lat|eng
Насловна > Резултати
ЈУНИОРИ/2. лига
1.КК Торлак141221081:80426
2.КК Победник 01114113980:81925
3.КК Колеџ Београд1486985:91522
4.БКК Раднички1394809:76222
5.ОКК Београд1486982:94422
6.КК Партизан НИС 214771044:98721
7.КК Сава1477972:95521
8.КК Визура14771032:99821
9.КК Колубара ЛА 20031376990:95920
10.КК Умка Џез14311797:99117
11.КК Беостарс 0514311860:100017
12.КК Беостајл14113773:117115
65463 КК Визура : КК Торлак 75 : 87
10.11.2019
10:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
65464 КК Беостајл : КК Партизан НИС 2 68 : 77
15.11.2019
21:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
65465 КК Победник 011 : КК Умка Џез 75 : 35
09.11.2019
11:30
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
65466 БКК Раднички : КК Колеџ Београд 55 : 86
14.11.2019
20:45
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
65467 ОКК Београд : КК Колубара ЛА 2003 80 : 77
09.11.2019
13:50
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65468 КК Беостарс 05 : КК Сава 49 : 53
10.11.2019
13:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
65469 КК Визура : КК Беостајл 102 : 50
17.11.2019
12:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
65470 КК Колубара ЛА 2003 : КК Беостарс 05 87 : 80
17.11.2019
14:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
65471 КК Колеџ Београд : ОКК Београд 57 : 47
18.11.2019
19:15
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
65472 КК Умка Џез : БКК Раднички 56 : 62
16.11.2019
15:15
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
65473 КК Партизан НИС 2 : КК Победник 011 86 : 87
19.11.2019
21:30
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
65474 КК Торлак : КК Сава 79 : 82
17.11.2019
12:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65475 КК Беостајл : КК Торлак 39 : 101
24.11.2019
18:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
65476 КК Победник 011 : КК Визура 69 : 57
24.11.2019
18:15
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
65477 БКК Раднички : КК Партизан НИС 2 55 : 49
24.11.2019
10:45
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
65478 ОКК Београд : КК Умка Џез 83 : 47
24.11.2019
10:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65479 КК Беостарс 05 : КК Колеџ Београд 58 : 54
23.11.2019
19:00
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
65480 КК Сава : КК Колубара ЛА 2003 77 : 66
24.11.2019
14:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
65481 КК Визура : БКК Раднички 52 : 63
05.12.2019
17:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
65482 КК Беостајл : КК Победник 011 45 : 81
04.12.2019
21:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
65483 КК Колеџ Београд : КК Сава 62 : 65
30.11.2019
11:45
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
65484 КК Умка Џез : КК Беостарс 05 57 : 49
01.12.2019
16:15
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
65485 КК Партизан НИС 2 : ОКК Београд 68 : 76
01.12.2019
17:00
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
65486 КК Торлак : КК Колубара ЛА 2003 82 : 64
01.12.2019
12:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65487 КК Победник 011 : КК Торлак 55 : 51
10.12.2019
21:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
65488 БКК Раднички : КК Беостајл 79 : 34
07.12.2019
15:10
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
65489 ОКК Београд : КК Визура 80 : 76
07.12.2019
14:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65490 КК Беостарс 05 : КК Партизан НИС 2 73 : 78
07.12.2019
19:00
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
65491 КК Сава : КК Умка Џез 85 : 64
08.12.2019
12:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
65492 КК Колубара ЛА 2003 : КК Колеџ Београд 90 : 79
08.12.2019
16:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
65493 КК Визура : КК Беостарс 05 78 : 60
15.12.2019
20:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
65494 КК Беостајл : ОКК Београд 64 : 89
14.12.2019
18:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
65495 КК Победник 011 : БКК Раднички 72 : 50
18.12.2019
21:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
65496 КК Умка Џез : КК Колубара ЛА 2003 74 : 57
14.12.2019
16:30
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
65497 КК Партизан НИС 2 : КК Сава 70 : 61
15.12.2019
17:15
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
65498 КК Торлак : КК Колеџ Београд 88 : 67
15.12.2019
12:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65499 БКК Раднички : КК Торлак 58 : 74
20.02.2020
21:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65500 ОКК Београд : КК Победник 011 60 : 65
21.12.2019
15:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65501 КК Беостарс 05 : КК Беостајл 70 : 56
21.12.2019
19:00
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
65502 КК Сава : КК Визура 82 : 84
