lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Регионална лига   >   КК Витез - КК Борац Земун 2
(52419) 21.12.2017
Јуниори/Регионална лига
КК Витез
80
КК Борац Земун 2
77
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
21.12.2017
21:40:00
Краљ Александар И
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5