lat|eng
Насловна > Резултати
КАДЕТИ/Квалитетна лига
1.КК Беко181621434:119134
2.КК Барајево171341328:120630
3.КК Сава191181327:127430
4.КК Земун171341351:122930
5.БКК Раднички181171337:127929
6.КК Жарково188101198:112426
7.ШКК Звездара17891033:109225
8.КК Житко Баскет187111220:129725
9.КК Флеш186121194:131824
10.КК Младост185131134:129523
11.КК ИБЦ174131160:130421
12.КК Слодес174131055:116221
63774 КК Земун : КК Флеш 82 : 66
27.10.2019
19:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Данило Петковић, Филип Конатар, Делегат: Небојша Лазаревић
63775 БКК Раднички : КК Жарково 66 : 58
26.10.2019
20:30
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Петар Крал, Петар Димић, Делегат: Михајло Костић
63776 КК Житко Баскет : КК Сава 56 : 73
05.11.2019
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Дејан Живковић, Немања Видаковић, Делегат: Звездан Јанковић
63777 ШКК Звездара : КК Барајево 54 : 73
26.10.2019
18:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Огњен Ћурчић, Александар Јовановски, Делегат: Александар Рашинац
63778 КК Беко : КК Слодес 74 : 53
28.10.2019
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Данило Петковић, Душан Марчетић, Делегат: Небојша Лазаревић
63779 КК Младост : КК ИБЦ 79 : 75
26.10.2019
12:20
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Немања Кривокућа, Александар Јовановски, Делегат: Стеван Радић
63780 КК Земун : БКК Раднички 81 : 61
02.11.2019
14:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Никола Ђокић, Александар Јовановски, Делегат: Александар Вранеш
63781 КК Слодес : КК Младост 51 : 44
02.11.2019
10:15
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Милош Прица, Лука Максимовић, Делегат: Урош Чукић
63782 КК Барајево : КК Беко 76 : 68
05.11.2019
20:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Огњен Ћурчић, Антоније Луковић, Делегат: Миодраг Цветковић
63783 КК Сава : ШКК Звездара 59 : 46
02.11.2019
11:15
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Павле Шипка, Петар Јанкулоски, Делегат: Никола Томић
63784 КК Жарково : КК Житко Баскет 78 : 49
03.11.2019
14:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Влаховић, Милош Ђурђић, Делегат: Светлана Миладинов
63785 КК Флеш : КК ИБЦ 64 : 76
03.11.2019
17:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Немања Влаховић, Милош Јоксимовић, Делегат: Александар Рашинац
63786 БКК Раднички : КК Флеш 79 : 59
10.11.2019
10:30
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
63787 КК Житко Баскет : КК Земун 59 : 73
21.11.2019
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
63788 ШКК Звездара : КК Жарково 83 : 82
10.11.2019
14:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
63789 КК Беко : КК Сава 79 : 43
06.11.2019
16:30
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Огњен Ћурчић, Милош Јоксимовић, Делегат: Слободан Тодоровић
63790 КК Младост : КК Барајево 75 : 79
09.11.2019
12:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
63791 КК ИБЦ : КК Слодес 60 : 54
08.11.2019
21:40
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
63792 КК Земун : ШКК Звездара 69 : 59
13.11.2019
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
63793 БКК Раднички : КК Житко Баскет 82 : 66
15.11.2019
14:45
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
63794 КК Барајево : КК ИБЦ 97 : 85
19.11.2019
20:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
63795 КК Сава : КК Младост 65 : 47
11.11.2019
12:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
63796 КК Жарково : КК Беко 60 : 81
13.11.2019
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
63797 КК Флеш : КК Слодес 78 : 75
19.11.2019
20:30
Бора Станковић ( Паунова 19а)
63798 КК Житко Баскет : КК Флеш 68 : 64
17.11.2019
12:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
63799 ШКК Звездара : БКК Раднички 64 : 55
16.11.2019
14:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
63800 КК Беко : КК Земун 88 : 89
18.11.2019
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
63801 КК Младост : КК Жарково 49 : 73
16.11.2019
12:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
63802 КК ИБЦ : КК Сава 96 : 86
17.11.2019
15:00
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
63803 КК Слодес : КК Барајево 72 : 80
18.11.2019
12:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
63804 КК Земун : КК Младост 72 : 59
25.11.2019
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
63805 БКК Раднички : КК Беко 82 : 99
23.11.2019
11:45
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
63806 КК Житко Баскет : ШКК Звездара 67 : 73
24.11.2019
11:00
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
63807 КК Сава : КК Слодес 63 : 58
24.11.2019
12:15
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
63808 КК Жарково : КК ИБЦ 72 : 52
24.11.2019
12:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
63809 КК Флеш : КК Барајево 58 : 72
24.11.2019
17:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
63810 ШКК Звездара : КК Флеш 66 : 52
01.12.2019
16:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
63811 КК Беко : КК Житко Баскет 81 : 74
01.12.2019
15:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
