lat|eng
Насловна > Резултати
ПИОНИРИ/Квалитетна лига
1.КК Црвена Звезда МТС201731582:114837
2.КК Визура191721547:113236
3.КК Партизан НИС191631482:112035
4.КК Бањица Мега191631675:109335
5.КК Земун Фитофармација191271413:127731
6.КК Беко191091292:127329
7.КК Жарково197121225:137626
8.КК Флеш196131388:143825
9.КК Рас195141132:144224
10.КК Младост194151050:127723
11.КК Сава20317927:164323
12.КК Див Баскет 19217902:139621
57199 КК Беко : КК Младост
24.03.2019
11:40
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Филип Младеновић, Никола Младеновић, Делегат: Александар Тодоровић
57200 КК Црвена Звезда МТС : КК Сава 80 : 29
21.03.2019
20:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Стефан Ћалић, Немања Златковић, Делегат: Ђорђе Илић
57201 КК Флеш : КК Земун Фитофармација
24.03.2019
17:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Филип Младеновић, Никола Младеновић, Делегат: Александар Рашинац
57202 КК Партизан НИС : КК Бањица Мега
26.03.2019
14:00
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Немања Ковачевић, Немања Радовић, Делегат: Јелена Поповић
57203 КК Див Баскет : КК Рас
23.03.2019
20:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
Филип Младеновић, Петар Милановић, Делегат: Слободан Каличанин
57204 КК Жарково : КК Визура
24.03.2019
16:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош З. Димитријевић, Петар Димић, Делегат: Звездан Јанковић
57085 КК Беко : КК Жарково 76 : 65
21.10.2018
12:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Александар Савић, Павле Шипка, Делегат: Александар Тодоровић
57086 КК Црвена Звезда МТС : КК Див Баскет 87 : 54
23.10.2018
20:20
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Данило Петковић, Немања Кривокућа, Делегат: Урош Чукић
57087 КК Флеш : КК Рас 94 : 53
21.10.2018
17:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Немања Гојовић, Филип Конатар, Делегат: Јелена Поповић
57088 КК Партизан НИС : КК Младост 76 : 51
20.10.2018
12:30
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Љубомир Марковић, Петар Крал, Делегат: Љубомир Милетијев
57089 КК Визура : КК Сава 98 : 35
19.10.2018
20:15
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Душан Марчетић, Огњен Ћурчић, Делегат: Драгослав Веланац
57090 КК Бањица Мега : КК Земун Фитофармација 93 : 85
20.10.2018
16:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Никола Чимбуровић, Петар Милановић, Делегат: Стеван Радић
57091 КК Беко : КК Црвена Звезда МТС 57 : 69
28.10.2018
12:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Филип Конатар, Немања Гојовић, Делегат: Александар Тодоровић
57092 КК Сава : КК Бањица Мега 48 : 115
28.10.2018
10:40
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Антоније Луковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Јован Чучуковић
57093 КК Младост : КК Визура 64 : 95
28.10.2018
13:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Небојша Перовић, Игор Хршак, Делегат: Стеван Радић
57094 КК Рас : КК Партизан НИС 78 : 100
27.10.2018
15:00
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
Никола Младеновић, Милош З. Димитријевић, Делегат: Ненад Радосављевић
57095 КК Див Баскет : КК Флеш 75 : 95
28.10.2018
15:15
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
Владимир Поповић, Никола Милосављевић , Делегат: Александар Вранеш
57096 КК Жарково : КК Земун Фитофармација 63 : 70
28.10.2018
10:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Ковачевић, Петар Милановић, Делегат: Ненад Радосављевић
57097 КК Црвена Звезда МТС : КК Жарково 84 : 46
03.11.2018
12:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Милош З. Димитријевић, Никола Младеновић, Делегат: Александар Толић
57098 КК Флеш : КК Беко 74 : 81
04.11.2018
17:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Огњен Ћурчић, Марко Перовић, Делегат: Зоран Нинков
57099 КК Партизан НИС : КК Див Баскет 91 : 59
03.11.2018
10:00
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Петар Крал, Антоније Луковић, Делегат: Јелена Поповић
57100 КК Визура : КК Рас 96 : 54
02.11.2018
21:15
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Душан Марчетић, Павле Шипка, Делегат: Небојша Лазаревић
