lat|eng
Насловна   >   Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Жарково - ОКК Београд
(84842) 15.09.2023
Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Жарково
106
ОКК Београд
65
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
15.09.2023
17:00:00
Хала спортова Жарково
Предраг Ширко, Страхиња Стаменковић, . Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5