lat|eng
Насловна > Резултати
ПИОНИРИ/Квалитетна лига
1.КК Бањица Мега10100837:61620
2.КК Младост1091852:65219
3.КК Црвена Звезда МТС1082766:59618
4.КК Земун Фитофармација1064686:62716
5.КК Визура1064733:76316
6.КК Сава1064671:66416
7.КК Рас1055638:61415
8.КК Партизан НИС1046699:71014
9.КК Беовук 72 (-1)1037553:60212
10.КК Жарково1028567:77812
11.КК ИБЦ1019547:74411
12.ШКК Звездара10010495:67810
51909 КК Земун Фитофармација : ШКК Звездара
21.01.2018
13:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Драган Јаковљевић, Немања Пајић, Делегат: Александар Кнежевић
51910 КК Бањица Мега : КК Беовук 72
20.01.2018
18:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Душан Марчетић, Петар Димић, Делегат: Никола Томић
51911 КК ИБЦ : КК Визура
21.01.2018
12:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Никола Свркота, Мирко Весковић, Делегат: Мирољуб Јовановић
51912 КК Партизан НИС : КК Жарково
20.01.2018
12:10
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
Петар Крал, Петар Димић, Делегат: Јелена Поповић
51913 КК Црвена Звезда МТС : КК Младост
20.01.2018
12:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Боривоје Ружић, Марко Перовић, Делегат: Михајло Костић
51914 КК Сава : КК Рас
20.01.2018
11:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Немања Ковачевић, Немања Кривокућа, Делегат: Ненад Радосављевић
51849 КК Рас : ШКК Звездара 73 : 53
28.10.2017
20:45
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
Милош Јоксимовић, Огњен Ћурчић, Делегат: Драгослав Веланац
51850 КК Младост : КК Сава 85 : 84
29.10.2017
18:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Душан Марчетић, Павле Шипка, Делегат: Мирољуб Јовановић
51851 КК Жарково : КК Црвена Звезда МТС 36 : 81
29.10.2017
10:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Кривокућа, Лазар Синђелић, Делегат: Милан Раденковић
51852 КК Визура : КК Партизан НИС 77 : 74
30.10.2017
20:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Никола Свркота, Драган Јаковљевић, Делегат: Зоран Нинков
51853 КК Беовук 72 : КК ИБЦ 66 : 49
28.10.2017
12:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
Марко Пауновић, Дамјан Ратковић, Делегат: Мирољуб Јовановић
51854 КК Земун Фитофармација : КК Бањица Мега 70 : 83
28.10.2017
11:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Марко Шошкић, Марко Симић, Делегат: Горан Радовановић
51855 КК Рас : КК Младост 63 : 82
04.11.2017
20:30
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
Немања Кривокућа, Милош Јоксимовић, Делегат: Милан Тодоровић
51856 КК ИБЦ : КК Земун Фитофармација 37 : 52
05.11.2017
13:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Немања Ковачевић, Марко Симић, Делегат: Никола Томић
51857 КК Партизан НИС : КК Беовук 72 86 : 71
05.11.2017
12:30
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
Марко Шошкић, Душан Марчетић, Делегат: Јелена Поповић
51858 КК Црвена Звезда МТС : КК Визура 91 : 71
05.11.2017
16:30
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Огњен Ћурчић, Александар Јовановски, Делегат: Драгослав Веланац
51859 КК Сава : КК Жарково 65 : 58
05.11.2017
15:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Павле Шипка, Марко Пауновић, Делегат: Александар Кнежевић
51860 ШКК Звездара : КК Бањица Мега 34 : 67
04.11.2017
12:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Стеван Рашинац, Петар Димић, Делегат: Јован Чучуковић
51861 КК Младост : ШКК Звездара 79 : 51
15.11.2017
20:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Душан Марчетић, Павле Шипка, Делегат: Милан Раденковић
51862 КК Жарково : КК Рас 61 : 78
17.11.2017
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Стефан Ћалић, Душан Марчетић, Делегат: Никола Томић
51863 КК Визура : КК Сава 82 : 81
16.11.2017
16:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Милош Ђурђић, Марко Симић, Делегат: Вукашин Курћубић
51864 КК Беовук 72 : КК Црвена Звезда МТС 53 : 66
16.11.2017
20:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
Марко Пауновић, Огњен Ћурчић, Делегат: Ненад Радосављевић
51865 КК Земун Фитофармација : КК Партизан НИС 70 : 63
16.11.2017
17:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Љубомир Марковић, Лазар Синђелић, Делегат: Александар Вранеш
51866 КК Бањица Мега : КК ИБЦ 100 : 57
16.11.2017
20:50
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Стефан Ћалић, Петар Крал, Делегат: Урош Чукић
51867 КК Рас : КК Визура 66 : 76
19.11.2017
20:45
Спортски центар Раковица ( Вишевачка 2)
Марко Пауновић, Павле Шипка, Делегат: Александар Толић
51868 КК Младост : КК Жарково 98 : 42
19.11.2017
18:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Стефан Ћалић, Боривоје Ружић, Делегат: Ђорђе Илић
51869 КК Партизан НИС : КК Бањица Мега 67 : 91
18.11.2017
14:00
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
Душан Марчетић, Немања Кривокућа, Делегат: Синиша Шарбајић
51870 КК Црвена Звезда МТС : КК Земун Фитофармација 74 : 61
19.11.2017
14:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
Љубомир Марковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Михајло Костић
51871 КК Сава : КК Беовук 72 66 : 53
19.11.2017
13:15
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Никола Свркота, Никола Ристић, Делегат: Зоран Нинков
51872 ШКК Звездара : КК ИБЦ 72 : 73
19.11.2017
16:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Петар Милановић, Антоније Луковић, Делегат: Ненад Радосављевић
51873 КК Жарково : ШКК Звездара 69 : 61
25.11.2017
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Марко Шошкић, Милош Јоксимовић, Делегат: Драгослав Веланац
51874 КК Визура : КК Младост 71 : 105
26.11.2017
13:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Марко Симић, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Кнежевић
51875 КК Беовук 72 : КК Рас СР 0 : 20
службени резултат
01.01.2017
51876 КК Земун Фитофармација : КК Сава 83 : 52
25.11.2017
11:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Боривоје Ружић, Милош Попић, Делегат: Александар Толић
51877 КК Бањица Мега : КК Црвена Звезда МТС 85 : 79
26.11.2017
15:30
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Никола Свркота, Лука Булатовић, Делегат: Ђорђе Илић
51878 КК ИБЦ : КК Партизан НИС 67 : 80
26.11.2017
12:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Љубомир Марковић, Душан Марчетић, Делегат: Владимир Игњатовић
51879 КК Рас : КК Земун Фитофармација 65 : 58
03.12.2017
15:35
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
Данко Гојковић, Димитрије Миладиновић, Делегат: Александар Толић
51880 КК Младост : КК Беовук 72 96 : 76
06.12.2017
20:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Душан Марчетић, Петар Милановић, Делегат: Александар Кнежевић
51881 КК Жарково : КК Визура 68 : 82
03.12.2017
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Љубомир Марковић, Данко Гојковић, Делегат: Михајло Костић
51882 КК Црвена Звезда МТС : КК ИБЦ 89 : 45
01.12.2017
20:15
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Павле Шипка, Немања Кривокућа, Делегат: Зоран Ружић
51883 КК Сава : КК Бањица Мега 56 : 62
03.12.2017
11:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Немања Ковачевић, Павле Шипка, Делегат: Ђорђе Илић
51884 ШКК Звездара : КК Партизан НИС 42 : 61
03.12.2017
14:30
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Милош Јоксимовић, Дамјан Ратковић, Делегат: Бојан Драшкић
51885 КК Визура : ШКК Звездара 63 : 43
10.12.2017
10:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Марко Симић, Павле Шипка, Делегат: Предраг Ђикановић
51886 КК Беовук 72 : КК Жарково 70 : 60
09.12.2017
13:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Драган Јаковљевић, Боривоје Ружић, Делегат: Слободан Тодоровић
51887 КК Земун Фитофармација : КК Младост 62 : 73
09.12.2017
11:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Драган Јаковљевић, Боривоје Ружић, Делегат: Слободан Тодоровић
51888 КК Бањица Мега : КК Рас 89 : 68
10.12.2017
18:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Немања Влаховић, Павле Димитријевић, Делегат: Звездан Јанковић
51889 КК ИБЦ : КК Сава 59 : 61
10.12.2017
13:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Петар Крал, Марко Пауновић, Делегат: Владимир Игњатовић
51890 КК Партизан НИС : КК Црвена Звезда МТС 66 : 75
