lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/1. степен такмичења У13/Група 8
1.КК Беовук 721091610:26619
2.КК Борац Земун1082530:42018
3.КК Торлак1073458:40317
4.КК Крсташ1046385:45614
5.КК Динамик БГ1028313:49312
6.КК Нови Београд 710010250:50810
63271 КК Беовук 72 : КК Крсташ 66 : 27
19.10.2019
12:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
63272 КК Нови Београд 7 : КК Борац Земун 25 : 49
19.10.2019
12:45
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
63273 КК Торлак : КК Динамик БГ 58 : 25
19.10.2019
11:15
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
63274 КК Беовук 72 : КК Нови Београд 7 76 : 9
26.10.2019
14:15
Вук Караџић ( Таковска 41)
63275 КК Борац Земун : КК Торлак 63 : 62
26.10.2019
11:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
63276 КК Крсташ : КК Динамик БГ 48 : 17
27.10.2019
10:00
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
63277 КК Нови Београд 7 : КК Крсташ 29 : 32
02.11.2019
13:15
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
63278 КК Торлак : КК Беовук 72 36 : 69
03.11.2019
11:15
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
63279 КК Динамик БГ : КК Борац Земун 28 : 59
03.11.2019
13:15
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
63280 КК Беовук 72 : КК Динамик БГ 60 : 15
09.11.2019
13:45
Вук Караџић ( Таковска 41)
63281 КК Нови Београд 7 : КК Торлак 33 : 39
09.11.2019
14:45
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
63282 КК Крсташ : КК Борац Земун 49 : 82
01.01.2019
63283 КК Торлак : КК Крсташ 47 : 43
16.11.2019
15:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
63284 КК Динамик БГ : КК Нови Београд 7 43 : 27
17.11.2019
14:15
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
63285 КК Борац Земун : КК Беовук 72 23 : 59
17.11.2019
15:45
Вук Караџић ( Таковска 41)
63286 КК Динамик БГ : КК Торлак 30 : 57
24.11.2019
14:00
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
63287 КК Борац Земун : КК Нови Београд 7 51 : 22
24.11.2019
11:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
63288 КК Крсташ : КК Беовук 72 27 : 45
24.11.2019
10:50
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
63289 КК Нови Београд 7 : КК Беовук 72 22 : 85
01.12.2019
10:45
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
63290 КК Торлак : КК Борац Земун 50 : 46
01.12.2019
11:20
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
63291 КК Динамик БГ : КК Крсташ 40 : 41
01.12.2019
14:15
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
63292 КК Беовук 72 : КК Торлак 39 : 20
07.12.2019
12:15
Вук Караџић ( Таковска 41)
63293 КК Борац Земун : КК Динамик БГ 45 : 38
08.12.2019
12:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
63294 КК Крсташ : КК Нови Београд 7 47 : 25
08.12.2019
10:00
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
63295 КК Торлак : КК Нови Београд 7 42 : 20
15.12.2019
14:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
63296 КК Динамик БГ : КК Беовук 72 33 : 60
15.12.2019
14:15
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
63297 КК Борац Земун : КК Крсташ 58 : 36
16.12.2019
20:20
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
63298 КК Беовук 72 : КК Борац Земун 51 : 54
22.12.2019
14:30
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
63299 КК Нови Београд 7 : КК Динамик БГ 38 : 44
22.12.2019
10:30
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
63300 КК Крсташ : КК Торлак 35 : 47
22.12.2019
10:50
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)