lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

ПИОНИРИ/2. лига/Група 1
1.КК Флеш13121908:62725
2.КК Мондо Баскет 13112864:66624
3.КК Сурчин Добановци13103807:68723
4.КК Церак 1394777:64422
5.КК Беостајл1385778:75221
6.КК Земун Фитофармација 21376853:82320
7.КК Беостарс 051358721:75318
8.КК Колубара ЛА 20031266730:69618
9.КК Беко 21358770:79018
10.КК Визура 213211645:83015
11.КК Победник 01112210619:68814
12.БКК Раднички 213013469:98513
52719 КК Сурчин Добановци : КК Флеш
25.02.2018
12:20
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
52720 КК Беостајл : КК Колубара ЛА 2003
25.02.2018
17:45
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
52721 КК Визура 2 : КК Победник 011
25.02.2018
12:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
52722 КК Беко 2 : КК Мондо Баскет
25.02.2018
12:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
52723 БКК Раднички 2 : КК Церак
24.02.2018
16:10
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
52724 КК Земун Фитофармација 2 : КК Беостарс 05
27.02.2018
21:15
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
52641 КК Сурчин Добановци : КК Земун Фитофармација 2 85 : 70
04.11.2017
12:20
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
52642 КК Беостарс 05 : БКК Раднички 2 63 : 31
05.11.2017
12:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
52643 КК Флеш : КК Беко 2 69 : 51
05.11.2017
15:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52644 КК Церак : КК Визура 2 75 : 53
05.11.2017
16:40
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
52645 КК Мондо Баскет : КК Беостајл 63 : 40
05.11.2017
11:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
52646 КК Победник 011 : КК Колубара ЛА 2003 43 : 69
04.11.2017
10:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
52647 КК Сурчин Добановци : КК Беостарс 05 74 : 51
17.11.2017
21:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
52648 КК Беостајл : КК Победник 011 68 : 56
11.11.2017
18:00
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
52649 КК Визура 2 : КК Мондо Баскет 56 : 81
12.11.2017
10:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
52650 КК Беко 2 : КК Церак 59 : 82
12.11.2017
18:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
52651 БКК Раднички 2 : КК Флеш 22 : 78
12.11.2017
16:20
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
52652 КК Земун Фитофармација 2 : КК Колубара ЛА 2003 65 : 62
11.11.2017
12:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
52653 КК Беостарс 05 : КК Земун Фитофармација 2 63 : 86
22.11.2017
20:35
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
52654 КК Флеш : КК Сурчин Добановци 54 : 45
19.11.2017
16:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52655 КК Церак : БКК Раднички 2 63 : 34
19.11.2017
15:30
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
52656 КК Мондо Баскет : КК Беко 2 77 : 60
19.11.2017
13:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
52657 КК Победник 011 : КК Визура 2 60 : 51
18.11.2017
10:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
52658 КК Колубара ЛА 2003 : КК Беостајл 54 : 62
19.11.2017
16:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52659 КК Сурчин Добановци : КК Церак 42 : 33
25.11.2017
13:20
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
52660 КК Беостарс 05 : КК Флеш 23 : 46
26.11.2017
12:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
52661 КК Визура 2 : КК Колубара ЛА 2003 52 : 53
26.11.2017
11:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
52662 КК Беко 2 : КК Победник 011 41 : 40
26.11.2017
19:40
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
52663 БКК Раднички 2 : КК Мондо Баскет 39 : 85
25.11.2017
17:30
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
52664 КК Земун Фитофармација 2 : КК Беостајл 75 : 65
26.11.2017
16:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
52665 КК Флеш : КК Земун Фитофармација 2 63 : 55
04.12.2017
21:30
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
52666 КК Церак : КК Беостарс 05 64 : 41
02.12.2017
15:40
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
52667 КК Мондо Баскет : КК Сурчин Добановци 58 : 48
03.12.2017
13:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
52668 КК Победник 011 : БКК Раднички 2 83 : 36
01.12.2017
20:00
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
52669 КК Колубара ЛА 2003 : КК Беко 2 65 : 51
03.12.2017
16:15
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52670 КК Беостајл : КК Визура 2 74 : 55
01.12.2017
21:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
52671 КК Сурчин Добановци : КК Победник 011 51 : 49
09.12.2017
12:45
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
52672 КК Беостарс 05 : КК Мондо Баскет 60 : 56
09.12.2017
11:15
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
52673 КК Флеш : КК Церак 88 : 85
10.12.2017
15:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52674 КК Беко 2 : КК Беостајл 69 : 51
10.12.2017
09:45
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
52675 БКК Раднички 2 : КК Колубара ЛА 2003 61 : 72
16.12.2017
18:00
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
52676 КК Земун Фитофармација 2 : КК Визура 2 78 : 67
10.12.2017
13:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
52677 КК Церак : КК Земун Фитофармација 2 72 : 55
16.12.2017
14:20
