lat|eng
Насловна > Резултати
ПИОНИРИ/Регионална лига У14/11 екипа
1.КК Младост 2990595:37818
2.КК Бањица Мега 2880648:27716
3.КК Нови Београд 7 - 3972583:37016
4.КК Торлак1064521:48816
5.КК Жарково 2963563:51915
6.КК Церак 4963637:39315
7.КК Абба (Барич) 31046457:53114
8.КК Плејмејкер Про835305:39111
9.КК Сопот 2927319:46211
10.БКК Раднички 5918281:57410
11.КК Земун Фитофармација 6918335:63710
12.КК Змај 2918368:59210
66903 БКК Раднички 5 : КК Земун Фитофармација 6
66904 КК Жарково 2 : КК Нови Београд 7 - 3
22.01.2020
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
66905 КК Плејмејкер Про : КК Змај 2
23.01.2020
20:10
Прва обреновачка (Обреновац) ( Милоша Обреновића 169)
66906 КК Младост 2 : КК Бањица Мега 2
23.01.2020
21:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
66907 КК Церак 4 : КК Сопот 2
22.01.2020
20:15
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
66908 КК Абба (Барич) 3 : КК Торлак 33 : 50
28.12.2019
16:50
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
66849 БКК Раднички 5 : КК Абба (Барич) 3 23 : 42
17.11.2019
09:15
Јован Миодраговић ( Војводе Драгомира 1)
66850 КК Жарково 2 : КК Торлак 54 : 73
16.11.2019
16:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
66851 КК Плејмејкер Про : КК Земун Фитофармација 6 47 : 36
16.11.2019
10:00
Прва обреновачка (Обреновац) ( Милоша Обреновића 169)
66852 КК Младост 2 : КК Нови Београд 7 - 3 53 : 46
17.11.2019
10:20
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
66853 КК Церак 4 : КК Змај 2 86 : 21
17.11.2019
17:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
66854 КК Сопот 2 : КК Бањица Мега 2 15 : 76
16.11.2019
10:15
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
66855 БКК Раднички 5 : КК Жарково 2 18 : 51
24.11.2019
10:05
Јован Миодраговић ( Војводе Драгомира 1)
66856 КК Змај 2 : КК Сопот 2 52 : 31
23.11.2019
11:15
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
66857 КК Нови Београд 7 - 3 : КК Церак 4 58 : 42
23.11.2019
12:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
66858 КК Земун Фитофармација 6 : КК Младост 2 41 : 82
25.11.2019
20:30
Михајло Пупин (Нова Галеника) ( Емилије Јакшић 31а)
66859 КК Торлак : КК Плејмејкер Про 73 : 35
24.11.2019
15:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
66860 КК Абба (Барич) 3 : КК Бањица Мега 2 30 : 62
23.11.2019
17:00
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
66861 КК Жарково 2 : КК Абба (Барич) 3 85 : 61
01.12.2019
15:45
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
66862 КК Плејмејкер Про : БКК Раднички 5 52 : 45
30.11.2019
10:10
Прва обреновачка (Обреновац) ( Милоша Обреновића 169)
66863 КК Младост 2 : КК Торлак 80 : 41
30.11.2019
11:20
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
66864 КК Церак 4 : КК Земун Фитофармација 6 107 : 36
01.12.2019
17:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
66865 КК Сопот 2 : КК Нови Београд 7 - 3 32 : 67
30.11.2019
11:45
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
66866 КК Бањица Мега 2 : КК Змај 2 103 : 45
05.12.2019
20:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
66867 БКК Раднички 5 : КК Младост 2 23 : 66
07.12.2019
10:10
Јован Миодраговић ( Војводе Драгомира 1)
66868 КК Жарково 2 : КК Плејмејкер Про 60 : 46
08.12.2019
16:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
66869 КК Нови Београд 7 - 3 : КК Бањица Мега 2 49 : 56
09.12.2019
21:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
66870 КК Земун Фитофармација 6 : КК Сопот 2 34 : 49
07.12.2019
13:20
Михајло Пупин (Нова Галеника) ( Емилије Јакшић 31а)
66871 КК Торлак : КК Церак 4 47 : 66
07.12.2019
16:30
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
66872 КК Абба (Барич) 3 : КК Змај 2 46 : 31
03.12.2019
19:50
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
66873 КК Плејмејкер Про : КК Абба (Барич) 3 30 : 44
12.12.2019
20:00
Прва обреновачка (Обреновац) ( Милоша Обреновића 169)
66874 КК Младост 2 : КК Жарково 2 81 : 72
