lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Рас - КК Сава
(51975) 15.04.2018
Пионири/Квалитетна лига
КК Рас
64
КК Сава
54
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
15.04.2018
20:20:00
Спортски центар Раковица
Немања Видаковић, Петар Димић. Делегат: Урош Чукић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5