lat|eng
Насловна > Резултати
ОМЛАДИНЦИ/Регионална лига
1.КК Беовук 72220174:934
2.КК Борац Земун220183:1334
3.КК Беко220166:1374
4.КК Церак211111:1053
5.КК Младост211120:1573
6.КК Еко Спорт211114:1133
7.КК Слодес211160:1323
8.КК Риверс БМ202143:1792
9.ОКК Београд202114:1542
10.КК Барајево202100:1822
64591 КК Барајево : ОКК Београд
25.11.2019
21:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Филип Младеновић, Никола Младеновић, Делегат: Никола Томић
64592 КК Беко : КК Беовук 72
01.01.2019
Антоније Луковић, Александар Петровић, Делегат: Слободан Каличанин
64593 КК Борац Земун : КК Слодес
25.11.2019
20:20
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
Саша Крсмановић, Никола Ђокић, Делегат: Предраг Ђикановић
64594 КК Церак : КК Риверс БМ
24.11.2019
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
Стеван Гуџулић, Лазар Костић, Делегат: Никола Шошкић
64595 КК Еко Спорт : КК Младост
24.11.2019
16:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Огњен Дабић, Предраг Несторовић, Делегат: Александар Тодоровић
64581 КК Беовук 72 : ОКК Београд 84 : 53
10.11.2019
13:20
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
Саша Крсмановић, Лазар Костић, Делегат: Никола Шошкић
64582 КК Барајево : КК Слодес 60 : 92
10.11.2019
12:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Никола Младеновић, Филип Младеновић, Делегат: Никола Томић
64583 КК Беко : КК Риверс БМ 94 : 69
10.11.2019
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Небојша Перовић, Предраг Несторовић, Делегат: Александар Тодоровић
64584 КК Борац Земун : КК Младост 98 : 59
10.11.2019
12:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Слободан Каличанин
64585 КК Церак : КК Еко Спорт 52 : 44
13.11.2019
21:10
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
Милош Прица, Лука Максимовић, Делегат: Предраг Ђикановић
64586 КК Беовук 72 : КК Барајево 90 : 40
17.11.2019
13:20
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
Петар Димић, Александар Петровић, Делегат: Слободан Павлица
64587 КК Младост : КК Церак 61 : 59
17.11.2019
14:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Немања Кривокућа, Лука Максимовић, Делегат: Милан Тодоровић
64588 КК Риверс БМ : КК Борац Земун 74 : 85
16.11.2019
15:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Огњен Ћурчић, Предраг Несторовић, Делегат: Урош Чукић
64589 КК Слодес : КК Беко 68 : 72
15.11.2019
13:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Драган Јаковљевић, Павле Цветић, Делегат: Никола Шошкић
64590 ОКК Београд : КК Еко Спорт 61 : 70
17.11.2019
15:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Марко Перовић, Стеван Гуџулић, Делегат: Ђорђе Илић
64591 КК Барајево : ОКК Београд
25.11.2019
21:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Филип Младеновић, Никола Младеновић, Делегат: Никола Томић
64592 КК Беко : КК Беовук 72
01.01.2019
Антоније Луковић, Александар Петровић, Делегат: Слободан Каличанин
64593 КК Борац Земун : КК Слодес
25.11.2019
20:20
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
Саша Крсмановић, Никола Ђокић, Делегат: Предраг Ђикановић
64594 КК Церак : КК Риверс БМ
24.11.2019
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
Стеван Гуџулић, Лазар Костић, Делегат: Никола Шошкић
64595 КК Еко Спорт : КК Младост
24.11.2019
16:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Огњен Дабић, Предраг Несторовић, Делегат: Александар Тодоровић