lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Регионална лига   >   КК Веба Баскет - КК Слодес 2
(59019) 09.03.2019
Јуниори/Регионална лига
КК Веба Баскет
72
КК Слодес 2
69
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
09.03.2019
11:00:00
Хала Слодес
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5