lat|eng
Насловна > Резултати
ЈУНИОРИ/2. лига
1.КК Флеш211921596:133640
2.КК Астра 211741407:103938
3.КК Еко Спорт201371288:121733
4.ОКК Београд201371407:131233
5.КК Сава211291383:131733
6.КК Рас211291450:144233
7.КК Шампион БГД218131251:128929
8.КК Чубура217141236:132428
9.КК Борча 217141274:142828
10.КК Житко Баскет208121394:143728
11.ШКК Звездара 2217141258:141528
12.КК Нови Београд 7201191018:140621
52365 КК Борча : КК Флеш 54 : 78
22.04.2018
14:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
52366 ШКК Звездара 2 : КК Чубура 83 : 58
21.04.2018
12:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
52367 КК Шампион БГД : КК Астра 57 : 39
22.04.2018
11:50
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
52368 ОКК Београд : КК Нови Београд 7
24.04.2018
21:40
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
52369 КК Еко Спорт : КК Житко Баскет
26.04.2018
18:45
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
52370 КК Рас : КК Сава 68 : 75
21.04.2018
17:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
52245 КК Житко Баскет : КК Сава 70 : 60
04.11.2017
09:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
52246 КК Нови Београд 7 : КК Рас 65 : 82
04.11.2017
11:45
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
52247 КК Астра : КК Еко Спорт 52 : 42
04.11.2017
13:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
52248 КК Чубура : ОКК Београд 62 : 74
04.11.2017
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
52249 КК Флеш : КК Шампион БГД 73 : 64
05.11.2017
16:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52250 КК Борча : ШКК Звездара 2 83 : 79
03.11.2017
20:40
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
52251 КК Житко Баскет : КК Нови Београд 7 98 : 46
12.11.2017
09:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
52252 КК Шампион БГД : КК Борча 64 : 62
08.11.2017
21:20
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
52253 ОКК Београд : КК Флеш 76 : 85
14.11.2017
20:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
52254 КК Еко Спорт : КК Чубура 69 : 53
14.11.2017
21:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
52255 КК Рас : КК Астра 72 : 75
11.11.2017
15:40
Уједињене Нације ( Борова 8)
52256 КК Сава : ШКК Звездара 2 81 : 54
12.11.2017
13:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
52257 КК Нови Београд 7 : КК Сава 46 : 71
18.11.2017
10:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
52258 КК Астра : КК Житко Баскет 60 : 40
22.11.2017
20:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
52259 КК Чубура : КК Рас 69 : 66
20.11.2017
21:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
52260 КК Флеш : КК Еко Спорт 86 : 78
18.11.2017
18:20
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52261 КК Борча : ОКК Београд 63 : 67
19.11.2017
16:30
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
52262 ШКК Звездара 2 : КК Шампион БГД 55 : 51
19.11.2017
14:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
52263 КК Житко Баскет : КК Чубура 54 : 58
26.11.2017
11:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
52264 КК Нови Београд 7 : КК Астра 43 : 75
25.11.2017
11:45
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
52265 ОКК Београд : ШКК Звездара 2 68 : 50
28.11.2017
21:40
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
52266 КК Еко Спорт : КК Борча 61 : 70
25.11.2017
12:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
52267 КК Рас : КК Флеш 87 : 83
25.11.2017
16:00
Уједињене Нације ( Борова 8)
52268 КК Сава : КК Шампион БГД 61 : 56
26.11.2017
11:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
52269 КК Астра : КК Сава 57 : 48
03.12.2017
12:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
52270 КК Чубура : КК Нови Београд 7 66 : 44
04.12.2017
21:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
52271 КК Флеш : КК Житко Баскет 79 : 69
02.12.2017
09:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
52272 КК Борча : КК Рас 67 : 70
03.12.2017
14:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
52273 ШКК Звездара 2 : КК Еко Спорт 61 : 67
03.12.2017
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
52274 КК Шампион БГД : ОКК Београд 69 : 73
03.12.2017
13:20
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
52275 КК Житко Баскет : КК Борча 71 : 72
10.12.2017
11:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
52276 КК Нови Београд 7 : КК Флеш 51 : 76
09.12.2017
11:45
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
52277 КК Астра : КК Чубура 69 : 46
13.12.2017
20:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
52278 КК Еко Спорт : КК Шампион БГД 67 : 47
10.12.2017
18:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
52279 КК Рас : ШКК Звездара 2 75 : 57
09.12.2017
15:35
Уједињене Нације ( Борова 8)
52280 КК Сава : ОКК Београд 71 : 67
09.12.2017
