lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

ПИОНИРИ/2. лига/Група 1
1.КК Вива11110973:58622
2.КК Партизан НИС 21091760:53719
3.КК Мондо Баскет 1183718:68819
4.КК Сава1183789:67419
5.ШКК Звездара1156785:81716
6.КК Кнежевац Кијево1156739:78616
7.КК Беко1156636:69116
8.КК Црвена Звезда МТС 21156709:74816
9.КК Змај1138611:79814
10.КК Сурчин Добановци1046564:64314
11.КК Крсташ1129563:67513
12.КК Чубура11011581:78511
64383 КК Беко : КК Сурчин Добановци 62 : 51
03.11.2019
11:45
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
64384 КК Змај : ШКК Звездара 68 : 79
02.11.2019
12:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
64385 КК Сава : КК Чубура 65 : 44
03.11.2019
12:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
64386 КК Црвена Звезда МТС 2 : КК Кнежевац Кијево 70 : 79
03.11.2019
14:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
64387 КК Мондо Баскет : КК Крсташ 50 : 38
02.11.2019
13:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
64388 КК Партизан НИС 2 : КК Вива 67 : 73
02.11.2019
12:00
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
64377 КК Беко : КК Змај 64 : 46
09.11.2019
11:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
64378 КК Крсташ : КК Партизан НИС 2 52 : 65
07.11.2019
21:30
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
64379 КК Кнежевац Кијево : КК Мондо Баскет 61 : 66
10.11.2019
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
64380 КК Чубура : КК Црвена Звезда МТС 2 56 : 75
10.11.2019
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
64381 ШКК Звездара : КК Сава 64 : 69
09.11.2019
13:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
64382 КК Сурчин Добановци : КК Вива 38 : 87
10.11.2019
10:30
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
64371 КК Змај : КК Сурчин Добановци 62 : 56
15.11.2019
20:50
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
64372 КК Сава : КК Беко 79 : 58
17.11.2019
10:35
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
64373 КК Црвена Звезда МТС 2 : ШКК Звездара 93 : 74
17.11.2019
14:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
64374 КК Мондо Баскет : КК Чубура 70 : 52
17.11.2019
16:00
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
64375 КК Партизан НИС 2 : КК Кнежевац Кијево 89 : 52
16.11.2019
12:30
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
64376 КК Вива : КК Крсташ 104 : 43
17.11.2019
20:45
Лаза Костић ( Милентија Поповића 72)
64365 КК Беко : КК Црвена Звезда МТС 2 61 : 37
23.11.2019
11:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
64366 КК Змај : КК Сава 43 : 84
23.11.2019
13:00
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
64367 КК Кнежевац Кијево : КК Вива 79 : 98
24.11.2019
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
64368 КК Чубура : КК Партизан НИС 2 36 : 58
26.11.2019
20:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
64369 ШКК Звездара : КК Мондо Баскет 70 : 71
23.11.2019
16:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
64370 КК Сурчин Добановци : КК Крсташ 64 : 56
24.11.2019
11:00
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
64359 КК Сава : КК Сурчин Добановци 81 : 36
01.12.2019
09:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
64360 КК Црвена Звезда МТС 2 : КК Змај 89 : 77
01.12.2019
14:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
64361 КК Мондо Баскет : КК Беко 63 : 56
01.12.2019
17:45
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
64362 КК Партизан НИС 2 : ШКК Звездара 100 : 67
30.11.2019
12:10
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
64363 КК Вива : КК Чубура 90 : 45
30.11.2019
14:30
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
64364 КК Крсташ : КК Кнежевац Кијево 59 : 65
01.12.2019
10:50
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
64353 КК Беко : КК Партизан НИС 2 46 : 70
07.12.2019
13:10
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
64354 КК Змај : КК Мондо Баскет 57 : 64
06.12.2019
20:50
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
64355 КК Сава : КК Црвена Звезда МТС 2 89 : 80
08.12.2019
10:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
64356 КК Чубура : КК Крсташ 49 : 71
11.12.2019
20:55
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
64357 ШКК Звездара : КК Вива 69 : 98
08.12.2019
16:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
64358 КК Сурчин Добановци : КК Кнежевац Кијево 61 : 52
07.12.2019
11:15
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
64347 КК Црвена Звезда МТС 2 : КК Сурчин Добановци 68 : 57
18.12.2019
20:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
64348 КК Мондо Баскет : КК Сава 87 : 80
14.12.2019
16:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
64349 КК Партизан НИС 2 : КК Змај 95 : 38
24.12.2019
19:00
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
64350 КК Вива : КК Беко 98 : 58
15.12.2019
18:00
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
64351 КК Крсташ : ШКК Звездара 62 : 67
15.12.2019
10:50
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
64352 КК Кнежевац Кијево : КК Чубура 66 : 59
15.12.2019
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
64341 КК Беко : КК Крсташ 62 : 56
21.12.2019
12:15
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
64342 КК Змај : КК Вива 28 : 86
21.12.2019
14:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
64343 КК Сава : КК Партизан НИС 2 56 : 76
22.12.2019
11:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
64344 КК Црвена Звезда МТС 2 : КК Мондо Баскет 63 : 62
22.12.2019
16:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
64345 ШКК Звездара : КК Кнежевац Кијево 73 : 64
21.12.2019
18:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
64346 КК Сурчин Добановци : КК Чубура 70 : 49
21.12.2019
12:30
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
64335 КК Мондо Баскет : КК Сурчин Добановци 56 : 53
12.01.2020
16:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
64336 КК Партизан НИС 2 : КК Црвена Звезда МТС 2 72 : 54
23.01.2020
20:00
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
64337 КК Вива : КК Сава 70 : 47
12.01.2020
10:40
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
64338 КК Крсташ : КК Змај 38 : 50
15.01.2020
19:50
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
64339 КК Кнежевац Кијево : КК Беко 88 : 76
11.01.2020
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
64340 КК Чубура : ШКК Звездара 68 : 92
12.01.2020
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
64329 КК Беко : КК Чубура 47 : 43
19.01.2020
11:45
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
64330 КК Змај : КК Кнежевац Кијево 61 : 63
18.01.2020
11:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
64331 КК Сава : КК Крсташ 65 : 46
18.01.2020
12:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
64332 КК Црвена Звезда МТС 2 : КК Вива 46 : 79
19.01.2020
17:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
64333 КК Мондо Баскет : КК Партизан НИС 2 63 : 68
19.01.2020
18:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
64334 КК Сурчин Добановци : ШКК Звездара 78 : 70
19.01.2020
12:30
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
64323 КК Партизан НИС 2 : КК Сурчин Добановци
30.01.2020
20:20
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
64324 КК Вива : КК Мондо Баскет 90 : 66
25.01.2020
17:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
64325 КК Крсташ : КК Црвена Звезда МТС 2 42 : 34
26.01.2020
10:50
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
64326 КК Кнежевац Кијево : КК Сава 70 : 74
25.01.2020
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
64327 КК Чубура : КК Змај 80 : 81
25.01.2020
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
64328 ШКК Звездара : КК Беко 60 : 46
25.01.2020
18:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)