lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Беовук 72 - КК Земун Фитофармација
(51907) 13.01.2018
Пионири/Квалитетна лига
КК Беовук 72
46
КК Земун Фитофармација
47
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
13.01.2018
12:30:00
Вук Караџић
Немања Ковачевић, Боривоје Ружић. Делегат: Зоран Влаховић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5