lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

КАДЕТИ/Регионална лига/Група 1
1.КК Динамик БГ 2141401313:71528
2.КК Житко Баскет 2141131063:88825
3.КК Жарково 2141131063:67525
4.КК Нови Београд 7 - 21459889:104219
5.КК Беокош 1367627:77619
6.БКК Раднички 31459726:86519
7.КК Умка Џез1358724:79418
8.КК Ол Стар1349716:91217
9.КК Лазаревац1349703:86217
10.КК Церак 314311656:95117
65595 КК Ол Стар : КК Церак 3 55 : 58
10.11.2019
14:45
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
65596 КК Лазаревац : КК Житко Баскет 2 66 : 105
14.11.2019
21:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
65597 КК Динамик БГ 2 : КК Жарково 2 75 : 66
09.11.2019
18:15
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
65598 КК Беокош : КК Нови Београд 7 - 2 50 : 49
12.11.2019
21:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
65599 КК Умка Џез : БКК Раднички 3 60 : 45
09.11.2019
15:15
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
65600 КК Ол Стар : КК Лазаревац 52 : 43
17.11.2019
14:30
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
65601 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Умка Џез 61 : 76
18.11.2019
21:20
Спортски центар 11. Април ( Аутопут за Загреб 2)
65602 КК Жарково 2 : КК Беокош 66 : 36
17.11.2019
10:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
65603 КК Житко Баскет 2 : КК Динамик БГ 2 60 : 92
16.11.2019
09:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
65604 КК Церак 3 : БКК Раднички 3 42 : 36
17.11.2019
16:15
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
65605 КК Лазаревац : КК Церак 3 43 : 51
23.11.2019
18:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
65606 КК Динамик БГ 2 : КК Ол Стар 100 : 50
24.11.2019
16:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
65607 КК Беокош : КК Житко Баскет 2 37 : 33
26.11.2019
21:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
65608 КК Умка Џез : КК Жарково 2 51 : 77
23.11.2019
15:15
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
65609 БКК Раднички 3 : КК Нови Београд 7 - 2 72 : 69
23.11.2019
16:10
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
65610 КК Ол Стар : КК Беокош 70 : 64
29.11.2019
21:15
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
65611 КК Лазаревац : КК Динамик БГ 2 43 : 105
05.12.2019
21:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
65612 КК Жарково 2 : БКК Раднички 3 88 : 54
01.12.2019
12:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
65613 КК Житко Баскет 2 : КК Умка Џез 69 : 57
30.11.2019
09:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
65614 КК Церак 3 : КК Нови Београд 7 - 2 68 : 78
30.11.2019
18:45
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
65615 КК Динамик БГ 2 : КК Церак 3 123 : 57
07.12.2019
19:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
65616 КК Беокош : КК Лазаревац 48 : 38
10.12.2019
21:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
65617 КК Умка Џез : КК Ол Стар 66 : 54
07.12.2019
15:00
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
65618 БКК Раднички 3 : КК Житко Баскет 2 33 : 57
07.12.2019
18:10
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
65619 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Жарково 2 51 : 91
09.12.2019
21:20
Спортски центар 11. Април ( Аутопут за Загреб 2)
65620 КК Ол Стар : БКК Раднички 3 55 : 60
14.12.2019
17:35
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
65621 КК Лазаревац : КК Умка Џез 74 : 59
15.12.2019
11:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
65622 КК Динамик БГ 2 : КК Беокош 89 : 43
15.12.2019
16:00
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
65623 КК Житко Баскет 2 : КК Нови Београд 7 - 2 119 : 75
15.12.2019
11:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
65624 КК Церак 3 : КК Жарково 2 29 : 65
14.12.2019
18:45
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
65625 КК Беокош : КК Церак 3 49 : 38
21.12.2019
12:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
65626 КК Умка Џез : КК Динамик БГ 2 45 : 71
21.12.2019
16:30
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
65627 БКК Раднички 3 : КК Лазаревац 47 : 42
28.12.2019
16:10
