lat|eng
Насловна   >   Кадети/2. круг Квалификација за ЈКЛС   >   КК Партизан НИС - КК Динамик БГ
(62801) 29.09.2019
Кадети/2. круг Квалификација за ЈКЛС
КК Партизан НИС
75
КК Динамик БГ
65
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
29.09.2019
12:00:00
Баскет Цитy
Петар Пешић, Данило Петковић. Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5