57101 КК Бањица Мега : КК Младост 71 : 39
03.11.2018
15:30
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Мирко Весковић, Филип Конатар, Делегат: Ђорђе Илић
57102 КК Земун Фитофармација : КК Сава 90 : 65
03.11.2018
20:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Филип Конатар, Делегат: Горан Радовановић
57103 КК Беко : КК Партизан НИС 49 : 79
13.11.2018
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Душан Марчетић, Петар Милановић, Делегат: Александар Кнежевић
57104 КК Црвена Звезда МТС : КК Флеш 88 : 67
09.11.2018
18:30
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Антоније Луковић, Немања Видаковић, Делегат: Ђорђе Илић
57105 КК Младост : КК Земун Фитофармација 64 : 73
10.11.2018
12:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Филип Конатар, Немања Гојовић, Делегат: Драгослав Веланац
57106 КК Рас : КК Бањица Мега 46 : 88
15.11.2018
21:40
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
Марко Шошкић, Александар Јовановски, Делегат: Александар Толић
57107 КК Див Баскет : КК Визура 37 : 93
15.11.2018
15:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Љубомир Марковић, Никола Младеновић, Делегат: Александар Кнежевић
57108 КК Жарково : КК Сава 84 : 92
14.11.2018
19:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Марко Шошкић, Павле Шипка, Делегат: Александар Толић
57109 КК Флеш : КК Жарково 86 : 85
18.11.2018
17:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Петар Милановић, Марко Пауновић, Делегат: Слободан Каличанин
57110 КК Партизан НИС : КК Црвена Звезда МТС 72 : 59
18.11.2018
12:30
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Јелена Поповић
57111 КК Визура : КК Беко 77 : 56
18.11.2018
13:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Љубомир Марковић, Лука Максимовић, Делегат: Александар Кнежевић
57112 КК Бањица Мега : КК Див Баскет 102 : 57
17.11.2018
18:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Дамјан Ратковић, Мирко Весковић, Делегат: Слободан Каличанин
57113 КК Земун Фитофармација : КК Рас 83 : 57
18.11.2018
18:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Данило Петковић, Милош Попић, Делегат: Горан Радовановић
57114 КК Сава : КК Младост 53 : 50
17.11.2018
10:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Душан Марчетић, Петар Крал, Делегат: Александар Рашинац
57115 КК Беко : КК Бањица Мега 67 : 69
25.11.2018
14:30
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
57116 КК Црвена Звезда МТС : КК Визура 99 : 66
25.11.2018
12:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
57117 КК Флеш : КК Партизан НИС 70 : 88
25.11.2018
17:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
57118 КК Рас : КК Сава 70 : 27
25.11.2018
13:00
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
57119 КК Див Баскет : КК Земун Фитофармација 56 : 65
24.11.2018
12:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
57120 КК Жарково : КК Младост 73 : 71
25.11.2018
16:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
57121 КК Партизан НИС : КК Жарково 74 : 54
28.11.2018
16:00
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Филип Младеновић, Никола Младеновић, Делегат: Слободан Каличанин
57122 КК Визура : КК Флеш 84 : 82
28.11.2018
20:15
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Павле Шипка, Антоније Луковић, Делегат: Александар Кнежевић
57123 КК Бањица Мега : КК Црвена Звезда МТС 94 : 73
28.11.2018
21:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Ненад Радосављевић
57124 КК Земун Фитофармација : КК Беко 67 : 68
28.11.2018
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Марко Симић, Марко Шошкић, Делегат: Милан Раденковић
57125 КК Сава : КК Див Баскет 57 : 55
28.11.2018
16:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Филип Конатар, Немања Гојовић, Делегат: Ђорђе Илић
57126 КК Младост : КК Рас 46 : 42
28.11.2018
20:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Немања Видаковић, Марија Ћирић, Делегат: Стеван Радић
57127 КК Беко : КК Сава 102 : 42
04.12.2018
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Душан Марчетић, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Тодоровић
