lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Регионална лига   >   КК Мондо Баскет - КК Барајево
(59024) 17.03.2019
Јуниори/Регионална лига
КК Мондо Баскет
68
КК Барајево
45
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
17.03.2019
15:20:00
Бранко Радичевић (Батајница)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5