lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

ЈУНИОРИ/Регионална лига/Група 1
1.КК Витез201821598:122838
2.КК Младеновац191541294:113734
3.КК Младост 2211381553:140734
4.КК Мондо Баскет211381387:131434
5.БКК Раднички 2201371485:129033
6.КК Пробаскет211291571:145933
7.КК Колубара ЛА 2003201281378:139432
8.КК Борац Земун 2219121356:134030
9.КК Блокови208121427:151228
10.КК Скадарлија214171295:152725
11.КК Баново Брдо203171142:153923
12.КК Радивој Кораћ202181102:144122
52497 КК Колубара ЛА 2003 : КК Блокови
29.04.2018
18:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52498 КК Пробаскет : КК Младост 2 75 : 90
22.04.2018
11:15
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
52499 КК Борац Земун 2 : КК Мондо Баскет 55 : 67
22.04.2018
12:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
52500 КК Баново Брдо : БКК Раднички 2
26.04.2018
21:20
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
52501 КК Младеновац : КК Витез
52502 КК Радивој Кораћ : КК Скадарлија 44 : 51
20.04.2018
21:30
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
52377 КК Витез : КК Скадарлија 89 : 45
04.11.2017
16:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
52378 БКК Раднички 2 : КК Радивој Кораћ 105 : 72
05.04.2018
10:20
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
52379 КК Мондо Баскет : КК Младеновац 59 : 63
05.12.2017
21:20
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
52380 КК Младост 2 : КК Баново Брдо 70 : 43
04.11.2017
12:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
52381 КК Блокови : КК Борац Земун 2 75 : 88
05.11.2017
11:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
52382 КК Колубара ЛА 2003 : КК Пробаскет 62 : 45
04.11.2017
15:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52383 КК Витез : БКК Раднички 2 85 : 77
14.11.2017
21:15
Ђуро Стругар ( Трећи булевар 148)
52384 КК Борац Земун 2 : КК Колубара ЛА 2003 63 : 45
11.11.2017
12:30
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
52385 КК Баново Брдо : КК Блокови 81 : 88
12.11.2017
13:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
52386 КК Младеновац : КК Младост 2 46 : 63
16.11.2017
21:00
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
52387 КК Радивој Кораћ : КК Мондо Баскет 54 : 65
12.11.2017
14:40
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
52388 КК Скадарлија : КК Пробаскет 73 : 75
11.11.2017
11:10
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
52389 БКК Раднички 2 : КК Скадарлија 65 : 62
19.11.2017
13:15
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
52390 КК Мондо Баскет : КК Витез 56 : 63
21.11.2017
21:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
52391 КК Младост 2 : КК Радивој Кораћ 88 : 48
18.11.2017
10:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
52392 КК Блокови : КК Младеновац 76 : 75
19.11.2017
15:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
52393 КК Колубара ЛА 2003 : КК Баново Брдо 102 : 47
18.11.2017
16:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52394 КК Пробаскет : КК Борац Земун 2 78 : 38
17.11.2017
21:15
Карађорђе ( Јове Илића 2)
52395 КК Витез : КК Младост 2 89 : 66
26.11.2017
16:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
52396 БКК Раднички 2 : КК Мондо Баскет 72 : 60
25.11.2017
12:20
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
52397 КК Баново Брдо : КК Пробаскет 52 : 69
26.11.2017
13:45
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
52398 КК Младеновац : КК Колубара ЛА 2003 78 : 62
26.11.2017
17:00
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
52399 КК Радивој Кораћ : КК Блокови 67 : 63
26.11.2017
14:40
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
52400 КК Скадарлија : КК Борац Земун 2 56 : 67
26.11.2017
11:20
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
52401 КК Мондо Баскет : КК Скадарлија 60 : 51
03.12.2017
15:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
52402 КК Младост 2 : БКК Раднички 2 87 : 75
02.12.2017
12:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
52403 КК Блокови : КК Витез 60 : 117
02.12.2017
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
52404 КК Колубара ЛА 2003 : КК Радивој Кораћ 72 : 67
03.12.2017
14:45
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52405 КК Пробаскет : КК Младеновац 53 : 58
02.12.2017
11:30
Карађорђе ( Јове Илића 2)
52406 КК Борац Земун 2 : КК Баново Брдо 81 : 45
02.12.2017
12:45
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
52407 КК Витез : КК Колубара ЛА 2003 107 : 46
09.12.2017
16:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
52408 БКК Раднички 2 : КК Блокови 62 : 64
14.12.2017
21:20
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
52409 КК Мондо Баскет : КК Младост 2 69 : 61
10.12.2017
15:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
52410 КК Младеновац : КК Борац Земун 2 48 : 42
13.12.2017
21:15
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
52411 КК Радивој Кораћ : КК Пробаскет 70 : 74
10.12.2017
14:40
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
