lat|eng
Насловна   >   Сениори/1МРЛ Центар   >   КК Риверс БМ - КК Веба Баскет
(84984) 19.11.2023
Сениори/1МРЛ Центар
КК Риверс БМ
88
КК Веба Баскет
76
(26:20, 18:22, 18:23, 26:11)
19.11.2023
17:20:00
Хала Визура Спорт
Милош Прица, Петар Јанкулоски, . Делегат: Александар Толић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5