12:40
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
52281 КК Чубура : КК Сава 66 : 75
18.12.2017
21:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
52282 КК Флеш : КК Астра 77 : 65
17.12.2017
16:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52283 КК Борча : КК Нови Београд 7 61 : 47
16.12.2017
17:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
52284 ШКК Звездара 2 : КК Житко Баскет 69 : 84
17.12.2017
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
52285 КК Шампион БГД : КК Рас 67 : 68
16.12.2017
13:00
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
52286 ОКК Београд : КК Еко Спорт 60 : 66
20.12.2017
21:40
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
52287 КК Житко Баскет : КК Шампион БГД 87 : 76
24.12.2017
11:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
52288 КК Нови Београд 7 : ШКК Звездара 2 45 : 68
23.12.2017
14:00
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
52289 КК Астра : КК Борча 84 : 50
24.12.2017
11:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
52290 КК Чубура : КК Флеш 55 : 73
25.12.2017
21:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
52291 КК Рас : ОКК Београд 73 : 80
23.12.2017
16:25
Уједињене Нације ( Борова 8)
52292 КК Сава : КК Еко Спорт 60 : 68
24.12.2017
13:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
52293 КК Флеш : КК Сава 71 : 48
13.01.2018
18:30
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52294 КК Борча : КК Чубура 43 : 52
13.01.2018
17:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
52295 ШКК Звездара 2 : КК Астра 41 : 82
13.01.2018
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
52296 КК Шампион БГД : КК Нови Београд 7 73 : 29
14.01.2018
13:30
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
52297 ОКК Београд : КК Житко Баскет 93 : 73
16.01.2018
21:40
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
52298 КК Еко Спорт : КК Рас 77 : 62
16.01.2018
20:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
52299 КК Житко Баскет : КК Еко Спорт 58 : 57
21.01.2018
09:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
52300 КК Нови Београд 7 : ОКК Београд 56 : 80
24.01.2018
21:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
52301 КК Астра : КК Шампион БГД 66 : 35
20.01.2018
12:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
52302 КК Чубура : ШКК Звездара 2 70 : 60
25.01.2018
21:30
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
52303 КК Флеш : КК Борча 87 : 63
20.01.2018
20:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52304 КК Сава : КК Рас 68 : 73
23.01.2018
21:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
52305 КК Борча : КК Сава 60 : 75
10.11.2017
16:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
52306 ШКК Звездара 2 : КК Флеш 53 : 88
27.01.2018
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
52307 КК Шампион БГД : КК Чубура 56 : 42
27.01.2018
13:45
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
52308 ОКК Београд : КК Астра 47 : 70
30.01.2018
21:40
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
52309 КК Еко Спорт : КК Нови Београд 7 77 : 62
02.02.2018
16:30
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
52310 КК Рас : КК Житко Баскет 77 : 73
27.01.2018
14:30
Уједињене Нације ( Борова 8)
52311 ШКК Звездара 2 : КК Борча 70 : 62
09.02.2018
16:00
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
52312 КК Шампион БГД : КК Флеш 48 : 81
30.01.2018
21:30
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
52313 ОКК Београд : КК Чубура 65 : 63
12.02.2018
21:40
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
52314 КК Еко Спорт : КК Астра 61 : 60
15.02.2018
20:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
52315 КК Рас : КК Нови Београд 7 94 : 77
10.02.2018
16:30
Уједињене Нације ( Борова 8)
52316 КК Сава : КК Житко Баскет 73 : 63
21.02.2018
15:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
52317 КК Нови Београд 7 : КК Житко Баскет 63 : 76
22.02.2018
21:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
52318 КК Астра : КК Рас 80 : 58
17.02.2018
11:20
Вук Караџић ( Таковска 41)
52319 КК Чубура : КК Еко Спорт 70 : 77
19.02.2018
21:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
52320 КК Флеш : ОКК Београд 95 : 81
17.02.2018
20:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52321 КК Борча : КК Шампион БГД 58 : 72
20.02.2018
20:40
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
52322 ШКК Звездара 2 : КК Сава 53 : 79
16.02.2018
18:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
52323 КК Житко Баскет : КК Астра 67 : 98
25.02.2018
11:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
52324 КК Шампион БГД : ШКК Звездара 2 67 : 61
25.02.2018
13:30
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
52325 ОКК Београд : КК Борча 64 : 66
26.02.2018
21:40
