lat|eng
Насловна   >   Кадети/Београдска лига   >   КК Сопот - КК Беостајл
(88129) 19.11.2023
Кадети/Београдска лига
КК Сопот
73
КК Беостајл
38
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
19.11.2023
16:00:00
Јелица Миловановић (Сопот)
Није дефинисано, Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5