lat|eng
Насловна > Резултати
ПИОНИРКЕ/1. степен / 2
1.ЖКК Рас14131975:56527
2.ЖКК Арт Баскет14122890:52626
3.ЖКК Визура 21495854:68223
4.ЖКК Див Баскет1486712:58722
5.ЖКК Гирл Баскет1468657:63520
6.ЖКК Победник1468778:66020
7.ЖКК Церак14212396:101116
8.ЖКК Флеш14014366:96214
63005 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Флеш 46 : 22
12.10.2019
14:20
Лаза Костић ( Милентија Поповића 72)
63006 ЖКК Рас : ЖКК Визура 2 57 : 43
24.10.2019
20:15
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
63007 ЖКК Гирл Баскет : ЖКК Победник 30 : 24
13.10.2019
15:30
Географски факултет ( Војвођанска 1)
63008 ЖКК Церак : ЖКК Див Баскет 18 : 62
13.10.2019
12:20
Ђорђе Крстић ( Живка Настића Бабе 12)
63009 ЖКК Флеш : ЖКК Див Баскет 22 : 73
20.10.2019
20:20
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
63010 ЖКК Победник : ЖКК Церак 76 : 21
20.10.2019
20:10
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
63011 ЖКК Визура 2 : ЖКК Гирл Баскет 66 : 49
19.10.2019
12:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
63012 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Рас 68 : 51
19.10.2019
14:20
Лаза Костић ( Милентија Поповића 72)
63013 ЖКК Рас : ЖКК Флеш 84 : 35
27.10.2019
13:10
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
63014 ЖКК Гирл Баскет : ЖКК Арт Баскет 30 : 72
28.10.2019
20:45
Сава Шумановић (Алтина) ( Добановачки пут 107)
63015 ЖКК Церак : ЖКК Визура 2 49 : 99
27.10.2019
12:10
Ђорђе Крстић ( Живка Настића Бабе 12)
63016 ЖКК Див Баскет : ЖКК Победник 47 : 45
27.10.2019
09:30
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
63017 ЖКК Флеш : ЖКК Победник 31 : 107
09.11.2019
13:20
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
63018 ЖКК Визура 2 : ЖКК Див Баскет 67 : 62
09.11.2019
14:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
63019 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Церак 75 : 11
10.11.2019
13:00
Лаза Костић ( Милентија Поповића 72)
63020 ЖКК Рас : ЖКК Гирл Баскет 55 : 35
09.11.2019
16:30
Уједињене Нације ( Борова 8)
63021 ЖКК Гирл Баскет : ЖКК Флеш 73 : 24
16.11.2019
09:00
Географски факултет ( Војвођанска 1)
63022 ЖКК Церак : ЖКК Рас 29 : 65
16.11.2019
12:10
Ђорђе Крстић ( Живка Настића Бабе 12)
63023 ЖКК Див Баскет : ЖКК Арт Баскет 46 : 62
17.11.2019
09:30
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
63024 ЖКК Победник : ЖКК Визура 2 44 : 53
17.11.2019
20:40
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
63025 ЖКК Флеш : ЖКК Визура 2 29 : 71
24.11.2019
13:40
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
63026 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Победник 62 : 41
25.11.2019
21:20
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
63027 ЖКК Рас : ЖКК Див Баскет 53 : 35
28.11.2019
20:15
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
63028 ЖКК Гирл Баскет : ЖКК Церак 60 : 24
23.11.2019
10:30
Географски факултет ( Војвођанска 1)
63029 ЖКК Церак : ЖКК Флеш 44 : 33
08.12.2019
12:10
Ђорђе Крстић ( Живка Настића Бабе 12)
63030 ЖКК Див Баскет : ЖКК Гирл Баскет 51 : 45
08.12.2019
14:45
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
63031 ЖКК Победник : ЖКК Рас 46 : 74
08.12.2019
20:40
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
63032 ЖКК Визура 2 : ЖКК Арт Баскет 43 : 69
08.12.2019
09:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
63033 ЖКК Флеш : ЖКК Арт Баскет 25 : 88
15.12.2019
18:00
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
63034 ЖКК Визура 2 : ЖКК Рас 62 : 77
14.12.2019
20:45
Мала Визура ( Цара Душана 105)
63035 ЖКК Победник : ЖКК Гирл Баскет 34 : 41
15.12.2019
20:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
63036 ЖКК Див Баскет : ЖКК Церак 66 : 17
15.12.2019
13:20
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
63037 ЖКК Див Баскет : ЖКК Флеш 66 : 17
15.01.2020
20:15
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
63038 ЖКК Церак : ЖКК Победник 18 : 100
21.12.2019
12:10
Ђорђе Крстић ( Живка Настића Бабе 12)
63039 ЖКК Гирл Баскет : ЖКК Визура 2 28 : 46
21.12.2019
11:00
Сава Шумановић (Алтина) ( Добановачки пут 107)
63040 ЖКК Рас : ЖКК Арт Баскет 65 : 54
16.01.2020
20:15
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
63041 ЖКК Флеш : ЖКК Рас 24 : 64
19.01.2020
19:10
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
63042 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Гирл Баскет 66 : 47
19.01.2020
12:20
Лаза Костић ( Милентија Поповића 72)
63043 ЖКК Визура 2 : ЖКК Церак 71 : 43
18.01.2020
13:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
63044 ЖКК Победник : ЖКК Див Баскет 51 : 44
18.01.2020
20:10
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
63045 ЖКК Победник : ЖКК Флеш 68 : 31
25.01.2020
14:55
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
63046 ЖКК Див Баскет : ЖКК Визура 2 46 : 36
26.01.2020
16:20
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
63047 ЖКК Церак : ЖКК Арт Баскет 40 : 75
25.01.2020
12:10
Ђорђе Крстић ( Живка Настића Бабе 12)
63048 ЖКК Гирл Баскет : ЖКК Рас 44 : 69
21.02.2020
10:00
Географски факултет ( Војвођанска 1)
63049 ЖКК Флеш : ЖКК Гирл Баскет 19 : 55
29.02.2020
19:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
63050 ЖКК Рас : ЖКК Церак 113 : 11
29.02.2020
18:15
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
63051 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Див Баскет 58 : 27
29.02.2020
14:30
Веселин Маслеша ( Кумодрашка 72)
63052 ЖКК Визура 2 : ЖКК Победник 77 : 55
01.03.2020
16:30
Нова Визура ( Славонска 18)
63053 ЖКК Визура 2 : ЖКК Флеш 87 : 21
08.03.2020
10:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
63054 ЖКК Победник : ЖКК Арт Баскет 45 : 42
10.03.2020
20:15
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
63055 ЖКК Див Баскет : ЖКК Рас 37 : 59
11.03.2020
20:15
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
63056 ЖКК Церак : ЖКК Гирл Баскет 35 : 83
08.03.2020
12:10
Ђорђе Крстић ( Живка Настића Бабе 12)
63057 ЖКК Флеш : ЖКК Церак 33 : 36
14.03.2020
13:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
63058 ЖКК Гирл Баскет : ЖКК Див Баскет 37 : 50
14.03.2020
14:30
Географски факултет ( Војвођанска 1)
63059 ЖКК Рас : ЖКК Победник 89 : 42
15.03.2020
20:20
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
63060 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Визура 2 53 : 33
15.03.2020
11:20
Веселин Маслеша ( Кумодрашка 72)