lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

ПИОНИРИ/Регионална лига/Група 1
1.КК Радивој Кораћ660447:17612
2.КК Барајево 2660468:25912
3.КК Мондо Баскет 3651351:20411
4.КК Борча651382:29911
5.ШКК Звездара 3651331:25511
6.КК Борац Земун624268:2968
7.КК Нови Београд 7 - 2624275:3978
8.БКК Раднички 3624304:3798
9.КК Церак 2615278:3637
10.КК Блокови615212:3637
11.КК Динамик БГ 2615257:4187
12.КК Рас 6606223:3876
54447 КК Блокови : КК Нови Београд 7 - 2
16.12.2017
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
54448 КК Церак 2 : КК Борац Земун
16.12.2017
15:40
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
54449 БКК Раднички 3 : КК Радивој Кораћ
16.12.2017
16:10
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
54450 КК Рас 6 : КК Борча
54451 КК Барајево 2 : ШКК Звездара 3
16.12.2017
11:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
54452 КК Динамик БГ 2 : КК Мондо Баскет 3
17.12.2017
10:20
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
54483 КК Борча : КК Нови Београд 7 - 2 80 : 50
04.11.2017
17:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
54484 КК Радивој Кораћ : ШКК Звездара 3 64 : 28
05.11.2017
13:05
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
54485 КК Борац Земун : КК Мондо Баскет 3 24 : 53
05.11.2017
12:45
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
54486 КК Блокови : КК Динамик БГ 2 57 : 33
05.11.2017
15:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
54487 КК Церак 2 : КК Барајево 2 37 : 57
05.11.2017
14:10
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
54488 БКК Раднички 3 : КК Рас 6 62 : 39
04.11.2017
16:15
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
54477 КК Борча : КК Радивој Кораћ 38 : 80
11.11.2017
17:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
54478 КК Барајево 2 : БКК Раднички 3 84 : 56
12.11.2017
10:40
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
54479 КК Динамик БГ 2 : КК Церак 2 43 : 77
14.11.2017
20:20
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
54480 КК Мондо Баскет 3 : КК Блокови 59 : 26
11.11.2017
10:20
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
54481 ШКК Звездара 3 : КК Борац Земун 48 : 46
11.11.2017
18:30
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
54482 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Рас 6 65 : 41
09.11.2017
17:45
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
54471 КК Радивој Кораћ : КК Нови Београд 7 - 2 87 : 19
20.11.2017
21:30
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
54472 КК Борац Земун : КК Борча 44 : 60
19.11.2017
13:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
54473 КК Блокови : ШКК Звездара 3 38 : 58
18.11.2017
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
54474 КК Церак 2 : КК Мондо Баскет 3 43 : 61
17.11.2017
21:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
54475 БКК Раднички 3 : КК Динамик БГ 2 66 : 49
18.11.2017
16:10
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
54476 КК Рас 6 : КК Барајево 2 41 : 86
18.11.2017
15:40
Уједињене Нације ( Борова 8)
54465 КК Борча : КК Блокови 79 : 28
26.11.2017
16:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
54466 КК Радивој Кораћ : КК Борац Земун 65 : 31
26.11.2017
13:05
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
54467 КК Динамик БГ 2 : КК Рас 6 51 : 45
26.11.2017
11:45
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
54468 КК Мондо Баскет 3 : БКК Раднички 3 63 : 32
25.11.2017
11:20
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
54469 ШКК Звездара 3 : КК Церак 2 61 : 32
26.11.2017
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
54470 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Барајево 2 42 : 83
25.11.2017
13:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
54459 КК Борац Земун : КК Нови Београд 7 - 2 59 : 28
03.12.2017
11:30
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
54460 КК Блокови : КК Радивој Кораћ 21 : 70
03.12.2017
15:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
54461 КК Церак 2 : КК Борча 50 : 60
02.12.2017
13:15
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
54462 БКК Раднички 3 : ШКК Звездара 3 41 : 79
02.12.2017
16:10
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
54463 КК Рас 6 : КК Мондо Баскет 3 23 : 66
02.12.2017
17:15
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
54464 КК Барајево 2 : КК Динамик БГ 2 102 : 34
03.12.2017
11:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
54453 КК Борча : БКК Раднички 3 65 : 47
10.12.2017
16:30
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
54454 КК Радивој Кораћ : КК Церак 2 81 : 39
10.12.2017
13:05
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
54455 КК Борац Земун : КК Блокови 64 : 42
10.12.2017
11:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
54456 КК Мондо Баскет 3 : КК Барајево 2 49 : 56
09.12.2017
10:45
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
54457 ШКК Звездара 3 : КК Рас 6 57 : 34
09.12.2017
15:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
54458 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Динамик БГ 2 71 : 47
10.12.2017
13:20
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
54447 КК Блокови : КК Нови Београд 7 - 2
16.12.2017
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
54448 КК Церак 2 : КК Борац Земун
16.12.2017
15:40
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
54449 БКК Раднички 3 : КК Радивој Кораћ
16.12.2017
16:10
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
54450 КК Рас 6 : КК Борча
54451 КК Барајево 2 : ШКК Звездара 3
16.12.2017
11:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
54452 КК Динамик БГ 2 : КК Мондо Баскет 3
17.12.2017
10:20
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)