lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

ПИОНИРИ/2. лига/Група 2
1.КК Барајево222201727:98544
2.КК Див Баскет 221931573:109541
3.КК Динамик БГ221841513:110040
4.КК ББ Баскет (Младеновац)221391565:147935
5.КК Црвена Звезда МТС 2221391312:134635
6.КК Беко2212101310:131434
7.КК Флеш 22211111524:144933
8.БКК Раднички229131311:145031
9.КК Земун Фитофармација 3228141143:127630
10.КК Нови Београд 7 - 3223191110:148025
11.КК Звездара М-Инвест222201083:160024
12.КК Лазаревац222201090:168724
52773 КК Див Баскет : КК Црвена Звезда МТС 2 79 : 48
05.11.2017
14:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
52774 КК Барајево : КК Земун Фитофармација 3 71 : 27
07.11.2017
19:40
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
52775 КК Лазаревац : КК Нови Београд 7 - 3 86 : 80
04.11.2017
12:50
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
52776 БКК Раднички : КК Флеш 2 97 : 79
05.11.2017
16:15
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
52777 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Звездара М-Инвест 90 : 65
04.11.2017
17:10
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
52778 КК Динамик БГ : КК Беко 66 : 52
04.11.2017
12:45
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
52779 КК Див Баскет : КК Барајево 66 : 73
12.11.2017
15:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
52780 КК Звездара М-Инвест : КК Динамик БГ 44 : 76
09.11.2017
20:20
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
52781 КК Флеш 2 : КК ББ Баскет (Младеновац) 49 : 60
11.11.2017
18:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52782 КК Нови Београд 7 - 3 : БКК Раднички 63 : 75
10.11.2017
18:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
52783 КК Земун Фитофармација 3 : КК Лазаревац 57 : 48
09.11.2017
17:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
52784 КК Црвена Звезда МТС 2 : КК Беко 74 : 62
11.11.2017
14:15
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
52785 КК Барајево : КК Црвена Звезда МТС 2 94 : 50
18.11.2017
11:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
52786 КК Лазаревац : КК Див Баскет 46 : 85
18.11.2017
11:45
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
52787 БКК Раднички : КК Земун Фитофармација 3 70 : 76
18.11.2017
08:40
Балон Топ Спин ( Максима Горког 94)
52788 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Нови Београд 7 - 3 106 : 80
19.11.2017
14:10
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
52789 КК Динамик БГ : КК Флеш 2 71 : 38
19.11.2017
11:45
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
52790 КК Беко : КК Звездара М-Инвест 79 : 69
18.11.2017
12:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
52791 КК Див Баскет : БКК Раднички 100 : 64
26.11.2017
15:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
52792 КК Барајево : КК Лазаревац 78 : 17
26.11.2017
11:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
52793 КК Флеш 2 : КК Беко 90 : 65
26.11.2017
16:40
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52794 КК Нови Београд 7 - 3 : КК Динамик БГ 29 : 69
27.11.2017
21:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
52795 КК Земун Фитофармација 3 : КК ББ Баскет (Младеновац) 58 : 64
28.11.2017
20:00
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
52796 КК Црвена Звезда МТС 2 : КК Звездара М-Инвест 76 : 62
25.11.2017
14:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
52797 КК Лазаревац : КК Црвена Звезда МТС 2 69 : 76
03.12.2017
11:45
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52798 БКК Раднички : КК Барајево 37 : 58
02.12.2017
18:15
Балон Топ Спин ( Максима Горког 94)
52799 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Див Баскет 70 : 85
03.12.2017
17:15
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
52800 КК Динамик БГ : КК Земун Фитофармација 3 82 : 50
03.12.2017
10:20
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
52801 КК Беко : КК Нови Београд 7 - 3 60 : 49
03.12.2017
12:40
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
52802 КК Звездара М-Инвест : КК Флеш 2 45 : 88
02.12.2017
13:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52803 КК Див Баскет : КК Динамик БГ 78 : 64
10.12.2017
20:15
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
52804 КК Барајево : КК ББ Баскет (Младеновац) 96 : 61
10.12.2017
11:10
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
52805 КК Лазаревац : БКК Раднички 71 : 74
10.12.2017
10:10
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52806 КК Нови Београд 7 - 3 : КК Звездара М-Инвест 46 : 48
09.12.2017
15:20
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
52807 КК Земун Фитофармација 3 : КК Беко 34 : 45
10.12.2017
10:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
52808 КК Црвена Звезда МТС 2 : КК Флеш 2 81 : 71
09.12.2017
18:30
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
52809 БКК Раднички : КК Црвена Звезда МТС 2 79 : 75
16.12.2017
18:10
Балон Топ Спин ( Максима Горког 94)
52810 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Лазаревац 107 : 71
17.12.2017
15:30
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
52811 КК Динамик БГ : КК Барајево 53 : 61
17.12.2017
11:50
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
52812 КК Беко : КК Див Баскет 56 : 65
17.12.2017
12:40
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
52813 КК Звездара М-Инвест : КК Земун Фитофармација 3 49 : 62
17.12.2017
10:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