63812 КК Младост : БКК Раднички 66 : 71
30.11.2019
17:45
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
63813 КК ИБЦ : КК Земун 88 : 82
04.12.2019
21:45
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
63814 КК Слодес : КК Жарково 64 : 43
01.12.2019
18:10
Хала Слодес ( Борска 92ф)
63815 КК Барајево : КК Сава 78 : 73
01.12.2019
13:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
63816 КК Земун : КК Слодес 89 : 80
09.12.2019
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Немања Кривокућа, Делегат: Горан Радовановић
63817 БКК Раднички : КК ИБЦ 85 : 73
08.12.2019
11:45
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Немања Кривокућа, Милош Јоксимовић, Делегат: Зоран Нинков
63818 КК Житко Баскет : КК Младост 74 : 51
10.12.2019
21:20
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
Милош Јоксимовић, Александар Јовановски, Делегат: Бојан Драшкић
63819 ШКК Звездара : КК Беко 57 : 68
07.12.2019
18:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Милош Прица, Петар Димић, Делегат: Слободан Каличанин
63820 КК Жарково : КК Барајево 75 : 73
08.12.2019
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Ђорђе Илић
63821 КК Флеш : КК Сава 71 : 84
07.12.2019
19:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Огњен Ћурчић, Марко Пауновић, Делегат: Борис Иванов
63822 КК Беко : КК Флеш 72 : 55
15.12.2019
15:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Марко Шошкић, Александар Петровић, Делегат: Слободан Каличанин
63823 КК Младост : ШКК Звездара 60 : 56
08.01.2020
21:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
63824 КК ИБЦ : КК Житко Баскет 63 : 76
20.12.2019
21:45
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Милан Костић, Немања Радовић, Делегат: Небојша Лазаревић
63825 КК Слодес : БКК Раднички 62 : 63
15.12.2019
12:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Немања Ковачевић, Немања Радовић, Делегат: Слободан Тодоровић
63826 КК Барајево : КК Земун 91 : 84
16.12.2019
19:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Александар Јовановски, Немања Гојовић, Делегат: Слободан Тодоровић
63827 КК Сава : КК Жарково 53 : 76
14.12.2019
12:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Стеван Рашинац, Антоније Луковић, Делегат: Никола Томић
63828 КК Земун : КК Сава 74 : 61
21.12.2019
14:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Драган Јаковљевић, Милош Прица, Делегат: Дарко Димитријевић
63829 БКК Раднички : КК Барајево 97 : 67
22.12.2019
17:40
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Петар Јанкулоски, Никола Ристић, Делегат: Милена Главан
63830 КК Житко Баскет : КК Слодес 73 : 68
26.12.2019
21:45
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
Огњен Ћурчић, Александар Јовановски, Делегат: Слободан Тодоровић
63831 ШКК Звездара : КК ИБЦ 69 : 58
22.12.2019
14:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Петар Јанковић, Лука Максић, Делегат: Бојан Драшкић
63832 КК Беко : КК Младост 87 : 70
21.12.2019
11:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Стеван Рашинац, Петар Димић, Делегат: Слободан Тодоровић
63833 КК Флеш : КК Жарково 59 : 52
22.12.2019
17:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Предраг Несторовић, Александар Јовановски, Делегат: Александар Вранеш
63834 КК Младост : КК Флеш 71 : 65
12.01.2020
14:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
63835 КК ИБЦ : КК Беко 61 : 64
11.01.2020
13:40
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
63836 КК Слодес : ШКК Звездара 59 : 40
11.01.2020
10:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
63837 КК Барајево : КК Житко Баскет 92 : 84
14.01.2020
20:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
63838 КК Сава : БКК Раднички 86 : 68
12.01.2020
12:25
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
63839 КК Жарково : КК Земун 67 : 74
18.12.2019
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
63840 КК ИБЦ : КК Младост 69 : 82
22.01.2020
21:45
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
63841 КК Слодес : КК Беко 57 : 90
18.02.2020
13:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
63842 КК Барајево : ШКК Звездара 84 : 57
16.01.2020
20:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
63843 КК Сава : КК Житко Баскет 64 : 82
15.01.2020
15:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
63844 КК Жарково : БКК Раднички 54 : 68
15.01.2020
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
63845 КК Флеш : КК Земун 73 : 94
15.01.2020
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
63846 БКК Раднички : КК Земун 81 : 91
19.01.2020
16:45
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
63847 КК Житко Баскет : КК Жарково 62 : 54
23.01.2020
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
63848 ШКК Звездара : КК Сава 60 : 59
18.01.2020
14:10
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
63849 КК Беко : КК Барајево 74 : 57
18.01.2020
14:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
63850 КК Младост : КК Слодес 75 : 71
19.01.2020
16:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
63851 КК ИБЦ : КК Флеш 62 : 83
19.01.2020
12:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