57128 КК Црвена Звезда МТС : КК Земун Фитофармација 87 : 64
01.12.2018
12:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Филип Конатар, Немања Гојовић, Делегат: Урош Чукић
57129 КК Флеш : КК Бањица Мега 67 : 80
02.12.2018
17:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Немања Радовић, Немања Гојовић, Делегат: Ненад Радосављевић
57130 КК Партизан НИС : КК Визура 81 : 63
01.12.2018
10:00
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Марко Шошкић, Петар Милановић, Делегат: Мирољуб Јовановић
57131 КК Див Баскет : КК Младост 50 : 37
02.12.2018
13:20
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
Немања Златковић, Данило Петковић, Делегат: Александар Кнежевић
57132 КК Жарково : КК Рас 87 : 60
02.12.2018
17:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Филип Младеновић, Никола Младеновић, Делегат: Урош Чукић
57133 КК Визура : КК Жарково 79 : 63
08.12.2018
16:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Александар Савић, Огњен Ћурчић, Делегат: Милан Тодоровић
57134 КК Бањица Мега : КК Партизан НИС 65 : 73
08.12.2018
15:30
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Немања Ковачевић, Немања Кривокућа, Делегат: Александар Кнежевић
57135 КК Земун Фитофармација : КК Флеш 91 : 60
09.12.2018
13:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Александар Савић, Данило Петковић, Делегат: Милан Тодоровић
57136 КК Сава : КК Црвена Звезда МТС 44 : 81
09.12.2018
11:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Стефан Ћалић, Никола Стошић, Делегат: Ђорђе Илић
57137 КК Младост : КК Беко 49 : 89
12.12.2018
20:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Милан Костић, Марко Шошкић, Делегат: Зоран Ружић
57138 КК Рас : КК Див Баскет 56 : 47
09.12.2018
12:50
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
Милош Прица, Немања Кривокућа, Делегат: Александар Вранеш
57139 КК Беко : КК Рас 69 : 55
16.12.2018
12:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Боривоје Ружић, Петар Димић, Делегат: Зоран Ружић
57140 КК Црвена Звезда МТС : КК Младост 78 : 51
15.12.2018
11:30
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Огњен Ћурчић, Милош Јоксимовић, Делегат: Александар Кнежевић
57141 КК Флеш : КК Сава 76 : 49
16.12.2018
17:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Мирко Весковић, Петар Димић, Делегат: Јован Чучуковић
57142 КК Партизан НИС : КК Земун Фитофармација 84 : 61
16.12.2018
10:30
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Немања Златковић, Стеван Рашинац, Делегат: Јелена Поповић
57143 КК Визура : КК Бањица Мега 88 : 83
17.12.2018
13:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Немања Ковачевић, Огњен Ћурчић, Делегат: Ђорђе Илић
57144 КК Жарково : КК Див Баскет 62 : 58
16.12.2018
17:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Никола Свркота, Огњен Младеновић, Делегат: Звездан Јанковић
57145 КК Бањица Мега : КК Жарково 94 : 44
09.01.2019
20:50
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
57146 КК Земун Фитофармација : КК Визура 64 : 90
16.01.2019
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Душан Марчетић, Немања Кривокућа, Делегат: Слободан Тодоровић
57147 КК Сава : КК Партизан НИС 25 : 82
16.01.2019
16:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Марко Шошкић, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Кнежевић
57148 КК Младост : КК Флеш 67 : 61
22.12.2018
14:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Драган Јаковљевић, Марко Шошкић, Делегат: Никола Томић
57149 КК Рас : КК Црвена Звезда МТС 47 : 76
15.01.2019
21:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
57150 КК Див Баскет : КК Беко 34 : 56
22.12.2018
12:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Марко Перовић, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Кнежевић
57151 КК Земун Фитофармација : КК Бањица Мега 59 : 83
12.01.2019
12:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Урош Дојчиновић, Милош Ђурђић, Делегат: Владимир Игњатовић
57152 КК Сава : КК Визура 22 : 92
12.01.2019
10:15
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Милош Прица, Милош Лукић, Делегат: Никола Томић
