lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. лига   >   КК Шампион БГД - КК Нови Београд 7
(52296) 14.01.2018
Јуниори/2. лига
КК Шампион БГД
73
КК Нови Београд 7
29
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
14.01.2018
13:30:00
Филозофски факултет
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5