lat|eng
Насловна   >   Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Реал Београд - ОКК Београд
(84844) 16.09.2023
Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Реал Београд
98
ОКК Београд
49
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
16.09.2023
16:00:00
Хала спортова Жарково
Милош Димитријевић, Марко Пауновић, . Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5