lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Сава - КК Веба Баскет
(56644) 03.11.2018
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Сава
81
КК Веба Баскет
75
(16:22, 24:23, 21:17, 20:13)
03.11.2018
10:45:00
Балон КК Сава
Немања Илић, Петар Димић. Делегат: Борко Павловић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5