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
52326 КК Еко Спорт : КК Флеш 66 : 69
23.02.2018
20:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
52327 КК Рас : КК Чубура 60 : 59
24.02.2018
16:30
Уједињене Нације ( Борова 8)
52328 КК Сава : КК Нови Београд 7 67 : 52
25.02.2018
11:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
52329 КК Астра : КК Нови Београд 7 56 : 29
03.03.2018
15:10
Вук Караџић ( Таковска 41)
52330 КК Чубура : КК Житко Баскет 54 : 67
05.03.2018
21:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
52331 КК Флеш : КК Рас 72 : 68
04.03.2018
19:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52332 КК Борча : КК Еко Спорт 61 : 56
04.03.2018
16:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
52333 ШКК Звездара 2 : ОКК Београд 60 : 83
03.03.2018
16:10
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
52334 КК Шампион БГД : КК Сава 65 : 70
04.03.2018
13:30
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
52335 КК Житко Баскет : КК Флеш 73 : 99
11.03.2018
16:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52336 КК Нови Београд 7 : КК Чубура 40 : 58
10.03.2018
13:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
52337 ОКК Београд : КК Шампион БГД 55 : 50
12.03.2018
21:40
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
52338 КК Еко Спорт : ШКК Звездара 2 60 : 52
11.03.2018
18:00
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
52339 КК Рас : КК Борча 58 : 57
10.03.2018
16:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
52340 КК Сава : КК Астра 45 : 63
11.03.2018
13:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
52341 КК Чубура : КК Астра 59 : 78
22.03.2018
21:10
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
52342 КК Флеш : КК Нови Београд 7 62 : 60
18.03.2018
18:25
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52343 КК Борча : КК Житко Баскет 80 : 69
18.03.2018
14:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
52344 ШКК Звездара 2 : КК Рас 59 : 53
18.03.2018
12:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
52345 КК Шампион БГД : КК Еко Спорт 48 : 61
17.03.2018
13:30
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
52346 ОКК Београд : КК Сава 67 : 63
19.03.2018
21:40
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
52347 КК Житко Баскет : ШКК Звездара 2 74 : 71
25.03.2018
09:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
52348 КК Нови Београд 7 : КК Борча 64 : 56
24.03.2018
10:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
52349 КК Астра : КК Флеш 61 : 34
24.03.2018
12:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
52350 КК Еко Спорт : ОКК Београд 48 : 69
24.03.2018
12:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
52351 КК Рас : КК Шампион БГД 60 : 58
24.03.2018
14:45
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
52352 КК Сава : КК Чубура 69 : 62
25.03.2018
13:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
52353 КК Флеш : КК Чубура 58 : 52
01.04.2018
17:05
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52354 КК Борча : КК Астра 42 : 78
01.04.2018
10:40
Стеван Сремац ( Трг ослобођења 3)
52355 ШКК Звездара 2 : КК Нови Београд 7 56 : 46
01.04.2018
14:30
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
52356 КК Шампион БГД : КК Житко Баскет 74 : 68
12.04.2018
21:30
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
52357 ОКК Београд : КК Рас 60 : 69
03.04.2018
21:40
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
52358 КК Еко Спорт : КК Сава 66 : 60
22.03.2018
18:45
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
52359 КК Житко Баскет : ОКК Београд 60 : 78
15.04.2018
11:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
52360 КК Нови Београд 7 : КК Шампион БГД 53 : 54
14.04.2018
11:45
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
52361 КК Астра : ШКК Звездара 2 39 : 46
19.04.2018
20:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
52362 КК Чубура : КК Борча 62 : 44
17.04.2018
20:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
52363 КК Рас : КК Еко Спорт 57 : 64
14.04.2018
16:00
Уједињене Нације ( Борова 8)
52364 КК Сава : КК Флеш 64 : 70
15.04.2018
17:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
52365 КК Борча : КК Флеш 54 : 78
22.04.2018
14:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
52366 ШКК Звездара 2 : КК Чубура 83 : 58
21.04.2018
12:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
52367 КК Шампион БГД : КК Астра 57 : 39
22.04.2018
11:50
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
52368 ОКК Београд : КК Нови Београд 7
24.04.2018
21:40
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
52369 КК Еко Спорт : КК Житко Баскет
26.04.2018
18:45
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
52370 КК Рас : КК Сава 68 : 75
21.04.2018
17:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)