52412 КК Скадарлија : КК Баново Брдо 73 : 70
10.12.2017
11:20
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
52413 КК Младост 2 : КК Скадарлија 86 : 61
16.12.2017
14:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
52414 КК Блокови : КК Мондо Баскет 74 : 79
17.12.2017
15:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
52415 КК Колубара ЛА 2003 : БКК Раднички 2 81 : 67
17.12.2017
16:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52416 КК Пробаскет : КК Витез 65 : 72
13.12.2017
21:15
Карађорђе ( Јове Илића 2)
52417 КК Борац Земун 2 : КК Радивој Кораћ 78 : 59
17.12.2017
11:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
52418 КК Баново Брдо : КК Младеновац 51 : 66
16.12.2017
14:00
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
52419 КК Витез : КК Борац Земун 2 80 : 77
21.12.2017
21:40
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
52420 БКК Раднички 2 : КК Пробаскет 80 : 72
22.12.2017
21:20
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
52421 КК Мондо Баскет : КК Колубара ЛА 2003 86 : 60
24.12.2017
15:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
52422 КК Младост 2 : КК Блокови 83 : 94
23.12.2017
10:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
52423 КК Радивој Кораћ : КК Баново Брдо 71 : 47
23.12.2017
13:30
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
52424 КК Скадарлија : КК Младеновац 61 : 69
23.12.2017
11:10
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
52425 КК Блокови : КК Скадарлија 83 : 67
14.01.2018
15:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
52426 КК Колубара ЛА 2003 : КК Младост 2 74 : 64
17.01.2018
20:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52427 КК Пробаскет : КК Мондо Баскет 98 : 94
13.01.2018
10:15
Карађорђе ( Јове Илића 2)
52428 КК Борац Земун 2 : БКК Раднички 2 71 : 58
18.01.2018
20:30
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
52429 КК Баново Брдо : КК Витез 57 : 92
14.01.2018
13:50
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
52430 КК Младеновац : КК Радивој Кораћ 70 : 54
13.01.2018
17:00
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
52431 КК Витез : КК Младеновац 69 : 56
21.01.2018
16:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
52432 БКК Раднички 2 : КК Баново Брдо 94 : 48
21.01.2018
11:15
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
52433 КК Мондо Баскет : КК Борац Земун 2 66 : 54
21.01.2018
12:45
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
52434 КК Младост 2 : КК Пробаскет 83 : 90
22.01.2018
21:15
Карађорђе ( Јове Илића 2)
52435 КК Блокови : КК Колубара ЛА 2003 65 : 76
20.01.2018
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
52436 КК Скадарлија : КК Радивој Кораћ 74 : 69
20.01.2018
12:40
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
52437 КК Колубара ЛА 2003 : КК Скадарлија 82 : 63
28.01.2018
14:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52438 КК Пробаскет : КК Блокови 75 : 64
29.01.2018
21:15
Карађорђе ( Јове Илића 2)
52439 КК Борац Земун 2 : КК Младост 2 70 : 77
29.01.2018
21:30
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
52440 КК Баново Брдо : КК Мондо Баскет 41 : 74
28.01.2018
12:30
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
52441 КК Младеновац : БКК Раднички 2 68 : 55
15.02.2018
20:15
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
52442 КК Радивој Кораћ : КК Витез 40 : 86
27.01.2018
16:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
52443 КК Пробаскет : КК Колубара ЛА 2003 103 : 49
14.02.2018
21:15
Карађорђе ( Јове Илића 2)
52444 КК Борац Земун 2 : КК Блокови 54 : 73
11.02.2018
15:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
52445 КК Баново Брдо : КК Младост 2 56 : 87
11.02.2018
13:45
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
52446 КК Младеновац : КК Мондо Баскет 75 : 71
11.02.2018
16:00
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
52447 КК Радивој Кораћ : БКК Раднички 2 44 : 60
09.02.2018
13:00
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
52448 КК Скадарлија : КК Витез 54 : 74
10.02.2018
12:40
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
52449 БКК Раднички 2 : КК Витез 68 : 47
21.02.2018
21:20
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
52450 КК Мондо Баскет : КК Радивој Кораћ 69 : 51
17.02.2018
16:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
52451 КК Младост 2 : КК Младеновац 67 : 74
18.02.2018
16:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
52452 КК Блокови : КК Баново Брдо 78 : 60
18.02.2018
15:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
52453 КК Колубара ЛА 2003 : КК Борац Земун 2 73 : 67
17.02.2018
16:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52454 КК Пробаскет : КК Скадарлија 77 : 58
19.02.2018
21:15
Карађорђе ( Јове Илића 2)
52455 КК Витез : КК Мондо Баскет 75 : 54
27.02.2018
21:15
Ђуро Стругар ( Трећи булевар 148)
52456 КК Борац Земун 2 : КК Пробаскет 65 : 70
24.02.2018
11:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
52457 КК Баново Брдо : КК Колубара ЛА 2003 62 : 76
25.02.2018
13:45
