lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Земун Фитофармација - КК Визура
(52000) 20.11.2017
Јуниори/Квалитетна лига
КК Земун Фитофармација
98
КК Визура
90
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
20.11.2017
15:00:00
Хала Пинки
Саша Крсмановић, Душан Марчетић. Делегат: Драгослав Веланац

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5