lat|eng
Насловна   >   Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Флеш - КК Риверс БМ
(84850) 17.09.2023
Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Флеш
61
КК Риверс БМ
66
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
17.09.2023
14:20:00
Хала Радивој Кораћ
Милош Димитријевић, Предраг Ширко, . Делегат: Александар Варађан

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5