lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Визура - КК Партизан НИС
(51852) 30.10.2017
Пионири/Квалитетна лига
КК Визура
77
КК Партизан НИС
74
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
30.10.2017
20:20:00
Хала Визура Спорт
Никола Свркота, Драган Јаковљевић. Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5