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
52678 КК Мондо Баскет : КК Флеш 68 : 55
17.12.2017
13:30
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
52679 КК Победник 011 : КК Беостарс 05 49 : 57
15.12.2017
20:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
52680 КК Колубара ЛА 2003 : КК Сурчин Добановци 67 : 52
17.12.2017
14:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52681 КК Беостајл : БКК Раднички 2 66 : 25
15.12.2017
21:20
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
52682 КК Визура 2 : КК Беко 2 61 : 72
23.12.2017
10:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
52683 КК Сурчин Добановци : КК Беостајл 58 : 52
24.12.2017
11:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
52684 КК Беостарс 05 : КК Колубара ЛА 2003 75 : 60
24.12.2017
12:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
52685 КК Флеш : КК Победник 011 79 : 52
24.12.2017
15:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52686 КК Церак : КК Мондо Баскет 40 : 55
23.12.2017
15:40
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
52687 БКК Раднички 2 : КК Визура 2 38 : 46
24.12.2017
12:10
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
52688 КК Земун Фитофармација 2 : КК Беко 2 73 : 47
25.12.2017
21:30
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
52689 КК Мондо Баскет : КК Земун Фитофармација 2 62 : 42
14.01.2018
12:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
52690 КК Победник 011 : КК Церак 36 : 44
13.01.2018
09:30
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
52691 КК Колубара ЛА 2003 : КК Флеш 58 : 68
14.01.2018
14:45
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52692 КК Беостајл : КК Беостарс 05 67 : 62
13.01.2018
18:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
52693 КК Визура 2 : КК Сурчин Добановци 49 : 67
14.01.2018
19:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
52694 КК Беко 2 : БКК Раднички 2 88 : 34
14.01.2018
12:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
52695 КК Сурчин Добановци : КК Беко 2 59 : 56
23.01.2018
21:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
52696 КК Беостарс 05 : КК Визура 2 50 : 56
20.01.2018
11:10
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
52697 КК Флеш : КК Беостајл 74 : 44
21.01.2018
14:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52698 КК Церак : КК Колубара ЛА 2003 47 : 42
21.01.2018
15:50
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
52699 КК Мондо Баскет : КК Победник 011 68 : 57
21.01.2018
13:30
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
52700 КК Земун Фитофармација 2 : БКК Раднички 2 85 : 43
18.01.2018
21:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
52701 КК Победник 011 : КК Земун Фитофармација 2 53 : 66
27.01.2018
09:40
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
52702 КК Колубара ЛА 2003 : КК Мондо Баскет 56 : 69
28.01.2018
17:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52703 КК Беостајл : КК Церак 58 : 49
27.01.2018
18:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
52704 КК Визура 2 : КК Флеш 27 : 66
28.01.2018
13:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
52705 КК Беко 2 : КК Беостарс 05 62 : 50
28.01.2018
12:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
52706 БКК Раднички 2 : КК Сурчин Добановци 42 : 87
15.02.2018
11:20
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
52707 КК Колубара ЛА 2003 : КК Победник 011
01.01.2018
52708 КК Беостајл : КК Мондо Баскет 73 : 71
11.02.2018
17:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
52709 КК Визура 2 : КК Церак 32 : 65
15.02.2018
13:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
52710 КК Беко 2 : КК Флеш 65 : 71
16.02.2018
10:30
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
52711 БКК Раднички 2 : КК Беостарс 05 32 : 72
16.02.2018
11:20
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
52712 КК Земун Фитофармација 2 : КК Сурчин Добановци 52 : 69
16.02.2018
13:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
52713 КК Беостарс 05 : КК Сурчин Добановци 54 : 70
17.02.2018
11:00
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
52714 КК Флеш : БКК Раднички 2 97 : 32
18.02.2018
16:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52715 КК Церак : КК Беко 2 58 : 49
19.02.2018
21:15
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
52716 КК Мондо Баскет : КК Визура 2 51 : 40
18.02.2018
13:30
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
52717 КК Победник 011 : КК Беостајл 41 : 58
21.02.2018
20:00
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
52718 КК Колубара ЛА 2003 : КК Земун Фитофармација 2 72 : 51
18.02.2018
14:45
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52719 КК Сурчин Добановци : КК Флеш
25.02.2018
12:20
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
52720 КК Беостајл : КК Колубара ЛА 2003
25.02.2018
17:45
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
52721 КК Визура 2 : КК Победник 011
25.02.2018
12:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
52722 КК Беко 2 : КК Мондо Баскет
25.02.2018
12:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
52723 БКК Раднички 2 : КК Церак
24.02.2018
16:10
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
52724 КК Земун Фитофармација 2 : КК Беостарс 05
27.02.2018
21:15
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)