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
65628 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Ол Стар 60 : 69
21.12.2019
13:45
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
65629 КК Жарково 2 : КК Житко Баскет 2 72 : 84
22.12.2019
17:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
65630 КК Ол Стар : КК Жарково 2 37 : 93
11.01.2020
12:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
65631 КК Лазаревац : КК Нови Београд 7 - 2 87 : 72
16.01.2020
21:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
65632 КК Динамик БГ 2 : БКК Раднички 3 106 : 38
11.01.2020
20:20
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
65633 КК Беокош : КК Умка Џез 34 : 45
23.12.2019
21:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
65634 КК Церак 3 : КК Житко Баскет 2 60 : 74
11.01.2020
18:10
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
65635 КК Умка Џез : КК Церак 3 55 : 43
18.01.2020
15:15
Милош Црњански ( Ђорђа Огњановића 2)
65636 БКК Раднички 3 : КК Беокош 48 : 52
18.01.2020
17:20
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
65637 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Динамик БГ 2 40 : 84
22.01.2020
21:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
65638 КК Жарково 2 : КК Лазаревац 76 : 36
19.01.2020
12:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
65639 КК Житко Баскет 2 : КК Ол Стар 99 : 57
18.01.2020
10:00
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
65640 БКК Раднички 3 : КК Умка Џез 43 : 38
25.01.2020
16:10
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
65641 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Беокош 76 : 43
27.01.2020
17:45
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
65642 КК Жарково 2 : КК Динамик БГ 2 60 : 61
25.01.2020
12:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
65643 КК Житко Баскет 2 : КК Лазаревац 55 : 52
26.01.2020
11:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
65644 КК Церак 3 : КК Ол Стар 30 : 54
26.01.2020
16:15
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
65645 КК Лазаревац : КК Ол Стар 59 : 51
22.02.2020
18:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
65646 КК Динамик БГ 2 : КК Житко Баскет 2 83 : 62
22.02.2020
20:20
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
65647 КК Беокош : КК Жарково 2 36 : 68
28.02.2020
21:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
65648 КК Умка Џез : КК Нови Београд 7 - 2 76 : 80
21.02.2020
20:15
Јосиф Панчић ( Пожешка 52)
65649 БКК Раднички 3 : КК Церак 3 76 : 33
23.02.2020
11:20
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
65650 КК Ол Стар : КК Динамик БГ 2 55 : 121
29.02.2020
20:10
Ћирило и Методије ( Учитељска 58)
65651 КК Нови Београд 7 - 2 : БКК Раднички 3 67 : 61
02.03.2020
21:20
Спортски центар 11. Април ( Аутопут за Загреб 2)
65652 КК Жарково 2 : КК Умка Џез 79 : 35
01.03.2020
12:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
65653 КК Житко Баскет 2 : КК Беокош 99 : 76
29.02.2020
09:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
65654 КК Церак 3 : КК Лазаревац 48 : 66
29.02.2020
18:10
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
65655 КК Динамик БГ 2 : КК Лазаревац 93 : 54
07.03.2020
15:20
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
65656 КК Беокош : КК Ол Стар 59 : 57
09.03.2020
21:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
65657 КК Умка Џез : КК Житко Баскет 2 61 : 64
07.03.2020
17:15
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
65658 БКК Раднички 3 : КК Жарково 2 46 : 73
07.03.2020
17:30
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
65659 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Церак 3 67 : 57
07.03.2020
13:45
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
65660 КК Ол Стар : КК Умка Џез
01.01.2020
65661 КК Лазаревац : КК Беокош
01.01.2020
65662 КК Жарково 2 : КК Нови Београд 7 - 2 89 : 44
15.03.2020
14:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
65663 КК Житко Баскет 2 : БКК Раднички 3 83 : 67
14.03.2020
09:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
65664 КК Церак 3 : КК Динамик БГ 2 42 : 110
15.03.2020
16:15
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)