lat|eng
Насловна > Резултати
ЈУНИОРИ/Квалитетна лига
1.КК Земун Фитофармација171431311:111231
2.КК Жарково171341412:107730
3.КК Беовук 72171341230:100930
4.КК Слодес181171190:109729
5.ШКК Звездара181171214:117229
6.КК Визура181081391:141628
7.КК Ас Баскет17981151:119626
8.КК Младост188101128:120226
9.КК Еко Спорт176111109:116023
10.КК Астра 175121062:115922
11.БКК Раднички184141198:151122
12.КК ИБЦ181171145:143019
58197 КК Слодес : КК Младост
58198 ШКК Звездара : КК Беовук 72
31.03.2019
16:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
58199 КК Астра : КК Жарково
30.03.2019
20:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
58200 КК Ас Баскет : КК Земун Фитофармација
01.04.2019
21:20
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
58201 КК Визура : БКК Раднички
58202 КК Еко Спорт : КК ИБЦ
28.03.2019
20:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
58089 КК Земун Фитофармација : КК ИБЦ 102 : 57
28.10.2018
12:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Душан Марчетић, Огњен Ћурчић, Делегат: Горан Радовановић
58090 КК Жарково : БКК Раднички 111 : 55
28.10.2018
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Филип Младеновић, Александар Јовановски, Делегат: Небојша Лазаревић
58091 КК Беовук 72 : КК Еко Спорт 73 : 70
31.10.2018
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Никола Томић
58092 КК Младост : КК Визура 77 : 57
27.10.2018
13:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Александар Савић, Антоније Луковић, Делегат: Александар Толић
58093 КК Слодес : КК Ас Баскет 57 : 62
01.11.2018
14:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Душан Марчетић, Мирко Весковић, Делегат: Мирољуб Јовановић
58094 ШКК Звездара : КК Астра 71 : 56
28.10.2018
14:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Марко Шошкић, Милош Јоксимовић, Делегат: Драгиша Варава
58095 КК Земун Фитофармација : КК Жарково 79 : 93
04.11.2018
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Душан Марчетић, Филип Конатар, Делегат: Мирољуб Јовановић
58096 КК Ас Баскет : ШКК Звездара 69 : 66
04.11.2018
20:15
Хала спортова Ранко Жеравица (Н.Бгд) ( Париске Комуне 16)
Немања Кривокућа, Павле Шипка, Делегат: Горан Радовановић
58097 КК Визура : КК Слодес 77 : 85
06.11.2018
15:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Немања Ковачевић, Петар Крал, Делегат: Александар Рашинац
58098 КК Еко Спорт : КК Младост 51 : 50
06.11.2018
21:10
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Ковачевић, Петар Крал, Делегат: Урош Чукић
58099 БКК Раднички : КК Беовук 72 53 : 83
04.11.2018
12:15
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
Немања Влаховић, Марко Шошкић, Делегат: Мирољуб Јовановић
58100 КК ИБЦ : КК Астра 74 : 90
03.11.2018
14:00
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Марко Пауновић, Марко Јевђић, Делегат: Љубомир Милетијев
58101 КК Жарково : КК ИБЦ 107 : 67
11.11.2018
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Павле Шипка, Мирко Весковић, Делегат: Ђорђе Илић
58102 КК Беовук 72 : КК Земун Фитофармација 59 : 75
14.11.2018
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Зоран Нинков
58103 КК Младост : БКК Раднички 58 : 69
10.11.2018
14:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Немања Гојовић, Филип Конатар, Делегат: Драгослав Веланац
58104 КК Слодес : КК Еко Спорт 46 : 56
10.11.2018
11:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Александар Јовановски, Антоније Луковић, Делегат: Александар Кнежевић
58105 ШКК Звездара : КК Визура 66 : 61
11.11.2018
16:10
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Толић
58106 КК Астра : КК Ас Баскет 63 : 45
10.11.2018
14:10
Вук Караџић ( Таковска 41)
Љубомир Марковић, Александар Јовановски, Делегат: Зоран Нинков
