lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

СЕНИОРИ/2.МРЛ Центар/Група 1
1.КК Жарково 21091821:76019
2.КК Младеновац1091816:65619
3.КК ЛА Баскет972769:68416
4.КК Борча 21064842:69916
5.КК Умка Џез945641:68113
6.КК Сава1028654:77112
7.КК Веба Баскет1028740:79212
8.КК Барајево Бамби10010613:85310
56665 КК Сава : КК Борча 2
23.12.2018
12:40
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
56666 КК Умка Џез : КК Веба Баскет
23.12.2018
20:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
56667 КК ЛА Баскет : КК Барајево Бамби
22.12.2018
18:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
56668 КК Младеновац : КК Жарково 2
23.12.2018
13:15
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
56625 КК Барајево Бамби : КК Борча 2 52 : 76
(11:25, 5:23, 15:21, 21:7)
06.10.2018
20:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Марко Пауновић, Филип Конатар, Делегат: Бојан Драшкић
56626 КК Жарково 2 : КК Веба Баскет 81 : 71
(20:14, 24:20, 18:14, 19:23)
06.10.2018
18:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Александар Петровић, Никола Милосављевић , Делегат: Жељко Делић
56627 КК Младеновац : КК Сава 83 : 45
(31:9, 21:17, 19:12, 12:7)
07.10.2018
18:20
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Немања Илић, Антоније Луковић, Делегат: Александар Тодоровић
56628 КК ЛА Баскет : КК Умка Џез 77 : 66
(15:14, 23:16, 14:21, 25:15)
06.10.2018
17:00
Нова хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Милош Јоксимовић, Димитрије Миладиновић, Делегат: Вукашин Курћубић
56629 КК Борча 2 : КК Умка Џез 96 : 63
(18:15, 26:21, 23:19, 29:8)
13.10.2018
17:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Немања Илић, Петар Димић, Делегат: Борко Павловић
56630 КК Сава : КК ЛА Баскет 67 : 97
(17:25, 14:23, 16:22, 20:27)
14.10.2018
15:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Марко Пауновић, Антоније Луковић, Делегат: Александар Толић
56631 КК Веба Баскет : КК Младеновац 63 : 80
(17:21, 21:21, 12:24, 13:14)
14.10.2018
12:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Милош Лукић, Никола Милосављевић , Делегат: Александар Тодоровић
56632 КК Барајево Бамби : КК Жарково 2 78 : 84
14.10.2018
15:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Немања Илић, Никола Мирковић, Делегат: Александар Вранеш
56633 КК Жарково 2 : КК Борча 2 93 : 88
(16:22, 22:21, 24:19, 21:21, 10:5)
19.10.2018
17:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Јоксимовић, Антоније Луковић, Делегат: Александар Толић
56634 КК Младеновац : КК Барајево Бамби 73 : 62
(16:13, 23:18, 15:19, 19:12)
11.11.2018
18:20
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Александар Јовановски, Филип Конатар, Делегат: Слободан Каличанин
56635 КК ЛА Баскет : КК Веба Баскет 94 : 77
(20:17, 26:19, 29:15, 19:26)
11.11.2018
12:30
Нова хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Марко Пауновић, Антоније Луковић, Делегат: Јован Чучуковић
56636 КК Умка Џез : КК Сава 75 : 64
(21:10, 23:25, 16:14, 15:15)
11.11.2018
13:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Немања Илић, Димитрије Стојановић, Делегат: Вукашин Курћубић
56637 КК Борча 2 : КК Сава 87 : 66
(28:9, 20:21, 19:17, 20:19)
27.10.2018
17:25
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Милош Лукић, Петар Димић, Делегат: Милена Главан
56638 КК Веба Баскет : КК Умка Џез 73 : 86
(12:21, 13:18, 26:19, 22:28)
28.10.2018
12:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Александар Јовановски, Лука Драгомировић, Делегат: Светлана Миладинов
56639 КК Барајево Бамби : КК ЛА Баскет 76 : 87
(25:27, 18:15, 17:22, 16:23)
28.10.2018
15:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Димитрије Миладиновић, Петар Димић, Делегат: Борко Павловић
56640 КК Жарково 2 : КК Младеновац 78 : 74
(13:27, 21:12, 21:12, 23:23)
26.10.2018
17:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Никола Ристић, Филип Конатар, Делегат: Синиша Шарбајић
56641 КК Младеновац : КК Борча 2 87 : 63
(18:21, 26:9, 19:16, 24:17)
03.11.2018
16:00
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Димитрије Миладиновић, Стефан Дојчиновић, Делегат: Бојан Драшкић
56642 КК ЛА Баскет : КК Жарково 2 102 : 67
(17:16, 26:12, 25:23, 34:16)
03.11.2018
17:00
Нова хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Милош Јоксимовић, Лука Драгомировић, Делегат: Петар Јанковић
56643 КК Умка Џез : КК Барајево Бамби 87 : 69
(25:19, 30:16, 16:16, 16:18)
04.11.2018
20:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Милош Лукић, Немања Гојовић, Делегат: Александар Толић
