lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Беко - КК Земун Фитофармација
(57187) 11.03.2019
Пионири/Квалитетна лига
КК Беко
59
КК Земун Фитофармација
91
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
11.03.2019
21:15:00
Нова хала (Падинска Скела)
Стефан Ћалић, Милан Костић. Делегат: Зоран Ружић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5