lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

КАДЕТИ/2. лига/Група 1
1.ОКК Београд131301086:79326
2.КК Борац Земун14104950:84324
3.КК Визура 314104986:90624
4.КК Партизан НИС 21394874:72722
5.КК Беовук 721486891:77722
6.КК Победник 0111486934:91522
7.КК Див Баскет1477826:82521
8.КК Сурчин Добановци1477940:94321
9.КК Рас 1459800:90619
10.КК Ас Баскет14311826:97317
11.КК Флеш 214212829:99116
12.КК Церак 214113752:109515
65199 КК Беовук 72 : КК Рас 51 : 40
09.11.2019
12:15
Вук Караџић ( Таковска 41)
65200 КК Сурчин Добановци : ОКК Београд 52 : 79
09.11.2019
11:20
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
65201 КК Партизан НИС 2 : КК Флеш 2 79 : 59
09.11.2019
18:00
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
65202 КК Церак 2 : КК Ас Баскет 50 : 59
11.11.2019
21:20
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
65203 КК Победник 011 : КК Борац Земун 73 : 59
08.11.2019
21:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
65204 КК Див Баскет : КК Визура 3 62 : 66
10.11.2019
16:30
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
65205 КК Беовук 72 : КК Сурчин Добановци 55 : 36
16.11.2019
11:15
Вук Караџић ( Таковска 41)
65206 КК Борац Земун : КК Див Баскет 56 : 49
16.11.2019
12:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
65207 КК Ас Баскет : КК Победник 011 43 : 61
16.11.2019
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
65208 КК Флеш 2 : КК Церак 2 92 : 63
17.11.2019
17:40
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
65209 ОКК Београд : КК Партизан НИС 2 69 : 64
16.11.2019
15:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65210 КК Рас : КК Визура 3 58 : 74
16.11.2019
18:00
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
65211 КК Сурчин Добановци : КК Рас 66 : 68
24.11.2019
13:00
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
65212 КК Партизан НИС 2 : КК Беовук 72 74 : 81
24.12.2019
21:00
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
65213 КК Церак 2 : ОКК Београд 66 : 92
24.11.2019
16:20
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
65214 КК Победник 011 : КК Флеш 2 76 : 65
23.11.2019
11:45
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
65215 КК Див Баскет : КК Ас Баскет 85 : 55
24.11.2019
19:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
65216 КК Визура 3 : КК Борац Земун 63 : 79
23.11.2019
16:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
65217 КК Беовук 72 : КК Церак 2 51 : 35
30.11.2019
12:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
65218 КК Сурчин Добановци : КК Партизан НИС 2 67 : 52
03.12.2019
21:15
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
65219 КК Ас Баскет : КК Визура 3 51 : 60
30.11.2019
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
65220 КК Флеш 2 : КК Див Баскет 60 : 65
01.12.2019
16:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
65221 ОКК Београд : КК Победник 011 80 : 58
01.12.2019
10:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65222 КК Рас : КК Борац Земун 65 : 70
30.11.2019
13:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
65223 КК Партизан НИС 2 : КК Рас 61 : 28
08.12.2019
13:15
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
65224 КК Церак 2 : КК Сурчин Добановци 65 : 92
08.12.2019
16:20
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
65225 КК Победник 011 : КК Беовук 72 67 : 65
07.12.2019
10:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
65226 КК Див Баскет : ОКК Београд 61 : 86
08.12.2019
18:15
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
65227 КК Визура 3 : КК Флеш 2 85 : 61
07.12.2019
18:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
65228 КК Борац Земун : КК Ас Баскет 75 : 55
07.12.2019
11:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
65229 КК Беовук 72 : КК Див Баскет 63 : 40
14.12.2019
11:15
Вук Караџић ( Таковска 41)
65230 КК Сурчин Добановци : КК Победник 011 67 : 69
14.12.2019
11:40
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
65231 КК Партизан НИС 2 : КК Церак 2 80 : 50
14.12.2019
12:30
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
65232 КК Флеш 2 : КК Борац Земун 48 : 64
14.12.2019
15:00
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
65233 ОКК Београд : КК Визура 3 82 : 66
18.12.2019
20:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65234 КК Рас : КК Ас Баскет 43 : 64
14.12.2019
16:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
65235 КК Церак 2 : КК Рас 54 : 60
22.12.2019
16:20
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
65236 КК Победник 011 : КК Партизан НИС 2 49 : 77
15.01.2020
21:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
65237 КК Див Баскет : КК Сурчин Добановци 61 : 57
22.12.2019
14:15
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
65238 КК Визура 3 : КК Беовук 72 74 : 68
21.12.2019
10:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
