lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Регионална лига   >   КК Скадарлија - КК Мондо Баскет
(59031) 24.03.2019
Јуниори/Регионална лига
КК Скадарлија
51
КК Мондо Баскет
60
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
24.03.2019
10:45:00
Спортска гимназија (Стари Град)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5