lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

ПИОНИРИ/Регионална лига/Група 4
1.КК Абба (Барич) 214104837:73924
2.КК Беовук 72 - 213103797:46423
3.КК Див Баскет 313103741:58423
4.КК Жарково 21394773:60022
5.КК Карабурма Баскет1394810:65422
6.КК Веба Баскет1385835:75921
7.КК Мондо Баскет 21376756:69620
8.КК Нови Београд 71376763:70720
9.КК Сава Бановић 313310647:80016
10.КК Рас 313310569:78316
11.КК Раднички (Обреновац)13310584:78816
12.КК Змај 214014465:100314
54087 КК Нови Београд 7 : КК Див Баскет 3 39 : 32
05.11.2017
13:30
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
54088 КК Веба Баскет : КК Мондо Баскет 2 58 : 64
05.11.2017
09:15
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
54089 КК Карабурма Баскет : КК Раднички (Обреновац) 73 : 47
05.11.2017
11:20
Железничка школа ( Здравка Челара 14)
54090 КК Беовук 72 - 2 : КК Змај 2 80 : 15
07.11.2017
20:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
54091 КК Жарково 2 : КК Абба (Барич) 2 51 : 58
04.11.2017
20:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
54092 КК Рас 3 : КК Сава Бановић 3 52 : 51
04.11.2017
18:30
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
54081 КК Нови Београд 7 : КК Веба Баскет 68 : 78
09.11.2017
16:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
54082 КК Абба (Барич) 2 : КК Рас 3 56 : 54
11.11.2017
10:15
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
54083 КК Змај 2 : КК Жарково 2 21 : 60
10.11.2017
16:45
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
54084 КК Раднички (Обреновац) : КК Беовук 72 - 2 37 : 68
11.11.2017
17:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
54085 КК Мондо Баскет 2 : КК Карабурма Баскет 64 : 65
12.11.2017
13:00
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
54086 КК Див Баскет 3 : КК Сава Бановић 3 73 : 41
12.11.2017
16:45
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
54075 КК Веба Баскет : КК Див Баскет 3 65 : 67
19.11.2017
09:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
54076 КК Карабурма Баскет : КК Нови Београд 7 55 : 32
19.11.2017
18:00
Железничка школа ( Здравка Челара 14)
54077 КК Беовук 72 - 2 : КК Мондо Баскет 2 40 : 32
18.11.2017
12:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
54078 КК Жарково 2 : КК Раднички (Обреновац) 66 : 48
19.11.2017
13:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
54079 КК Рас 3 : КК Змај 2 60 : 53
19.11.2017
11:10
Ђура Јакшић ( Канарево Брдо 2)
54080 КК Сава Бановић 3 : КК Абба (Барич) 2 33 : 58
19.11.2017
18:50
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
54069 КК Нови Београд 7 : КК Беовук 72 - 2 71 : 68
26.11.2017
14:45
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
54070 КК Веба Баскет : КК Карабурма Баскет 71 : 57
26.11.2017
09:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
54071 КК Змај 2 : КК Сава Бановић 3 38 : 85
25.11.2017
11:15
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
54072 КК Раднички (Обреновац) : КК Рас 3 45 : 47
26.11.2017
10:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
54073 КК Мондо Баскет 2 : КК Жарково 2 49 : 56
26.11.2017
16:15
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
54074 КК Див Баскет 3 : КК Абба (Барич) 2 76 : 54
26.11.2017
16:45
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
54063 КК Карабурма Баскет : КК Див Баскет 3 43 : 45
03.12.2017
18:00
Железничка школа ( Здравка Челара 14)
54064 КК Беовук 72 - 2 : КК Веба Баскет 55 : 35
02.12.2017
12:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
54065 КК Жарково 2 : КК Нови Београд 7 61 : 39
02.12.2017
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
54066 КК Рас 3 : КК Мондо Баскет 2 43 : 62
03.12.2017
11:10
Ђура Јакшић ( Канарево Брдо 2)
54067 КК Сава Бановић 3 : КК Раднички (Обреновац) 62 : 40
02.12.2017
13:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
54068 КК Абба (Барич) 2 : КК Змај 2 70 : 35
02.12.2017
10:15
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
54057 КК Нови Београд 7 : КК Рас 3 56 : 49
11.12.2017
21:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
54058 КК Веба Баскет : КК Жарково 2 67 : 49
10.12.2017
09:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
54059 КК Карабурма Баскет : КК Беовук 72 - 2 55 : 53
10.12.2017
18:00
Железничка школа ( Здравка Челара 14)
54060 КК Раднички (Обреновац) : КК Абба (Барич) 2 56 : 46
10.12.2017
09:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
54061 КК Мондо Баскет 2 : КК Сава Бановић 3 68 : 55
10.12.2017
13:30
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
54062 КК Див Баскет 3 : КК Змај 2 67 : 21
10.12.2017
16:45
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
54051 КК Беовук 72 - 2 : КК Див Баскет 3 45 : 21
