lat|eng
Насловна   >   Пионири/Регионална лига   >   КК Динамик БГ 2 - КК Борча
(54439) 14.01.2018
Пионири/Регионална лига
КК Динамик БГ 2
56
КК Борча
64
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
14.01.2018
10:20:00
Филозофски факултет
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5