lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

ПИОНИРИ/2. лига/Група 2
1.КК Барајево220171:1194
2.КК Церак 220144:974
3.КК Беовук 72220142:1214
4.КК Динамик БГ220132:1234
5.КК Беостарс 05211149:1183
6.КК Вива 2211121:1043
7.КК Ас Баскет 2211104:1173
8.КК Борац Земун211120:1573
9.КК Беостајл202140:1452
10.КК Беокош202110:1212
11.КК Младост202102:1532
12.КК Визура 220299:1592
64461 КК Младост : КК Церак
16.11.2019
12:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
64462 КК Борац Земун : КК Вива 2
17.11.2019
14:20
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
64463 КК Беовук 72 : КК Барајево
17.11.2019
11:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
64464 КК Беокош : КК Беостајл
18.11.2019
21:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
64465 КК Беостарс 05 : КК Ас Баскет 2
16.11.2019
11:00
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
64466 КК Визура 2 : КК Динамик БГ
16.11.2019
13:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
64449 КК Вива 2 : КК Церак 47 : 67
03.11.2019
17:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
64450 КК Младост : КК Барајево 65 : 79
02.11.2019
11:20
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
64451 КК Борац Земун : КК Беостајл 66 : 65
02.11.2019
16:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
64452 КК Беовук 72 : КК Ас Баскет 2 63 : 46
02.11.2019
12:45
Вук Караџић ( Таковска 41)
64453 КК Беокош : КК Динамик БГ 56 : 63
02.11.2019
13:20
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
64454 КК Беостарс 05 : КК Визура 2 82 : 49
02.11.2019
11:15
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
64455 КК Вива 2 : КК Младост 74 : 37
10.11.2019
18:15
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
64456 КК Динамик БГ : КК Беостарс 05 69 : 67
10.11.2019
15:00
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
64457 КК Ас Баскет 2 : КК Беокош 58 : 54
11.11.2019
18:20
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
64458 КК Беостајл : КК Беовук 72 75 : 79
10.11.2019
18:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
64459 КК Барајево : КК Борац Земун 92 : 54
10.11.2019
10:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
64460 КК Церак : КК Визура 2 77 : 50
10.11.2019
17:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
64461 КК Младост : КК Церак
16.11.2019
12:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
64462 КК Борац Земун : КК Вива 2
17.11.2019
14:20
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
64463 КК Беовук 72 : КК Барајево
17.11.2019
11:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
64464 КК Беокош : КК Беостајл
18.11.2019
21:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
64465 КК Беостарс 05 : КК Ас Баскет 2
16.11.2019
11:00
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
64466 КК Визура 2 : КК Динамик БГ
16.11.2019
13:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)