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
52458 КК Младеновац : КК Блокови 82 : 65
23.02.2018
21:15
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
52459 КК Радивој Кораћ : КК Младост 2 41 : 59
23.02.2018
21:30
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
52460 КК Скадарлија : БКК Раднички 2 63 : 91
24.02.2018
12:40
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
52461 КК Мондо Баскет : БКК Раднички 2 55 : 50
06.03.2018
21:30
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
52462 КК Младост 2 : КК Витез 69 : 80
03.03.2018
10:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
52463 КК Блокови : КК Радивој Кораћ 90 : 61
04.03.2018
15:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
52464 КК Колубара ЛА 2003 : КК Младеновац 69 : 80
04.03.2018
17:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52465 КК Пробаскет : КК Баново Брдо 99 : 65
02.03.2018
21:15
Карађорђе ( Јове Илића 2)
52466 КК Борац Земун 2 : КК Скадарлија 72 : 65
04.03.2018
10:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
52467 КК Витез : КК Блокови 82 : 57
10.03.2018
16:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
52468 БКК Раднички 2 : КК Младост 2 65 : 55
10.03.2018
15:20
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
52469 КК Баново Брдо : КК Борац Земун 2 76 : 60
11.03.2018
13:45
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
52470 КК Младеновац : КК Пробаскет 84 : 74
11.03.2018
18:15
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
52471 КК Радивој Кораћ : КК Колубара ЛА 2003 49 : 59
03.04.2018
12:00
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
52472 КК Скадарлија : КК Мондо Баскет 66 : 68
10.03.2018
12:45
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
52473 КК Младост 2 : КК Мондо Баскет 61 : 47
17.03.2018
17:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
52474 КК Блокови : БКК Раднички 2 70 : 90
18.03.2018
15:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
52475 КК Колубара ЛА 2003 : КК Витез 83 : 77
18.03.2018
14:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52476 КК Пробаскет : КК Радивој Кораћ 90 : 52
19.03.2018
21:15
Карађорђе ( Јове Илића 2)
52477 КК Борац Земун 2 : КК Младеновац 54 : 41
18.03.2018
11:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
52478 КК Баново Брдо : КК Скадарлија 67 : 53
18.03.2018
12:20
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
52479 КК Витез : КК Пробаскет 74 : 66
27.03.2018
21:15
Ђуро Стругар ( Трећи булевар 148)
52480 БКК Раднички 2 : КК Колубара ЛА 2003 88 : 66
25.03.2018
12:20
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
52481 КК Мондо Баскет : КК Блокови 51 : 45
27.03.2018
21:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
52482 КК Младеновац : КК Баново Брдо 83 : 36
25.03.2018
16:15
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
52483 КК Радивој Кораћ : КК Борац Земун 2 35 : 67
23.03.2018
21:30
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
52484 КК Скадарлија : КК Младост 2 66 : 78
27.03.2018
21:30
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
52485 КК Блокови : КК Младост 2 80 : 85
31.03.2018
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
52486 КК Колубара ЛА 2003 : КК Мондо Баскет 77 : 42
01.04.2018
16:15
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52487 КК Пробаскет : БКК Раднички 2 55 : 81
30.03.2018
21:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
52488 КК Борац Земун 2 : КК Витез 68 : 71
31.03.2018
12:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
52489 КК Баново Брдо : КК Радивој Кораћ 74 : 54
01.04.2018
12:20
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
52490 КК Младеновац : КК Скадарлија 78 : 56
01.04.2018
16:30
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
52491 КК Витез : КК Баново Брдо 69 : 64
19.04.2018
21:40
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
52492 БКК Раднички 2 : КК Борац Земун 2 82 : 65
19.04.2018
21:20
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
52493 КК Мондо Баскет : КК Пробаскет 95 : 68
14.04.2018
16:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
52494 КК Младост 2 : КК Колубара ЛА 2003 74 : 64
14.04.2018
11:45
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
52495 КК Радивој Кораћ : КК Младеновац
15.04.2018
13:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
52496 КК Скадарлија : КК Блокови 77 : 63
14.04.2018
12:30
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
52497 КК Колубара ЛА 2003 : КК Блокови
29.04.2018
18:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52498 КК Пробаскет : КК Младост 2 75 : 90
22.04.2018
11:15
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
52499 КК Борац Земун 2 : КК Мондо Баскет 55 : 67
22.04.2018
12:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
52500 КК Баново Брдо : БКК Раднички 2
26.04.2018
21:20
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
52501 КК Младеновац : КК Витез
52502 КК Радивој Кораћ : КК Скадарлија 44 : 51
20.04.2018
21:30
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)