56644 КК Сава : КК Веба Баскет 81 : 75
(16:22, 24:23, 21:17, 20:13)
03.11.2018
10:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Немања Илић, Петар Димић, Делегат: Борко Павловић
56645 КК Борча 2 : КК Веба Баскет 90 : 60
(19:12, 19:22, 27:10, 25:16)
17.11.2018
17:25
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Антоније Луковић, Петар Димић, Делегат: Бојан Драшкић
56646 КК Барајево Бамби : КК Сава 55 : 70
(16:20, 14:13, 16:19, 9:18)
17.11.2018
15:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Марко Пауновић, Никола Ристић, Делегат: Милена Главан
56647 КК Жарково 2 : КК Умка Џез 75 : 62
(13:19, 24:16, 14:15, 24:12)
16.11.2018
17:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Димитрије Стојановић, Лука Максић, Делегат: Александар Вранеш
56648 КК Младеновац : КК ЛА Баскет 97 : 88
(17:24, 24:20, 20:24, 36:20)
18.11.2018
18:20
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Милош Лукић, Немања Видаковић, Делегат: Милан Суботић
56649 КК ЛА Баскет : КК Борча 2 78 : 68
(20:17, 19:16, 21:9, 18:26)
24.11.2018
14:30
Нова хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Александар Петровић, Немања Гојовић, Делегат: Ненад Радосављевић
56650 КК Умка Џез : КК Младеновац 81 : 84
(16:24, 18:17, 23:23, 24:20)
25.11.2018
20:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Димитрије Миладиновић, Антоније Луковић, Делегат: Борко Павловић
56651 КК Сава : КК Жарково 2 65 : 78
(23:18, 18:26, 10:18, 14:16)
25.11.2018
12:40
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Немања Видаковић, Никола Мирковић, Делегат: Александар Тодоровић
56652 КК Веба Баскет : КК Барајево Бамби 84 : 60
(26:16, 25:11, 21:14, 12:19)
29.11.2018
19:25
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Александар Јовановски, Урош Гвозденовић, Делегат: Вукашин Курћубић
56653 КК Борча 2 : КК Барајево Бамби 112 : 51
(32:13, 32:8, 20:12, 28:18)
02.12.2018
16:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Милош Попић, Никола Милосављевић , Делегат: Александар Вранеш
56654 КК Веба Баскет : КК Жарково 2 74 : 81
(17:12, 21:28, 10:17, 26:24)
06.12.2018
19:25
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Димитрије Миладиновић, Стефан Дојчиновић, Делегат: Александар Тодоровић
56655 КК Сава : КК Младеновац 62 : 72
(18:15, 12:31, 13:15, 19:11)
01.12.2018
13:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Немања Илић, Лука Максић, Делегат: Бојан Драшкић
56656 КК Умка Џез : КК ЛА Баскет
01.01.2018
Александар Јовановски, Филип Конатар, Делегат: Милан Суботић
56657 КК Умка Џез : КК Борча 2 50 : 76
(14:23, 15:21, 6:12, 15:20)
09.12.2018
20:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Марко Пауновић, Момчило Лутовац, Делегат: Ненад Радосављевић
56658 КК ЛА Баскет : КК Сава 78 : 67
(21:8, 15:16, 26:23, 16:20)
09.12.2018
19:30
Нова хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Милош Попић, Петар Димић, Делегат: Слободан Каличанин
56659 КК Младеновац : КК Веба Баскет 71 : 64
(19:22, 27:14, 10:14, 15:14)
10.12.2018
20:30
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Немања Видаковић, Никола Ристић, Делегат: Борко Павловић
56660 КК Жарково 2 : КК Барајево Бамби 85 : 60
(24:11, 19:9, 23:26, 19:14)
07.12.2018
17:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Илић, Лазар Костић, Делегат: Александар Толић
56661 КК Борча 2 : КК Жарково 2 86 : 99
(24:23, 19:33, 21:22, 22:21)
16.12.2018
16:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Милош Лукић, Никола Мирковић, Делегат: Вукашин Курћубић
56662 КК Барајево Бамби : КК Младеновац 50 : 95
(13:26, 11:27, 12:27, 14:15)
16.12.2018
16:45
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Милош Попић, Стефан Дојчиновић, Делегат: Синиша Шарбајић
56663 КК Веба Баскет : КК ЛА Баскет 99 : 68
(18:17, 20:19, 31:18, 30:14)
16.12.2018
12:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Димитрије Стојановић, Антоније Луковић, Делегат: Светлана Миладинов
56664 КК Сава : КК Умка Џез 67 : 71
(14:21, 21:23, 12:11, 20:16)
16.12.2018
15:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Милош Јоксимовић, Никола Милосављевић , Делегат: Јован Чучуковић
56665 КК Сава : КК Борча 2
23.12.2018
12:40
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
56666 КК Умка Џез : КК Веба Баскет
23.12.2018
20:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
56667 КК ЛА Баскет : КК Барајево Бамби
22.12.2018
18:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
56668 КК Младеновац : КК Жарково 2
23.12.2018
13:15
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)