
19:35
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
61779 КК Беостарс 05 : КК Чубура 60 : 50
12.05.2019
12:10
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
61780 КК Сава : КК Мондо Баскет 37 : 32
12.05.2019
10:15
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
61781 КК Жарково : КК Беокош 50 : 29
11.05.2019
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
61782 КК Беко 2 : КК Бањица Мега 25 : 57
11.05.2019
19:15
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
61783 КК Чубура : КК Беко 2 34 : 38
17.05.2019
20:15
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
61784 КК Бањица Мега : КК Жарково 51 : 34
16.05.2019
19:45
Карађорђе ( Јове Илића 2)
61785 КК Беокош : КК Сава 32 : 36
14.05.2019
21:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
61786 КК Мондо Баскет : КК Беостарс 05 37 : 27
18.05.2019
09:40
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)