Пријављивање нових екипа за Регионалну лигу пионира
17.11.2015
Пријаву НОВИХ екипа (које нису учествовале у 1. степену такмичења), као и евентуално одјављивање екипа за наставак такмичења у Регионалној лиги пионира, клубови треба да пошаљу на е-маил канцеларија@ксб.орг.рс најкасније до понедељка 23.11.2015. до 15 часова. У маилу обавезно написати које се нове екипе пријављују (нпр. Церак 2, Церак 3 и Церак 4) или које се одјављују (не треба поново попуњавати и слати пријаву уколико је клуб учествовао у 1. степену такмичења). Клубови који нису учествовали у 1. степену такмичења ни у једној категорији треба да попуне и пошаљу комплетну пријаву која се налази у прилогу! ВАЖНА НАПОМЕНА: Екипе које су већ учествовале у 1. степену такмичења НЕ ТРЕБА ПОНОВО ПРИЈАВЉИВАТИ!!!
Најновије вести
27.06.2026
26.06.2026
25.06.2026
22.06.2026
16.06.2026
Најновији резултати
- (105686) 24.06.2026кадеткиње/Финални турнир Београдска лига
ККЖ Раднички51
КЖК Партизан 1953 - 253 - (105685) 24.06.2026кадеткиње/Финални турнир Београдска лига
ЖКК Кораћ Академија 011 - 273
ЖКК Карабурма70 - (105683) 23.06.2026кадеткиње/Финални турнир Београдска лига
КЖК Партизан 1953 - 269
ЖКК Кораћ Академија 011 - 263