12.12.2019
20:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
66875 КК Церак 4 : БКК Раднички 5 88 : 28
11.12.2019
20:05
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
66876 КК Сопот 2 : КК Торлак 38 : 59
11.12.2019
17:30
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
66877 КК Бањица Мега 2 : КК Земун Фитофармација 6 115 : 27
12.12.2019
20:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
66878 КК Змај 2 : КК Нови Београд 7 - 3 42 : 92
16.11.2019
13:00
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
66879 БКК Раднички 5 : КК Сопот 2 24 : 54
15.12.2019
10:10
Јован Миодраговић ( Војводе Драгомира 1)
66880 КК Жарково 2 : КК Церак 4 74 : 68
15.12.2019
16:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
66881 КК Плејмејкер Про : КК Младост 2 32 : 46
14.12.2019
10:10
Прва обреновачка (Обреновац) ( Милоша Обреновића 169)
66882 КК Земун Фитофармација 6 : КК Змај 2 57 : 52
14.12.2019
12:20
Михајло Пупин (Нова Галеника) ( Емилије Јакшић 31а)
66883 КК Торлак : КК Бањица Мега 2 34 : 72
15.12.2019
16:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
66884 КК Абба (Барич) 3 : КК Нови Београд 7 - 3 35 : 56
15.12.2019
17:50
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
66885 КК Младост 2 : КК Абба (Барич) 3 70 : 47
22.12.2019
11:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
66886 КК Церак 4 : КК Плејмејкер Про 56 : 23
21.12.2019
10:10
Прва обреновачка (Обреновац) ( Милоша Обреновића 169)
66887 КК Сопот 2 : КК Жарково 2 40 : 53
21.12.2019
10:15
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
66888 КК Бањица Мега 2 : БКК Раднички 5 85 : 27
22.12.2019
12:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
66889 КК Змај 2 : КК Торлак 17 : 51
21.12.2019
11:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
66890 КК Нови Београд 7 - 3 : КК Земун Фитофармација 6 62 : 36
21.12.2019
12:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
66891 БКК Раднички 5 : КК Змај 2 62 : 55
12.01.2020
09:45
Јован Миодраговић ( Војводе Драгомира 1)
66892 КК Жарково 2 : КК Бањица Мега 2 50 : 79
12.01.2020
12:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
66893 КК Плејмејкер Про : КК Сопот 2 40 : 31
11.01.2020
10:10
Прва обреновачка (Обреновац) ( Милоша Обреновића 169)
66894 КК Младост 2 : КК Церак 4 60 : 47
12.01.2020
16:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
66895 КК Торлак : КК Нови Београд 7 - 3 43 : 72
11.01.2020
15:30
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
66896 КК Абба (Барич) 3 : КК Земун Фитофармација 6 73 : 47
12.01.2020
19:20
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
66897 КК Церак 4 : КК Абба (Барич) 3 77 : 46
19.01.2020
19:20
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
66898 КК Сопот 2 : КК Младост 2 29 : 57
18.01.2020
10:10
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
66899 КК Бањица Мега 2 : КК Плејмејкер Про
21.01.2020
20:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
66900 КК Змај 2 : КК Жарково 2 53 : 64
18.01.2020
14:15
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
66901 КК Нови Београд 7 - 3 : БКК Раднички 5 81 : 31
15.01.2020
21:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
66902 КК Земун Фитофармација 6 : КК Торлак 21 : 50
18.01.2020
16:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
66903 БКК Раднички 5 : КК Земун Фитофармација 6
66904 КК Жарково 2 : КК Нови Београд 7 - 3
22.01.2020
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
66905 КК Плејмејкер Про : КК Змај 2
23.01.2020
20:10
Прва обреновачка (Обреновац) ( Милоша Обреновића 169)
66906 КК Младост 2 : КК Бањица Мега 2
23.01.2020
21:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
66907 КК Церак 4 : КК Сопот 2
22.01.2020
20:15
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
66908 КК Абба (Барич) 3 : КК Торлак 33 : 50
28.12.2019
16:50
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
>> Регионална лига У14/11 екипа