lat|eng
Насловна > Резултати
КАДЕТИ/Квалитетна лига
1.КК Жарково853625:56513
2.КК Визура660504:37912
3.КК Торлак ОКК Београд752564:47312
4.КК Беко752640:52812
5.КК Земун651477:41411
6.ОКК Београд743542:50911
7.КК Житко Баскет725530:5539
8.КК Флеш633437:4749
9.БКК Раднички817472:6519
10.КК Беовук 72532382:3458
11.КК Рас 615381:5147
12.КК Младост707348:4977
69745 КК Визура : КК Рас 85 : 33
03.11.2020
14:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Павле Шипка, Дејан Живковић, Делегат: Мирољуб Јовановић
69746 КК Торлак ОКК Београд : БКК Раднички 83 : 59
31.10.2020
11:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Александар Бошковић, Дејан Живковић, Делегат: Тијана Брнић
69747 КК Земун : КК Младост 73 : 56
02.11.2020
20:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Огњен Ћурчић, Дејан Живковић, Делегат: Горан Радовановић
69748 КК Беовук 72 : ОКК Београд
01.01.2020
Никола Младеновић, Павле Цветић, Делегат: Урош Чукић
69749 КК Флеш : КК Беко 100 : 89
31.10.2020
17:55
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Саша Крсмановић, Филип Конатар, Делегат: Михајло Костић
69750 КК Жарково : КК Житко Баскет 100 : 73
31.10.2020
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Александар Бошковић, Дејан Живковић, Делегат: Александар Толић
69739 КК Визура : КК Торлак ОКК Београд 74 : 68
08.11.2020
16:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Павле Шипка, Милош Јоксимовић, Делегат: Урош Чукић
69740 КК Беко : КК Жарково 80 : 89
07.11.2020
14:30
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Огњен Ћурчић, Предраг Несторовић, Делегат: Урош Чукић
69741 ОКК Београд : КК Флеш 97 : 83
07.11.2020
13:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Стеван Рашинац, Милош Јоксимовић, Делегат: Ђорђе Илић
69742 КК Младост : КК Беовук 72 39 : 63
08.11.2020
13:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Данило Петковић, Павле Шипка, Делегат: Стеван Радић
69743 БКК Раднички : КК Земун 55 : 86
08.11.2020
10:20
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Стеван Рашинац, Немања Кривокућа, Делегат: Ђорђе Илић
69744 КК Рас : КК Житко Баскет 91 : 85
10.11.2020
21:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
Павле Шипка, Предраг Несторовић, Делегат: Михајло Костић
69733 КК Торлак ОКК Београд : КК Рас 73 : 51
23.01.2021
12:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Филип Младеновић, Немања Гојовић, Делегат: Никола Томић
69734 КК Земун : КК Визура 74 : 81
24.02.2021
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Душан Марчетић, Милош Јоксимовић, Делегат: Горан Радовановић
69735 КК Беовук 72 : БКК Раднички 75 : 54
23.01.2021
11:20
Вук Караџић ( Таковска 41)
Огњен Ћурчић, Петар Јанковић, Делегат: Зоран Нинков
69736 КК Флеш : КК Младост 55 : 43
23.01.2021
16:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Петар Јанковић, Милош Попић, Делегат: Михајло Костић
69737 КК Жарково : ОКК Београд 69 : 63
23.01.2021
18:45
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Никола Младеновић, Петар Јанкулоски, Делегат: Јован Чучуковић
69738 КК Житко Баскет : КК Беко 69 : 103
28.01.2021
21:40
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
Душан Марчетић, Филип Конатар, Делегат: Михајло Костић
69727 КК Визура : КК Беовук 72 95 : 81
03.02.2021
21:15
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Павле Шипка, Предраг Несторовић, Делегат: Горан Радовановић
69728 КК Торлак ОКК Београд : КК Земун
04.03.2021
20:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
69729 ОКК Београд : КК Житко Баскет 67 : 66
30.01.2021
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Лука Максимовић, Антоније Луковић, Делегат: Михајло Костић
69730 КК Младост : КК Жарково 33 : 76
29.01.2021
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Душан Марчетић, Марко Шошкић, Делегат: Горан Радовановић
69731 БКК Раднички : КК Флеш 66 : 70