63852 КК Земун : КК Житко Баскет 78 : 84
25.01.2020
14:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Саша Крсмановић, Милош Јоксимовић, Делегат: Горан Радовановић
63853 КК Слодес : КК ИБЦ 60 : 59
25.01.2020
10:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Саша Крсмановић, Стеван Рашинац, Делегат: Ђорђе Илић
63854 КК Барајево : КК Младост 85 : 65
28.01.2020
19:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Филип Младеновић, Никола Младеновић, Делегат: Никола Томић
63855 КК Сава : КК Беко 76 : 86
05.03.2020
15:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Антоније Луковић, Дејан Живковић, Делегат: Зоран Нинков
63856 КК Жарково : ШКК Звездара 57 : 61
26.01.2020
13:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Стеван Рашинац, Небојша Перовић, Делегат: Михајло Костић
63857 КК Флеш : БКК Раднички 92 : 88
18.02.2020
20:45
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Петар Јанковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Мирољуб Јовановић
63858 КК Житко Баскет : БКК Раднички 68 : 74
25.02.2020
21:40
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
Милан Костић, Милош Прица, Делегат: Јован Михаиловић
63859 ШКК Звездара : КК Земун 60 : 68
23.02.2020
16:30
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Данило Петковић, Предраг Несторовић, Делегат: Александар Рашинац
63860 КК Беко : КК Жарково 77 : 74
24.02.2020
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Милан Костић, Петар Димић, Делегат: Мирољуб Јовановић
63861 КК Младост : КК Сава 67 : 69
19.02.2020
14:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Данило Петковић, Немања Гојовић, Делегат: Горан Радовановић
63862 КК ИБЦ : КК Барајево 58 : 83
22.02.2020
16:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Немања Радовић, Немања Гојовић, Делегат: Александар Рашинац
63863 КК Слодес : КК Флеш 69 : 76
22.02.2020
11:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Душан Марчетић, Предраг Несторовић, Делегат: Зоран Нинков
63864 КК Земун : КК Беко 70 : 84
04.03.2020
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Горан Радовановић
63865 БКК Раднички : ШКК Звездара 75 : 54
01.03.2020
11:40
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Антоније Луковић, Александар Јовановски, Делегат: Зоран Нинков
63866 КК Барајево : КК Слодес
01.01.2020
Филип Младеновић, Никола Младеновић, Делегат: Никола Томић
63867 КК Сава : КК ИБЦ 94 : 64
29.02.2020
13:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Ненад Радосављевић
63868 КК Жарково : КК Младост 76 : 40
01.03.2020
17:50
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Антоније Луковић, Александар Јовановски, Делегат: Горан Радовановић
63869 КК Флеш : КК Житко Баскет 66 : 60
29.02.2020
21:00
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Марија Ћирић, Александар Јовановски, Делегат: Небојша Лазаревић
63870 ШКК Звездара : КК Житко Баскет 74 : 47
07.03.2020
17:00
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Филип Конатар, Немања Гојовић, Делегат: Александар Рашинац
63871 КК Беко : БКК Раднички 73 : 66
07.03.2020
14:30
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Никола Стошић, Огњен Младеновић, Делегат: Александар Тодоровић
63872 КК Младост : КК Земун 68 : 81
07.03.2020
12:15
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Немања Радовић, Павле Шипка, Делегат: Бојан Драшкић
63873 КК ИБЦ : КК Жарково 61 : 74
08.03.2020
13:00
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Петар Димић, Предраг Несторовић, Делегат: Александар Рашинац
63874 КК Слодес : КК Сава 50 : 82
07.03.2020
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Милан Костић, Предраг Несторовић, Делегат: Борко Павловић
63875 КК Барајево : КК Флеш 84 : 54
09.03.2020
21:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Милош Јоксимовић, Немања Видаковић, Делегат: Јован Чучуковић
63876 КК Земун : КК ИБЦ
01.01.2020
Душан Марчетић, Милош З. Димитријевић, Делегат: Горан Радовановић
63877 БКК Раднички : КК Младост 76 : 66
10.03.2020
21:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Марко Перовић, Павле Шипка, Делегат: Бојан Драшкић
63878 КК Житко Баскет : КК Беко 71 : 89
12.03.2020
21:45
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
Немања Влаховић, Душан Марчетић, Делегат: Борко Павловић
63879 КК Сава : КК Барајево 73 : 57
11.03.2020
15:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Марко Шошкић, Павле Шипка, Делегат: Милена Главан
63880 КК Жарково : КК Слодес 73 : 52
11.03.2020
21:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Марко Шошкић, Предраг Несторовић, Делегат: Михајло Костић
63881 КК Флеш : ШКК Звездара
01.01.2020
63882 КК Беко : ШКК Звездара
01.01.2020
Лука Максимовић, Милош Јоксимовић, Делегат: Александар Тодоровић
63883 КК Младост : КК Житко Баскет
01.01.2020
63884 КК ИБЦ : БКК Раднички
01.01.2020
63885 КК Слодес : КК Земун
01.01.2020
Антоније Луковић, Александар Јовановски, Делегат: Александар Рашинац
63886 КК Барајево : КК Жарково
01.01.2020
63887 КК Сава : КК Флеш 64 : 59
14.03.2020
13:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Милан Костић, Дејан Живковић, Делегат: Александар Рашинац