52814 КК Флеш 2 : КК Нови Београд 7 - 3 83 : 47
17.12.2017
18:20
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52815 КК Див Баскет : КК Звездара М-Инвест 90 : 36
24.12.2017
19:15
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
52816 КК Барајево : КК Беко 76 : 49
24.12.2017
10:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
52817 КК Лазаревац : КК Динамик БГ 39 : 94
23.12.2017
11:45
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
52818 БКК Раднички : КК ББ Баскет (Младеновац) 62 : 48
23.12.2017
17:10
Балон Топ Спин ( Максима Горког 94)
52819 КК Земун Фитофармација 3 : КК Флеш 2 60 : 63
21.12.2017
21:10
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52820 КК Црвена Звезда МТС 2 : КК Нови Београд 7 - 3 65 : 38
23.12.2017
15:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
52821 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Црвена Звезда МТС 2 84 : 77
13.01.2018
17:20
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
52822 КК Динамик БГ : БКК Раднички 74 : 45
14.01.2018
11:50
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
52823 КК Беко : КК Лазаревац 73 : 32
13.01.2018
12:40
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
52824 КК Звездара М-Инвест : КК Барајево 37 : 88
14.01.2018
13:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
52825 КК Флеш 2 : КК Див Баскет 59 : 71
14.01.2018
16:20
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52826 КК Нови Београд 7 - 3 : КК Земун Фитофармација 3 52 : 51
14.01.2018
13:30
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
52827 КК Див Баскет : КК Нови Београд 7 - 3 70 : 38
27.12.2017
21:45
Милан Ракић ( Војвођанска 62)
52828 КК Барајево : КК Флеш 2 103 : 62
21.01.2018
11:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
52829 КК Лазаревац : КК Звездара М-Инвест 75 : 67
20.01.2018
11:00
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
52830 БКК Раднички : КК Беко 65 : 75
20.01.2018
12:10
Балон Топ Спин ( Максима Горког 94)
52831 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Динамик БГ 74 : 82
21.01.2018
17:20
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
52832 КК Црвена Звезда МТС 2 : КК Земун Фитофармација 3 49 : 55
21.01.2018
10:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
52833 КК Динамик БГ : КК Црвена Звезда МТС 2 76 : 41
28.01.2018
10:15
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
52834 КК Беко : КК ББ Баскет (Младеновац) 63 : 50
27.01.2018
19:15
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
52835 КК Звездара М-Инвест : БКК Раднички 46 : 65
12.02.2018
21:05
Балон Топ Спин ( Максима Горког 94)
52836 КК Флеш 2 : КК Лазаревац 75 : 39
28.01.2018
16:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52837 КК Нови Београд 7 - 3 : КК Барајево 31 : 68
27.01.2018
13:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
52838 КК Земун Фитофармација 3 : КК Див Баскет 38 : 55
28.01.2018
10:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
52839 КК Беко : КК Динамик БГ 63 : 64
31.01.2018
21:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
52840 КК Звездара М-Инвест : КК ББ Баскет (Младеновац) 65 : 101
11.02.2018
15:30
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
52841 КК Флеш 2 : БКК Раднички 75 : 64
15.02.2018
17:20
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52842 КК Нови Београд 7 - 3 : КК Лазаревац 70 : 45
10.02.2018
13:00
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
52843 КК Земун Фитофармација 3 : КК Барајево 32 : 64
11.02.2018
11:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
52844 КК Црвена Звезда МТС 2 : КК Див Баскет 35 : 59
31.01.2018
20:20
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
52845 КК Барајево : КК Див Баскет 64 : 24
18.02.2018
11:45
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
52846 КК Лазаревац : КК Земун Фитофармација 3 58 : 94
17.02.2018
11:30
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
52847 БКК Раднички : КК Нови Београд 7 - 3 73 : 66
18.02.2018
13:15
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
52848 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Флеш 2 90 : 72
18.02.2018
15:45
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
52849 КК Динамик БГ : КК Звездара М-Инвест 72 : 26
22.02.2018
20:50
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
52850 КК Беко : КК Црвена Звезда МТС 2 48 : 54
21.02.2018
21:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
52851 КК Див Баскет : КК Лазаревац 91 : 19
24.02.2018
20:45
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
52852 КК Звездара М-Инвест : КК Беко 50 : 60
25.02.2018
18:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
52853 КК Флеш 2 : КК Динамик БГ 68 : 70
25.02.2018
17:30
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52854 КК Нови Београд 7 - 3 : КК ББ Баскет (Младеновац) 33 : 36
24.02.2018
15:35
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
52855 КК Земун Фитофармација 3 : БКК Раднички 55 : 33
25.02.2018
11:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
52856 КК Црвена Звезда МТС 2 : КК Барајево 37 : 64
09.03.2018
20:20
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
52857 КК Лазаревац : КК Барајево 47 : 108
03.03.2018
11:00
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
52858 БКК Раднички : КК Див Баскет 45 : 61
03.03.2018
18:50
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
52859 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Земун Фитофармација 3 79 : 58