17.12.2017
13:45
Вук Караџић ( Таковска 41)
54052 КК Жарково 2 : КК Карабурма Баскет 54 : 45
16.12.2017
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
54053 КК Рас 3 : КК Веба Баскет 49 : 58
17.12.2017
11:10
Ђура Јакшић ( Канарево Брдо 2)
54054 КК Сава Бановић 3 : КК Нови Београд 7 54 : 65
17.12.2017
13:20
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
54055 КК Абба (Барич) 2 : КК Мондо Баскет 2 70 : 58
16.12.2017
16:45
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
54056 КК Змај 2 : КК Раднички (Обреновац) 43 : 69
16.12.2017
12:15
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
54045 КК Нови Београд 7 : КК Абба (Барич) 2 67 : 59
23.12.2017
11:00
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
54046 КК Веба Баскет : КК Сава Бановић 3 89 : 57
24.12.2017
09:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
54047 КК Карабурма Баскет : КК Рас 3 67 : 34
23.12.2017
19:25
Железничка школа ( Здравка Челара 14)
54048 КК Беовук 72 - 2 : КК Жарково 2 46 : 19
23.12.2017
11:15
Вук Караџић ( Таковска 41)
54049 КК Мондо Баскет 2 : КК Змај 2 68 : 29
24.12.2017
13:30
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
54050 КК Див Баскет 3 : КК Раднички (Обреновац) 62 : 42
24.12.2017
17:30
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
54039 КК Жарково 2 : КК Див Баскет 3 51 : 49
13.01.2018
15:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
54040 КК Рас 3 : КК Беовук 72 - 2 35 : 70
14.01.2018
15:00
Ђура Јакшић ( Канарево Брдо 2)
54041 КК Сава Бановић 3 : КК Карабурма Баскет 52 : 70
14.01.2018
15:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
54042 КК Абба (Барич) 2 : КК Веба Баскет 72 : 55
13.01.2018
10:20
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
54043 КК Змај 2 : КК Нови Београд 7 49 : 78
13.01.2018
11:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
54044 КК Раднички (Обреновац) : КК Мондо Баскет 2 46 : 48
17.01.2018
20:30
Прва обреновачка (Обреновац) ( Милоша Обреновића 169)
54033 КК Нови Београд 7 : КК Раднички (Обреновац) 89 : 27
21.01.2018
14:45
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
54034 КК Веба Баскет : КК Змај 2 99 : 52
21.01.2018
11:15
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
54035 КК Карабурма Баскет : КК Абба (Барич) 2 64 : 42
23.01.2018
21:20
Железничка школа ( Здравка Челара 14)
54036 КК Беовук 72 - 2 : КК Сава Бановић 3 82 : 28
21.01.2018
10:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
54037 КК Жарково 2 : КК Рас 3 85 : 37
21.01.2018
14:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
54038 КК Див Баскет 3 : КК Мондо Баскет 2 62 : 52
21.01.2018
17:45
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
54027 КК Рас 3 : КК Див Баскет 3 36 : 76
28.01.2018
11:10
Ђура Јакшић ( Канарево Брдо 2)
54028 КК Сава Бановић 3 : КК Жарково 2 50 : 75
27.01.2018
14:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
54029 КК Абба (Барич) 2 : КК Беовук 72 - 2 64 : 57
28.01.2018
17:50
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
54030 КК Змај 2 : КК Карабурма Баскет 31 : 78
27.01.2018
12:45
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
54031 КК Раднички (Обреновац) : КК Веба Баскет 45 : 52
27.01.2018
17:15
Прва обреновачка (Обреновац) ( Милоша Обреновића 169)
54032 КК Мондо Баскет 2 : КК Нови Београд 7 56 : 44
28.01.2018
18:00
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
54021 КК Сава Бановић 3 : КК Рас 3 41 : 37
09.02.2018
18:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
54022 КК Абба (Барич) 2 : КК Жарково 2 74 : 66
11.02.2018
17:50
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
54023 КК Змај 2 : КК Беовук 72 - 2 30 : 58
10.02.2018
12:45
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
54024 КК Раднички (Обреновац) : КК Карабурма Баскет 60 : 57
11.02.2018
19:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
54025 КК Мондо Баскет 2 : КК Веба Баскет 66 : 47
15.02.2018
17:15
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
54026 КК Див Баскет 3 : КК Нови Београд 7 58 : 57
15.02.2018
13:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
54015 КК Веба Баскет : КК Нови Београд 7 61 : 58
54016 КК Карабурма Баскет : КК Мондо Баскет 2 81 : 69
17.02.2018
19:20
Железничка школа ( Здравка Челара 14)
54017 КК Беовук 72 - 2 : КК Раднички (Обреновац) 75 : 22
18.02.2018
12:15
Вук Караџић ( Таковска 41)
54018 КК Жарково 2 : КК Змај 2 80 : 17
17.02.2018
14:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
54019 КК Рас 3 : КК Абба (Барич) 2 36 : 63
17.02.2018
15:40
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
54020 КК Сава Бановић 3 : КК Див Баскет 3 38 : 53
18.02.2018
16:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)