57153 КК Младост : КК Партизан НИС 52 : 59
12.01.2019
15:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Немања Пајић, Драган Јаковљевић, Делегат: Стеван Радић
57154 КК Рас : КК Флеш 74 : 76
12.01.2019
18:20
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
Филип Конатар, Немања Гојовић, Делегат: Звездан Јанковић
57155 КК Див Баскет : КК Црвена Звезда МТС 32 : 90
12.01.2019
12:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Драган Јаковљевић, Немања Пајић, Делегат: Александар Кнежевић
57156 КК Жарково : КК Беко 65 : 70
13.01.2019
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Стеван Рашинац, Немања Гојовић, Делегат: Звездан Јанковић
57157 КК Црвена Звезда МТС : КК Беко 81 : 52
22.01.2019
20:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Милан Раденковић
57158 КК Флеш : КК Див Баскет 84 : 34
19.01.2019
19:30
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Немања Радовић, Петар Димић, Делегат: Александар Кнежевић
57159 КК Партизан НИС : КК Рас 121 : 54
19.01.2019
12:30
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Филип Конатар, Немања Гојовић, Делегат: Синиша Шарбајић
57160 КК Визура : КК Младост 72 : 53
30.01.2019
16:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
57161 КК Бањица Мега : КК Сава 106 : 30
19.01.2019
18:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Филип Конатар, Немања Гојовић, Делегат: Ненад Радосављевић
57162 КК Земун Фитофармација : КК Жарково 66 : 47
19.01.2019
11:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Душан Марчетић, Марко Пауновић, Делегат: Милан Раденковић
57163 КК Беко : КК Флеш 87 : 68
27.01.2019
12:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Петар Крал, Немања Кривокућа, Делегат: Александар Тодоровић
57164 КК Сава : КК Земун Фитофармација 51 : 75
27.01.2019
12:10
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Милан Костић, Александар Јовановски, Делегат: Љубомир Милетијев
57165 КК Младост : КК Бањица Мега 37 : 91
26.01.2019
16:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Петар Крал, Мирко Весковић, Делегат: Ненад Радосављевић
57166 КК Рас : КК Визура 58 : 75
19.02.2019
21:00
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
57167 КК Див Баскет : КК Партизан НИС 38 : 58
27.12.2018
15:30
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
57168 КК Жарково : КК Црвена Звезда МТС 47 : 79
30.01.2019
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Никола Свркота, Петар Крал, Делегат: Милан Раденковић
57169 КК Флеш : КК Црвена Звезда МТС 57 : 74
23.02.2019
19:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Александар Јовановски, Марко Пауновић, Делегат: Небојша Лазаревић
57170 КК Партизан НИС : КК Беко 69 : 62
22.02.2019
13:00
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Огњен Ћурчић, Мирко Весковић, Делегат: Јелена Поповић
57171 КК Визура : КК Див Баскет 83 : 31
23.02.2019
15:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Марко Шошкић, Марко Перовић, Делегат: Бојан Драшкић
57172 КК Бањица Мега : КК Рас 100 : 41
23.02.2019
18:30
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Марко Перовић, Немања Кривокућа, Делегат: Ненад Радосављевић
57173 КК Земун Фитофармација : КК Младост 80 : 54
22.02.2019
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Лука Максимовић, Милош Јоксимовић, Делегат: Горан Радовановић
57174 КК Сава : КК Жарково 61 : 81
20.02.2019
16:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
57175 КК Беко : КК Визура 53 : 63
27.02.2019
21:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Душан Марчетић, Павле Шипка, Делегат: Ђорђе Илић
57176 КК Црвена Звезда МТС : КК Партизан НИС 81 : 75
28.02.2019
20:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Филип Конатар, Немања Гојовић, Делегат: Александар Кнежевић
57177 КК Младост : КК Сава 92 : 50
27.02.2019
20:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Данило Петковић, Мирко Весковић, Делегат: Горан Радовановић
57178 КК Рас : КК Земун Фитофармација 67 : 87
27.02.2019
21:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
Филип Конатар, Немања Гојовић, Делегат: Бојан Драшкић
57179 КК Див Баскет : КК Бањица Мега 43 : 93