04.03.2018
14:10
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
52860 КК Динамик БГ : КК Нови Београд 7 - 3 71 : 52
04.03.2018
10:15
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
52861 КК Беко : КК Флеш 2 69 : 54
03.03.2018
20:45
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
52862 КК Звездара М-Инвест : КК Црвена Звезда МТС 2 44 : 78
03.03.2018
16:30
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
52863 КК Див Баскет : КК ББ Баскет (Младеновац) 54 : 46
11.03.2018
19:45
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
52864 КК Барајево : БКК Раднички 73 : 46
11.03.2018
13:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
52865 КК Флеш 2 : КК Звездара М-Инвест 68 : 46
10.03.2018
13:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52866 КК Нови Београд 7 - 3 : КК Беко 52 : 54
12.03.2018
21:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
52867 КК Земун Фитофармација 3 : КК Динамик БГ 36 : 50
11.03.2018
11:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
52868 КК Црвена Звезда МТС 2 : КК Лазаревац 52 : 35
11.03.2018
12:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
52869 БКК Раднички : КК Лазаревац 46 : 40
18.03.2018
17:00
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
52870 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Барајево 76 : 100
18.03.2018
15:45
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
52871 КК Динамик БГ : КК Див Баскет 51 : 47
17.03.2018
11:50
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
52872 КК Беко : КК Земун Фитофармација 3 55 : 32
18.03.2018
18:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
52873 КК Звездара М-Инвест : КК Нови Београд 7 - 3 50 : 66
19.03.2018
21:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
52874 КК Флеш 2 : КК Црвена Звезда МТС 2 87 : 66
08.03.2018
21:10
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52875 КК Див Баскет : КК Беко 88 : 51
25.03.2018
15:30
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
52876 КК Барајево : КК Динамик БГ 62 : 51
25.03.2018
12:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
52877 КК Лазаревац : КК ББ Баскет (Младеновац) 56 : 59
24.03.2018
11:45
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
52878 КК Нови Београд 7 - 3 : КК Флеш 2 52 : 78
24.03.2018
13:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
52879 КК Земун Фитофармација 3 : КК Звездара М-Инвест 61 : 41
24.03.2018
16:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
52880 КК Црвена Звезда МТС 2 : БКК Раднички 54 : 53
30.03.2018
20:20
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
52881 КК ББ Баскет (Младеновац) : БКК Раднички 83 : 76
01.04.2018
15:45
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
52882 КК Динамик БГ : КК Лазаревац 83 : 37
31.03.2018
11:45
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
52883 КК Беко : КК Барајево 44 : 62
14.04.2018
20:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
52884 КК Звездара М-Инвест : КК Див Баскет 49 : 67
28.03.2018
21:45
Милан Ракић ( Војвођанска 62)
52885 КК Флеш 2 : КК Земун Фитофармација 3 52 : 49
26.04.2018
20:15
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
52886 КК Нови Београд 7 - 3 : КК Црвена Звезда МТС 2 50 : 68
04.04.2018
14:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
52887 КК Див Баскет : КК Флеш 2 68 : 63
15.04.2018
15:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
52888 КК Барајево : КК Звездара М-Инвест 90 : 35
09.04.2018
11:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
52889 КК Лазаревац : КК Беко 61 : 66
15.04.2018
11:45
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
52890 БКК Раднички : КК Динамик БГ 49 : 79
15.04.2018
15:15
Балон Топ Спин ( Максима Горког 94)
52891 КК Земун Фитофармација 3 : КК Нови Београд 7 - 3 66 : 51
15.04.2018
11:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
52892 КК Црвена Звезда МТС 2 : КК ББ Баскет (Младеновац) 51 : 45
24.04.2018
21:40
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
52893 КК Динамик БГ : КК ББ Баскет (Младеновац) 62 : 54
22.04.2018
10:15
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
52894 КК Беко : БКК Раднички 57 : 45
25.04.2018
21:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
52895 КК Звездара М-Инвест : КК Лазаревац 67 : 54
21.04.2018
16:10
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52896 КК Флеш 2 : КК Барајево 65 : 91
22.04.2018
16:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52897 КК Нови Београд 7 - 3 : КК Див Баскет 27 : 75
23.04.2018
21:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
52898 КК Земун Фитофармација 3 : КК Црвена Звезда МТС 2 39 : 50
20.04.2018
21:30
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
52899 КК Див Баскет : КК Земун Фитофармација 3 95 : 53
29.04.2018
19:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
52900 КК Барајево : КК Нови Београд 7 - 3 83 : 38
26.04.2018
20:40
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
52901 КК Лазаревац : КК Флеш 2 45 : 85
27.04.2018
19:15
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
52902 БКК Раднички : КК Звездара М-Инвест 48 : 42
28.04.2018
14:15
Балон Топ Спин ( Максима Горког 94)
52903 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Беко 82 : 64
28.04.2018
17:20
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
52904 КК Црвена Звезда МТС 2 : КК Динамик БГ 55 : 53
28.04.2018
16:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)