lat|eng
Насловна   >   Пионири/Финални турнир Београдска лига У15   >   КК Беостарс 05 - КК Раднички (Обреновац)
(90940) 14.06.2024
Пионири/Финални турнир Београдска лига У15
КК Беостарс 05
79
КК Раднички (Обреновац)
104
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
14.06.2024
19:30:00
Хала спортова (Обреновац)
Михајло Гаврилоски, Лука Миљковић, . Делегат: Ведран Чоловић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5