58107 КК Земун Фитофармација : КК Младост 77 : 64
16.11.2018
21:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Никола Милорадовић, Петар Крал, Делегат: Горан Радовановић
58108 КК Жарково : КК Беовук 72 70 : 61
18.11.2018
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Никола Свркота, Марко Шошкић, Делегат: Александар Кнежевић
58109 КК Визура : КК Астра 88 : 69
17.11.2018
16:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Душан Марчетић, Марко Шошкић, Делегат: Горан Радовановић
58110 КК Еко Спорт : ШКК Звездара 57 : 66
17.11.2018
12:45
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Рашинац
58111 БКК Раднички : КК Слодес 48 : 98
21.11.2018
13:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Стеван Рашинац, Мирко Весковић, Делегат: Мирољуб Јовановић
58112 КК ИБЦ : КК Ас Баскет 63 : 78
21.11.2018
21:15
Спортски центар Ковилово ( Зрењанински пут 170)
Никола Милорадовић, Петар Крал, Делегат: Ђорђе Илић
58113 КК Беовук 72 : КК ИБЦ 61 : 51
22.11.2018
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Немања Златковић, Александар Јовановски, Делегат: Зоран Нинков
58114 КК Младост : КК Жарково 75 : 82
21.11.2018
20:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Немања Кривокућа, Делегат: Александар Кнежевић
58115 КК Слодес : КК Земун Фитофармација 48 : 51
19.11.2018
15:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Ковачевић, Петар Крал, Делегат: Јелена Поповић
58116 ШКК Звездара : БКК Раднички 90 : 61
20.11.2018
21:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Стеван Рашинац, Петар Милановић, Делегат: Слободан Каличанин
58117 КК Астра : КК Еко Спорт 62 : 51
21.11.2018
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Стеван Гуџулић, Огњен Ћурчић, Делегат: Ненад Радосављевић
58118 КК Ас Баскет : КК Визура 70 : 82
28.11.2018
21:20
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
Немања Ковачевић, Петар Крал, Делегат: Иван Антуновић
58119 КК Земун Фитофармација : ШКК Звездара 71 : 60
26.11.2018
15:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Огњен Ћурчић, Немања Гојовић, Делегат: Ђорђе Илић
58120 КК Жарково : КК Слодес 69 : 71
25.11.2018
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Кривокућа, Александар Јовановски, Делегат: Слободан Каличанин
58121 КК Беовук 72 : КК Младост 62 : 25
24.11.2018
13:45
Вук Караџић ( Таковска 41)
Александар Јовановски, Немања Илић, Делегат: Мирољуб Јовановић
58122 КК Еко Спорт : КК Ас Баскет 71 : 55
26.11.2018
21:10
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Радовић, Мирко Весковић, Делегат: Зоран Нинков
58123 БКК Раднички : КК Астра 72 : 63
29.11.2018
21:20
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
Немања Радовић, Марко Симић, Делегат: Слободан Каличанин
58124 КК ИБЦ : КК Визура 67 : 70
24.11.2018
12:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Петар Крал, Марко Шошкић, Делегат: Зоран Нинков
58125 КК Младост : КК ИБЦ 86 : 69
01.12.2018
12:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Филип Младеновић, Никола Младеновић, Делегат: Александар Кнежевић
58126 КК Слодес : КК Беовук 72 54 : 59
02.12.2018
16:50
Вук Караџић ( Таковска 41)
Антоније Луковић, Немања Видаковић, Делегат: Зоран Нинков
58127 ШКК Звездара : КК Жарково 78 : 73
02.12.2018
16:10
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Немања Ковачевић, Стеван Рашинац, Делегат: Слободан Каличанин
58128 КК Астра : КК Земун Фитофармација 70 : 68
05.12.2018
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Марко Шошкић, Петар Милановић, Делегат: Александар Кнежевић
58129 КК Ас Баскет : БКК Раднички 103 : 105
02.12.2018
13:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
Филип Конатар, Немања Гојовић, Делегат: Ненад Радосављевић
58130 КК Визура : КК Еко Спорт 88 : 78
02.12.2018
21:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Љубомир Марковић, Мирко Весковић, Делегат: Горан Радовановић
58131 КК Земун Фитофармација : КК Ас Баскет 72 : 71
12.12.2018
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Влаховић, Немања Радовић, Делегат: Горан Радовановић
58132 КК Жарково : КК Астра 81 : 49
09.12.2018
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Стефан Ћалић, Данило Петковић, Делегат: Предраг Ђикановић
58133 КК Беовук 72 : ШКК Звездара 70 : 62
13.12.2018
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Љубомир Марковић, Немања Влаховић, Делегат: Милан Тодоровић
58134 КК Младост : КК Слодес 53 : 56
11.12.2018
21:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Милан Костић, Александар Јовановски, Делегат: Зоран Ружић
58135 БКК Раднички : КК Визура 80 : 81
13.12.2018
21:20
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
Милош Прица, Немања Кривокућа, Делегат: Милан Раденковић
58136 КК ИБЦ : КК Еко Спорт 68 : 73
08.12.2018
13:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Стеван Рашинац, Александар Јовановски, Делегат: Мирољуб Јовановић
58137 КК Слодес : КК ИБЦ 75 : 57
15.12.2018
11:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Мирко Весковић, Немања Кривокућа, Делегат: Ђорђе Илић
58138 ШКК Звездара : КК Младост 57 : 61
16.12.2018
16:10
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Стеван Рашинац, Огњен Ћурчић, Делегат: Ђорђе Илић
58139 КК Астра : КК Беовук 72 56 : 66
16.12.2018
11:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
Милан Костић, Петар Милановић, Делегат: Зоран Нинков
58140 КК Ас Баскет : КК Жарково 82 : 75
16.12.2018
12:20
Хала спортова Ранко Жеравица (Н.Бгд) ( Париске Комуне 16)
Душан Марчетић, Огњен Ћурчић, Делегат: Горан Радовановић
58141 КК Визура : КК Земун Фитофармација 77 : 89
16.12.2018
13:15
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Драган Јаковљевић, Немања Кривокућа, Делегат: Слободан Тодоровић
58142 КК Еко Спорт : БКК Раднички 75 : 68
15.12.2018
12:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Боривоје Ружић, Димитрије Миладиновић, Делегат: Зоран Ружић
58143 КК Земун Фитофармација : КК Еко Спорт 63 : 62
23.12.2018
17:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Драган Јаковљевић, Марко Перовић, Делегат: Горан Радовановић
58144 КК Жарково : КК Визура 113 : 70
20.12.2018
20:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Прица, Огњен Дабић, Делегат: Звездан Јанковић
58145 КК Беовук 72 : КК Ас Баскет 77 : 41
21.02.2019
19:15
Вук Караџић ( Таковска 41)
Филип Конатар, Немања Гојовић, Делегат: Слободан Каличанин
58146 КК Младост : КК Астра 67 : 59
22.12.2018
12:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Драган Јаковљевић, Марко Шошкић, Делегат: Никола Томић
58147 КК Слодес : ШКК Звездара 63 : 60
21.12.2018
14:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Александар Бошковић, Милош Прица, Делегат: Слободан Каличанин
58148 КК ИБЦ : БКК Раднички 86 : 89
23.12.2018
13:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Немања Радовић, Милош Димитријевић, Делегат: Стеван Радић
58149 ШКК Звездара : КК ИБЦ 78 : 73
12.01.2019
16:00
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Немања Влаховић, Мирко Весковић, Делегат: Александар Рашинац
58150 КК Астра : КК Слодес 43 : 75
12.01.2019
11:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Александар Јовановски, Мирко Весковић, Делегат: Иван Антуновић
58151 КК Ас Баскет : КК Младост 51 : 49
12.01.2019
13:15
Хала спортова Ранко Жеравица (Н.Бгд) ( Париске Комуне 16)
Немања Радовић, Данило Петковић, Делегат: Горан Радовановић
58152 КК Визура : КК Беовук 72 69 : 96
13.01.2019
12:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Стефан Ћалић, Никола Младеновић, Делегат: Горан Радовановић