21.12.2019
14:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
65503 КК Колубара ЛА 2003 : КК Партизан НИС 2 106 : 77
22.12.2019
14:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
65504 КК Колеџ Београд : КК Умка Џез 83 : 61
21.12.2019
11:45
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
65505 КК Визура : КК Колубара ЛА 2003 83 : 65
12.01.2020
19:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
65506 КК Беостајл : КК Сава 86 : 82
11.01.2020
18:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
65507 КК Победник 011 : КК Беостарс 05 85 : 41
11.01.2020
11:30
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
65508 БКК Раднички : ОКК Београд 54 : 51
12.01.2020
14:30
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
65509 КК Партизан НИС 2 : КК Колеџ Београд 73 : 63
12.01.2020
11:30
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
65510 КК Торлак : КК Умка Џез 94 : 67
12.01.2020
16:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65511 ОКК Београд : КК Торлак 54 : 78
17.01.2020
20:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65512 КК Беостарс 05 : БКК Раднички 64 : 80
18.01.2020
19:15
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
65513 КК Сава : КК Победник 011 70 : 66
18.01.2020
10:40
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
65514 КК Колубара ЛА 2003 : КК Беостајл 76 : 64
19.01.2020
16:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
65515 КК Колеџ Београд : КК Визура 80 : 65
22.01.2020
20:45
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
65516 КК Умка Џез : КК Партизан НИС 2 51 : 66
19.01.2020
20:30
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
65517 КК Визура : КК Умка Џез 78 : 64
26.01.2020
10:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
65518 КК Беостајл : КК Колеџ Београд 63 : 71
26.01.2020
18:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
65519 КК Победник 011 : КК Колубара ЛА 2003 54 : 48
25.01.2020
11:20
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
65520 БКК Раднички : КК Сава 50 : 47
26.01.2020
12:10
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
65521 ОКК Београд : КК Беостарс 05 77 : 63
25.01.2020
14:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65522 КК Торлак : КК Партизан НИС 2 70 : 62
05.02.2020
20:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65523 КК Беостарс 05 : КК Торлак 50 : 73
23.02.2020
14:10
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
65524 КК Сава : ОКК Београд 73 : 74
23.02.2020
14:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
65525 КК Колубара ЛА 2003 : БКК Раднички 82 : 64
22.02.2020
15:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
65526 КК Колеџ Београд : КК Победник 011 85 : 68
26.02.2020
20:45
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
65527 КК Умка Џез : КК Беостајл 69 : 50
22.02.2020
15:15
Милош Црњански ( Ђорђа Огњановића 2)
65528 КК Партизан НИС 2 : КК Визура 101 : 80
23.02.2020
15:30
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
65529 КК Сава : КК Беостарс 05 62 : 76
01.03.2020
14:10
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
65530 КК Колубара ЛА 2003 : ОКК Београд 91 : 73
29.02.2020
14:45
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
65531 КК Колеџ Београд : БКК Раднички 50 : 63
01.03.2020
13:30
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
65532 КК Умка Џез : КК Победник 011 45 : 59
03.03.2020
21:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
65533 КК Партизан НИС 2 : КК Беостајл 98 : 43
01.03.2020
10:30
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
65534 КК Торлак : КК Визура 58 : 36
04.03.2020
21:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65535 КК Беостајл : КК Визура 73 : 91
08.03.2020
18:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
65536 КК Победник 011 : КК Партизан НИС 2 78 : 71
07.03.2020
15:30
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
65537 БКК Раднички : КК Умка Џез 76 : 45
08.03.2020
11:45
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
65538 ОКК Београд : КК Колеџ Београд 64 : 69
07.03.2020
14:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65539 КК Беостарс 05 : КК Колубара ЛА 2003 72 : 81
07.03.2020
19:15
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
65540 КК Сава : КК Торлак 57 : 61
07.03.2020
15:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
65541 КК Визура : КК Победник 011 75 : 66
14.03.2020
21:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
65542 КК Колубара ЛА 2003 : КК Сава
01.01.2020
65543 КК Колеџ Београд : КК Беостарс 05 79 : 55
13.03.2020
20:45
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
65544 КК Умка Џез : ОКК Београд 62 : 74
12.03.2020
21:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65545 КК Партизан НИС 2 : БКК Раднички
01.01.2020
65546 КК Торлак : КК Беостајл 85 : 38