lat|eng
Насловна > Архива резултата
МЛАЂИ ПИОНИРИ/Бараж 1/16 Регионална лига У12
2512 КК Сурчин Добановци 2 : КК Ас Баскет 2 13 : 46
07.04.2019
12:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
2513 КК Торлак 2 : КК ФМП 2 17 : 59
07.04.2019
11:15
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
2514 БКК Раднички 3 : КК Жарково 2 24 : 48
07.04.2019
09:50
Јован Миодраговић ( Војводе Драгомира 1)
2515 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Флеш 3 20 : 45
07.04.2019
10:45
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
2516 КК Сфера 2 : КК Рас 2 10 : 63
07.04.2019
09:15
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
2517 КК Беко 4 : КК Офи Баскет 2 15 : 65
10.04.2019
20:30
Стеван Дукић ( Дантеова 52)
2518 КК Колубара ЛА 2003 : КК Бањица Мега 2 27 : 64
06.04.2019
10:15
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
2519 КК Борац Земун : КК Младост 2 34 : 45
07.04.2019
12:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
2520 КК Церак 4 : КК Земун Фитофармација 2 26 : 34
06.04.2019
13:10
Јосиф Панчић ( Пожешка 52)
2521 КК Беко 5 : КК Ас Баскет 3 26 : 21
07.04.2019
12:05
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
2522 КК Лазаревац 2 : КК Беовук 72 - 3 25 : 74
06.04.2019
10:30
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
2523 КК ЛА Баскет : ШКК Звездара 2 27 : 48
13.04.2019
19:45
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
2524 КК Мондо Баскет 2 : КК ББ Баскет (Младеновац) 2 36 : 35
06.04.2019
10:00
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
2525 КК Визура 3 : КК Беко 3 40 : 43
06.04.2019
12:45
Мала Визура ( Цара Душана 105)
2526 КК Победник 011-2 : КК Церак 3 32 : 34
06.04.2019
10:00
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
2527 КК Мондо Баскет 3 : КК Динамик БГ 37 : 46
07.04.2019
13:30
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
2528 КК Ас Баскет 2 : КК Сурчин Добановци 2 45 : 37
14.04.2019
10:10
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
2529 КК ФМП 2 : КК Торлак 2 61 : 32
13.04.2019
12:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
2530 КК Жарково 2 : БКК Раднички 3 44 : 40
14.04.2019
17:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
2531 КК Флеш 3 : КК Нови Београд 7 - 2 64 : 19
14.04.2019
14:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
2532 КК Рас 2 : КК Сфера 2 91 : 7
13.04.2019
15:50
Уједињене Нације ( Борова 8)
2533 КК Офи Баскет 2 : КК Беко 4 78 : 23
14.04.2019
12:10
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
2534 КК Бањица Мега 2 : КК Колубара ЛА 2003 85 : 19
13.04.2019
13:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
2535 КК Младост 2 : КК Борац Земун 60 : 43
13.04.2019
10:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
2536 КК Земун Фитофармација 2 : КК Церак 4 59 : 43
13.04.2019
09:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
2537 КК Ас Баскет 3 : КК Беко 5 25 : 22
14.04.2019
12:50
Драган Лукић ( Неде Спасојевић 6)
2538 КК Беовук 72 - 3 : КК Лазаревац 2 44 : 18
14.04.2019
09:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
2539 ШКК Звездара 2 : КК ЛА Баскет 52 : 30
07.04.2019
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
2540 КК ББ Баскет (Младеновац) 2 : КК Мондо Баскет 2 43 : 33
14.04.2019
15:15
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
2541 КК Беко 3 : КК Визура 3 30 : 42
13.04.2019
19:15
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
2542 КК Церак 3 : КК Победник 011-2 49 : 18
13.04.2019
10:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
2543 КК Динамик БГ : КК Мондо Баскет 3 31 : 28
14.04.2019
14:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)