58153 КК Еко Спорт : КК Жарково 64 : 81
13.01.2019
16:10
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Влаховић, Мирко Весковић, Делегат: Јелена Поповић
58154 БКК Раднички : КК Земун Фитофармација 64 : 86
17.01.2019
21:20
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
Стеван Рашинац, Милан Костић, Делегат: Јован Чучуковић
58155 КК Астра : ШКК Звездара 45 : 51
20.01.2019
14:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
Немања Влаховић, Лазар Костић, Делегат: Светлана Миладинов
58156 КК Ас Баскет : КК Слодес 64 : 62
19.01.2019
16:20
Хала спортова Ранко Жеравица (Н.Бгд) ( Париске Комуне 16)
Петар Крал, Марко Перовић, Делегат: Милан Раденковић
58157 КК Визура : КК Младост 82 : 86
24.01.2019
13:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Никола Свркота, Филип Конатар, Делегат: Александар Кнежевић
58158 КК Еко Спорт : КК Беовук 72 54 : 82
20.01.2019
16:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Влаховић, Мирко Весковић, Делегат: Светлана Миладинов
58159 БКК Раднички : КК Жарково 54 : 93
23.01.2019
21:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Никола Свркота, Милош Прица, Делегат: Милан Раденковић
58160 КК ИБЦ : КК Земун Фитофармација 53 : 90
19.01.2019
12:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Марко Шошкић, Петар Димић, Делегат: Бојан Драшкић
58161 КК Жарково : КК Земун Фитофармација 69 : 87
30.01.2019
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Душан Марчетић, Данило Петковић, Делегат: Горан Радовановић
58162 КК Беовук 72 : БКК Раднички 79 : 52
30.01.2019
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Милан Костић, Милош Прица, Делегат: Александар Кнежевић
58163 КК Младост : КК Еко Спорт 76 : 71
30.01.2019
21:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Саша Крсмановић, Мирко Весковић, Делегат: Стеван Радић
58164 КК Слодес : КК Визура 87 : 68
26.01.2019
11:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Никола Свркота, Александар Јовановски, Делегат: Ђорђе Илић
58165 ШКК Звездара : КК Ас Баскет 67 : 65
26.01.2019
16:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Љубомир Марковић, Немања Радовић, Делегат: Александар Кнежевић
58166 КК Астра : КК ИБЦ 53 : 63
21.02.2019
20:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
58167 КК Земун Фитофармација : КК Беовук 72 95 : 80
06.03.2019
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Данило Петковић, Немања Кривокућа, Делегат: Горан Радовановић
58168 КК Ас Баскет : КК Астра 75 : 73
28.02.2019
21:20
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
Данило Петковић, Немања Кривокућа, Делегат: Александар Вранеш
58169 КК Визура : ШКК Звездара 84 : 63
24.02.2019
20:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Филип Конатар, Немања Гојовић, Делегат: Александар Вранеш
58170 КК Еко Спорт : КК Слодес 56 : 66
24.02.2019
16:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Мирко Весковић, Александар Јовановски, Делегат: Мирољуб Јовановић
58171 БКК Раднички : КК Младост 76 : 79
24.02.2019
12:25
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
Филип Конатар, Немања Гојовић, Делегат: Зоран Лепосавић
58172 КК ИБЦ : КК Жарково 42 : 64
24.02.2019
13:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Огњен Ћурчић, Немања Кривокућа, Делегат: Ненад Радосављевић
58173 КК Беовук 72 : КК Жарково
01.01.2019
58174 КК Младост : КК Земун Фитофармација 56 : 75
03.03.2019
14:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Филип Младеновић, Павле Шипка, Делегат: Борис Иванов
58175 КК Слодес : БКК Раднички 72 : 68
02.03.2019
13:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Мирко Весковић, Александар Јовановски, Делегат: Стеван Радић
58176 ШКК Звездара : КК Еко Спорт 71 : 65