09.12.2017
14:10
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
Љубомир Марковић, Немања Ковачевић, Делегат: Ђорђе Илић
51891 КК Рас : КК ИБЦ 89 : 59
17.12.2017
15:35
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
Петар Милановић, Стеван Гопић, Делегат: Звездан Јанковић
51892 КК Младост : КК Бањица Мега 75 : 80
16.12.2017
18:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Стефан Ћалић, Немања Ковачевић, Делегат: Зоран Ружић
51893 КК Жарково : КК Земун Фитофармација 60 : 94
17.12.2017
14:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Боривоје Ружић, Марко Шошкић, Делегат: Урош Чукић
51894 КК Визура : КК Беовук 72 75 : 60
16.12.2017
12:45
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Душан Марчетић, Павле Шипка, Делегат: Михајло Костић
51895 КК Сава : КК Партизан НИС 65 : 60
17.12.2017
13:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Љубомир Марковић, Никола Свркота, Делегат: Ненад Радосављевић
51896 ШКК Звездара : КК Црвена Звезда МТС 51 : 69
16.12.2017
16:00
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Стеван Рашинац, Милош Јоксимовић, Делегат: Владимир Игњатовић
51897 КК Беовук 72 : ШКК Звездара 58 : 37
23.12.2017
12:45
Вук Караџић ( Таковска 41)
Милош Попић, Марко Пауновић, Делегат: Зоран Нинков
51898 КК Земун Фитофармација : КК Визура 89 : 74
24.12.2017
19:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Душан Марчетић, Петар Милановић, Делегат: Никола Шошкић
51899 КК Бањица Мега : КК Жарково 94 : 48
23.12.2017
21:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Саша Крсмановић, Павле Шипка, Делегат: Слободан Каличанин
51900 КК ИБЦ : КК Младост 46 : 70
24.12.2017
12:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Љубомир Марковић, Никола Свркота, Делегат: Братислав Димић
51901 КК Партизан НИС : КК Рас 65 : 63
23.12.2017
14:10
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
Данило Петковић, Немања Кривокућа, Делегат: Јелена Поповић
51902 КК Црвена Звезда МТС : КК Сава 71 : 75
24.12.2017
14:15
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Немања Ковачевић, Данило Петковић, Делегат: Михајло Костић
51903 КК Рас : КК Црвена Звезда МТС 53 : 71
14.01.2018
20:20
Спортски центар Раковица ( Вишевачка 2)
Милан Костић, Немања Кривокућа, Делегат: Александар Толић
51904 КК Младост : КК Партизан НИС 89 : 77
10.01.2018
20:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Стефан Ћалић, Душан Марчетић, Делегат: Зоран Ружић
51905 КК Жарково : КК ИБЦ 65 : 55
14.01.2018
14:50
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Љубомир Марковић, Немања Влаховић, Делегат: Михајло Костић
51906 КК Визура : КК Бањица Мега 62 : 86
14.01.2018
14:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Немања Радовић, Павле Шипка, Делегат: Зоран Ружић
51907 КК Беовук 72 : КК Земун Фитофармација 46 : 47
13.01.2018
12:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
Немања Ковачевић, Боривоје Ружић, Делегат: Зоран Влаховић
51908 ШКК Звездара : КК Сава 51 : 66
14.01.2018
16:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Милан Костић, Павле Димитријевић, Делегат: Владимир Игњатовић
51909 КК Земун Фитофармација : ШКК Звездара
21.01.2018
13:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Драган Јаковљевић, Немања Пајић, Делегат: Александар Кнежевић
51910 КК Бањица Мега : КК Беовук 72
20.01.2018
18:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Душан Марчетић, Петар Димић, Делегат: Никола Томић
51911 КК ИБЦ : КК Визура
21.01.2018
12:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Никола Свркота, Мирко Весковић, Делегат: Мирољуб Јовановић
51912 КК Партизан НИС : КК Жарково
20.01.2018
12:10
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
Петар Крал, Петар Димић, Делегат: Јелена Поповић
51913 КК Црвена Звезда МТС : КК Младост
20.01.2018
12:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Боривоје Ружић, Марко Перовић, Делегат: Михајло Костић
51914 КК Сава : КК Рас
20.01.2018
11:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Немања Ковачевић, Немања Кривокућа, Делегат: Ненад Радосављевић