lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

ЈУНИОРИ/Регионална лига/Група 1
1.КК Мондо Баскет880506:34716
2.КК Веба Баскет871625:48415
3.КК Блокови844520:51112
4.КК Жарково 2844595:51612
5.КК Слодес 2743497:47911
6.КК Скадарлија826435:52410
7.КК Умка Џез826430:49810
8.КК Баново Брдо826471:54410
9.КК Барајево725321:4979
59004 КК Скадарлија : КК Барајево
59005 КК Блокови : КК Жарково 2
27.01.2019
15:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
59006 КК Умка Џез : КК Веба Баскет
26.01.2019
20:20
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
59007 КК Баново Брдо : КК Слодес 2
КК Мондо Баскет - слободна екипа
58960 КК Слодес 2 : КК Баново Брдо 97 : 73
15.11.2018
11:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
58961 КК Веба Баскет : КК Умка Џез 77 : 49
10.11.2018
09:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
58962 КК Жарково 2 : КК Блокови 68 : 69
11.11.2018
12:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
58963 КК Барајево : КК Скадарлија 47 : 41
15.11.2018
21:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
КК Мондо Баскет - слободна екипа
58964 КК Мондо Баскет : КК Слодес 2 65 : 51
18.11.2018
16:00
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
58965 КК Блокови : КК Барајево 98 : 44
17.11.2018
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
58966 КК Умка Џез : КК Жарково 2 52 : 68
18.11.2018
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
58967 КК Баново Брдо : КК Веба Баскет 80 : 86
18.11.2018
16:30
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
КК Скадарлија - слободна екипа
58970 КК Веба Баскет : КК Мондо Баскет 49 : 55
25.11.2018
12:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
58971 КК Жарково 2 : КК Баново Брдо 79 : 58
25.11.2018
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
58972 КК Барајево : КК Умка Џез 65 : 63
27.11.2018
21:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
58973 КК Скадарлија : КК Блокови 72 : 67
25.11.2018
11:40
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
КК Слодес 2 - слободна екипа
58974 КК Мондо Баскет : КК Жарково 2 62 : 51
01.12.2018
14:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
58975 КК Слодес 2 : КК Веба Баскет 82 : 96
02.12.2018
11:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
58976 КК Умка Џез : КК Скадарлија 59 : 56
02.12.2018
13:20
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
58977 КК Баново Брдо : КК Барајево 63 : 37
01.12.2018
13:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
КК Блокови - слободна екипа
58980 КК Жарково 2 : КК Слодес 2 83 : 85
09.12.2018
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
58981 КК Барајево : КК Мондо Баскет 32 : 66
17.12.2018
20:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
58982 КК Скадарлија : КК Баново Брдо 67 : 52
08.12.2018
12:00
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
58983 КК Блокови : КК Умка Џез 61 : 60
08.12.2018
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
КК Веба Баскет - слободна екипа
58984 КК Мондо Баскет : КК Скадарлија 67 : 33
15.12.2018
19:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
58985 КК Слодес 2 : КК Барајево
01.01.2018
58986 КК Веба Баскет : КК Жарково 2 72 : 67
15.12.2018
10:00
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
58987 КК Баново Брдо : КК Блокови 53 : 59
16.12.2018
17:30
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
КК Умка Џез - слободна екипа
58990 КК Барајево : КК Веба Баскет 49 : 71
25.12.2018
21:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
58991 КК Скадарлија : КК Слодес 2 51 : 56
22.12.2018
11:15
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
58992 КК Блокови : КК Мондо Баскет 55 : 60
23.12.2018
15:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
58993 КК Умка Џез : КК Баново Брдо 49 : 56
22.12.2018
16:15
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
КК Жарково 2 - слободна екипа
58994 КК Мондо Баскет : КК Умка Џез 61 : 40
13.01.2019
15:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
58995 КК Слодес 2 : КК Блокови 72 : 53
12.01.2019
14:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
58996 КК Веба Баскет : КК Скадарлија 92 : 44
12.01.2019
19:25
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
58997 КК Жарково 2 : КК Барајево 95 : 47
12.01.2019
14:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
КК Баново Брдо - слободна екипа
59000 КК Скадарлија : КК Жарково 2 71 : 84
20.01.2019
11:35
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
59001 КК Блокови : КК Веба Баскет 58 : 82
19.01.2019
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
59002 КК Умка Џез : КК Слодес 2 58 : 54
19.01.2019
21:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
59003 КК Баново Брдо : КК Мондо Баскет 36 : 70
21.01.2019
20:50
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
КК Барајево - слободна екипа
59004 КК Скадарлија : КК Барајево
59005 КК Блокови : КК Жарково 2
27.01.2019
15:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
59006 КК Умка Џез : КК Веба Баскет
26.01.2019
20:20
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
59007 КК Баново Брдо : КК Слодес 2
КК Мондо Баскет - слободна екипа