05.03.2019
21:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Стеван Рашинац, Немања Кривокућа, Делегат: Ненад Радосављевић
58177 КК Астра : КК Визура 56 : 77
02.03.2019
14:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
Саша Крсмановић, Марко Шошкић, Делегат: Ђорђе Илић
58178 КК Ас Баскет : КК ИБЦ 72 : 71
03.03.2019
16:20
Хала спортова Ранко Жеравица (Н.Бгд) ( Париске Комуне 16)
Немања Радовић, Марко Шошкић, Делегат: Горан Радовановић
58179 КК Земун Фитофармација : КК Слодес 68 : 57
11.03.2019
13:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Немања Ковачевић, Павле Шипка, Делегат: Ђорђе Илић
58180 КК Жарково : КК Младост 82 : 45
10.03.2019
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Радовић, Немања Кривокућа, Делегат: Урош Чукић
58181 КК Визура : КК Ас Баскет 76 : 74
14.03.2019
19:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Никола Свркота, Немања Радовић, Делегат: Горан Радовановић
58182 КК Еко Спорт : КК Астра 75 : 59
10.03.2019
16:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Боривоје Ружић, Филип Младеновић, Делегат: Бојан Драшкић
58183 БКК Раднички : ШКК Звездара 57 : 84
10.03.2019
16:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Урош Дојчиновић, Никола Младеновић, Делегат: Александар Рашинац
58184 КК ИБЦ : КК Беовук 72 50 : 83
14.03.2019
20:25
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Немања Влаховић, Никола Стошић, Делегат: Владимир Игњатовић
58185 КК Младост : КК Беовук 72 60 : 72
18.03.2019
20:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Немања Кривокућа, Делегат: Небојша Лазаревић
58186 КК Слодес : КК Жарково 46 : 71
17.03.2019
12:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Саша Крсмановић, Александар Јовановски, Делегат: Бојан Драшкић
58187 ШКК Звездара : КК Земун Фитофармација 72 : 63
17.03.2019
16:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Немања Радовић, Никола Ђокић, Делегат: Љубомир Милетијев
58188 КК Астра : БКК Раднички 96 : 60
20.03.2019
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Немања Кривокућа, Александар Јовановски, Делегат: Ђорђе Илић
58189 КК Ас Баскет : КК Еко Спорт
58190 КК Визура : КК ИБЦ 98 : 80
16.03.2019
20:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Душан Марчетић, Марко Перовић, Делегат: Небојша Лазаревић
58191 КК Земун Фитофармација : КК Астра
03.04.2019
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Стефан Ћалић, Немања Влаховић, Делегат: Горан Радовановић
58192 КК Жарково : ШКК Звездара 78 : 52
24.03.2019
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Павле Шипка, Немања Гојовић, Делегат: Звездан Јанковић
58193 КК Беовук 72 : КК Слодес 67 : 72
23.03.2019
11:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Марко Шошкић, Милош Јоксимовић, Делегат: Александар Рашинац
58194 КК Еко Спорт : КК Визура 80 : 86
24.03.2019
16:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Радовић, Мирко Весковић, Делегат: Бојан Драшкић
58195 БКК Раднички : КК Ас Баскет 67 : 74
25.03.2019
15:15
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Милан Костић, Милош Прица, Делегат: Александар Рашинац
58196 КК ИБЦ : КК Младост 54 : 61
23.03.2019
12:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Мирко Весковић, Александар Јовановски, Делегат: Бојан Драшкић
58197 КК Слодес : КК Младост
58198 ШКК Звездара : КК Беовук 72
31.03.2019
16:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
58199 КК Астра : КК Жарково
30.03.2019
20:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
58200 КК Ас Баскет : КК Земун Фитофармација
01.04.2019
21:20
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
58201 КК Визура : БКК Раднички
58202 КК Еко Спорт : КК ИБЦ
28.03.2019
20:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)