27.02.2019
21:20
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Петар Крал, Петар Милановић, Делегат: Зоран Лепосавић
57180 КК Жарково : КК Флеш 71 : 70
27.02.2019
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Кривокућа, Никола Младеновић, Делегат: Урош Чукић
57181 КК Партизан НИС : КК Флеш 76 : 59
03.03.2019
12:00
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Марко Шошкић, Никола Ђокић, Делегат: Јелена Поповић
57182 КК Визура : КК Црвена Звезда МТС 63 : 62
04.03.2019
21:15
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Милан Костић, Огњен Ћурчић, Делегат: Ђорђе Илић
57183 КК Бањица Мега : КК Беко 95 : 55
02.03.2019
18:30
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Милан Костић, Милош Прица, Делегат: Ненад Радосављевић
57184 КК Земун Фитофармација : КК Див Баскет 79 : 49
03.03.2019
20:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Никола Ђокић, Огњен Ћурчић, Делегат: Горан Радовановић
57185 КК Сава : КК Рас 42 : 74
03.03.2019
10:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Павле Шипка, Мирко Весковић, Делегат: Слободан Каличанин
57186 КК Младост : КК Жарково 48 : 55
01.03.2019
20:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Горан Радовановић
57187 КК Беко : КК Земун Фитофармација 59 : 91
11.03.2019
21:15
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Стефан Ћалић, Милан Костић, Делегат: Зоран Ружић
57188 КК Црвена Звезда МТС : КК Бањица Мега 74 : 68
09.03.2019
13:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Ивана Ивановић, Павле Шипка, Делегат: Зоран Нинков
57189 КК Флеш : КК Визура 75 : 96
13.03.2019
21:15
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Никола Свркота, Милан Костић, Делегат: Ђорђе Илић
57190 КК Рас : КК Младост 72 : 61
09.03.2019
20:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
Боривоје Ружић, Милош Јоксимовић, Делегат: Слободан Тодоровић
57191 КК Див Баскет : КК Сава 56 : 44
09.03.2019
10:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Немања Радовић, Марко Перовић, Делегат: Зоран Ружић
57192 КК Жарково : КК Партизан НИС 66 : 64
10.03.2019
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Радовић, Немања Кривокућа, Делегат: Урош Чукић
57193 КК Визура : КК Партизан НИС 74 : 60
16.03.2019
16:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Марко Перовић, Огњен Ћурчић, Делегат: Ђорђе Илић
57194 КК Бањица Мега : КК Флеш 85 : 67
16.03.2019
18:30
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Небојша Перовић, Милош Јоксимовић, Делегат: Ненад Радосављевић
57195 КК Земун Фитофармација : КК Црвена Звезда МТС 63 : 80
16.03.2019
19:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Ковачевић, Данило Петковић, Делегат: Александар Кнежевић
57196 КК Сава : КК Беко 61 : 84
16.03.2019
11:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Саша Крсмановић, Александар Јовановски, Делегат: Зоран Нинков
57197 КК Младост : КК Див Баскет 64 : 37
12.03.2019
20:15
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
57198 КК Рас : КК Жарково 74 : 67
16.03.2019
19:15
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
Стеван Гуџулић, Огњен Ћурчић, Делегат: Урош Чукић
57199 КК Беко : КК Младост
24.03.2019
11:40
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Филип Младеновић, Никола Младеновић, Делегат: Александар Тодоровић
57200 КК Црвена Звезда МТС : КК Сава 80 : 29
21.03.2019
20:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Стефан Ћалић, Немања Златковић, Делегат: Ђорђе Илић
57201 КК Флеш : КК Земун Фитофармација
24.03.2019
17:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Филип Младеновић, Никола Младеновић, Делегат: Александар Рашинац
57202 КК Партизан НИС : КК Бањица Мега
26.03.2019
14:00
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Немања Ковачевић, Немања Радовић, Делегат: Јелена Поповић
57203 КК Див Баскет : КК Рас
23.03.2019
20:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
Филип Младеновић, Петар Милановић, Делегат: Слободан Каличанин
57204 КК Жарково : КК Визура
24.03.2019
16:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош З. Димитријевић, Петар Димић, Делегат: Звездан Јанковић