30.01.2021
12:20
Хала Давид Калинић ( Станка Враза 44)
Александар Бошковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Никола Томић
69732 КК Рас : КК Беко 83 : 99
04.02.2021
21:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
Немања Ковачевић, Предраг Несторовић, Делегат: Михајло Костић
69721 КК Земун : КК Рас 76 : 65
07.02.2021
20:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Предраг Несторовић, Александар Петровић, Делегат: Горан Радовановић
69722 КК Беовук 72 : КК Торлак ОКК Београд 83 : 71
07.02.2021
10:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Павле Шипка, Предраг Несторовић, Делегат: Бојан Драшкић
69723 КК Флеш : КК Визура 62 : 83
07.02.2021
15:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Саша Крсмановић, Огњен Ћурчић, Делегат: Зоран Нинков
69724 КК Жарково : БКК Раднички 89 : 64
06.02.2021
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Душан Марчетић, Лука Максимовић, Делегат: Слободан Каличанин
69725 КК Житко Баскет : КК Младост 80 : 49
06.02.2021
10:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
Огњен Ћурчић, Предраг Несторовић, Делегат: Слободан Тодоровић
69726 КК Беко : ОКК Београд 98 : 74
07.02.2021
12:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Милош Прица, Александар Петровић, Делегат: Александар Рашинац
69751 КК Визура : КК Жарково 86 : 61
17.02.2021
21:15
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Павле Шипка, Огњен Ћурчић, Делегат: Слободан Тодоровић
69752 КК Торлак ОКК Београд : КК Флеш 96 : 67
13.02.2021
19:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Немања Радовић, Огњен Ћурчић, Делегат: Зоран Нинков
69753 КК Земун : КК Беовук 72 86 : 80
13.02.2021
11:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Душан Марчетић, Данило Петковић, Делегат: Горан Радовановић
69754 КК Младост : КК Беко 65 : 76
15.02.2021
20:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Марко Богићевић, Делегат: Горан Радовановић
69755 БКК Раднички : КК Житко Баскет 54 : 82
13.02.2021
12:20
Хала Давид Калинић ( Станка Враза 44)
Александар Бошковић, Никола Ђокић, Делегат: Урош Чукић
69756 КК Рас : ОКК Београд 58 : 96
18.02.2021
21:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
Душан Марчетић, Марко Шошкић, Делегат: Никола Шошкић
69757 КК Беовук 72 : КК Рас
01.01.2021
Павле Шипка, Александар Петровић, Делегат: Александар Кнежевић
69758 КК Флеш : КК Земун
12.03.2021
21:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Душан Марчетић, Антоније Луковић, Делегат: Ђорђе Илић
69759 КК Жарково : КК Торлак ОКК Београд 64 : 84
22.02.2021
19:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Душан Марчетић, Петар Јанковић, Делегат: Ђорђе Илић
69760 КК Житко Баскет : КК Визура
01.01.2021
Немања Кривокућа, Александар Петровић, Делегат: Предраг Ђикановић
69761 КК Беко : БКК Раднички 95 : 48
21.02.2021
15:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Предраг Несторовић, Антоније Луковић, Делегат: Александар Тодоровић
69762 ОКК Београд : КК Младост 74 : 63
20.02.2021
19:50
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Душан Марчетић, Филип Конатар, Делегат: Мирољуб Јовановић
69763 КК Визура : КК Беко
69764 КК Торлак ОКК Београд : КК Житко Баскет 89 : 75
28.02.2021
17:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Немања Кривокућа, Петар Димић, Делегат: Зоран Нинков
69765 КК Земун : КК Жарково 82 : 77
27.02.2021
21:10
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Антоније Луковић, Филип Конатар, Делегат: Горан Радовановић
69766 КК Беовук 72 : КК Флеш
69767 БКК Раднички : ОКК Београд 72 : 71
28.02.2021
15:00
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Марко Шошкић, Антоније Луковић, Делегат: Борко Павловић
69768 КК Рас : КК Младост
04.03.2021
21:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
Лука Максимовић, Лука Међугорац, Делегат: Ђорђе Илић