65239 КК Борац Земун : ОКК Београд 67 : 71
22.12.2019
10:30
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
65240 КК Ас Баскет : КК Флеш 2 67 : 56
21.12.2019
13:20
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
65241 КК Беовук 72 : КК Борац Земун 64 : 43
12.01.2020
13:20
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
65242 КК Сурчин Добановци : КК Визура 3 80 : 66
16.01.2020
21:15
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
65243 КК Партизан НИС 2 : КК Див Баскет 62 : 49
11.01.2020
12:00
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
65244 КК Церак 2 : КК Победник 011 36 : 67
12.01.2020
16:15
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
65245 ОКК Београд : КК Ас Баскет 85 : 49
12.01.2020
14:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65246 КК Рас : КК Флеш 2 71 : 58
11.01.2020
14:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
65247 КК Победник 011 : КК Рас 79 : 80
22.01.2020
21:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
65248 КК Див Баскет : КК Церак 2 76 : 48
19.01.2020
13:20
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
65249 КК Визура 3 : КК Партизан НИС 2 71 : 47
18.01.2020
20:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
65250 КК Борац Земун : КК Сурчин Добановци 69 : 61
18.01.2020
11:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
65251 КК Ас Баскет : КК Беовук 72 49 : 79
18.01.2020
13:20
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
65252 КК Флеш 2 : ОКК Београд 47 : 79
19.01.2020
17:30
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
65253 КК Беовук 72 : КК Флеш 2 76 : 41
25.01.2020
12:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
65254 КК Сурчин Добановци : КК Ас Баскет 78 : 73
28.01.2020
20:20
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
65255 КК Партизан НИС 2 : КК Борац Земун 68 : 60
25.01.2020
12:00
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
65256 КК Церак 2 : КК Визура 3 51 : 69
25.01.2020
18:15
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
65257 КК Победник 011 : КК Див Баскет 47 : 58
29.01.2020
21:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
65258 КК Рас : ОКК Београд 57 : 76
25.01.2020
19:30
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
65259 КК Див Баскет : КК Рас 46 : 31
23.02.2020
14:20
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
65260 КК Визура 3 : КК Победник 011 80 : 78
22.02.2020
17:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
65261 КК Борац Земун : КК Церак 2 87 : 41
22.02.2020
11:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
65262 КК Ас Баскет : КК Партизан НИС 2 54 : 70
22.02.2020
10:00
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
65263 КК Флеш 2 : КК Сурчин Добановци 61 : 64
22.02.2020
13:20
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
65264 ОКК Београд : КК Беовук 72 82 : 72
03.03.2020
21:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65265 КК Визура 3 : КК Див Баскет 64 : 55
01.03.2020
12:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
65266 КК Борац Земун : КК Победник 011 78 : 66
01.03.2020
11:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
65267 КК Ас Баскет : КК Церак 2 76 : 77
01.03.2020
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
65268 КК Флеш 2 : КК Партизан НИС 2 43 : 81
29.02.2020
16:30
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
65269 ОКК Београд : КК Сурчин Добановци 84 : 71
01.03.2020
13:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65270 КК Рас : КК Беовук 72 70 : 55
29.02.2020
19:35
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
65271 КК Сурчин Добановци : КК Беовук 72 67 : 64
12.03.2020
20:20
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
65272 КК Партизан НИС 2 : ОКК Београд
01.01.2020
65273 КК Церак 2 : КК Флеш 2 53 : 73
08.03.2020
16:20
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
65274 КК Победник 011 : КК Ас Баскет 76 : 62
10.03.2020
21:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
65275 КК Див Баскет : КК Борац Земун 41 : 61
08.03.2020
15:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
65276 КК Визура 3 : КК Рас 70 : 52
07.03.2020
13:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
65277 КК Беовук 72 : КК Партизан НИС 2 47 : 59
14.03.2020
13:20
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
65278 КК Борац Земун : КК Визура 3 82 : 78
14.03.2020
12:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
65279 КК Ас Баскет : КК Див Баскет 69 : 78
15.03.2020
12:20
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
65280 КК Флеш 2 : КК Победник 011 65 : 68
14.03.2020
16:25
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
65281 ОКК Београд : КК Церак 2 121 : 63
15.03.2020
14:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65282 КК Рас : КК Сурчин Добановци 77 : 82
14.03.2020
19:30
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)