lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

ЈУНИОРИ/Регионална лига/Група 2
1.БКК Раднички 211085:552
2.КК Раднички (Обреновац)11077:482
3.КК Скадарлија11071:422
4.КК Баск11096:692
5.КК Гро-Баскет11060:512
6.КК Коњарник11047:392
7.КК Церак 10139:471
8.КК Сава 210151:601
9.КК Блокови10169:961
10.КК Еко Спорт 210142:711
11.КК Баново Брдо10148:771
12.КК Мондо Баскет 210155:851
66183 КК Еко Спорт 2 : КК Баск
16.11.2019
12:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
66184 КК Церак : КК Гро-Баскет
17.11.2019
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
66185 КК Мондо Баскет 2 : КК Коњарник
14.11.2019
21:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
66186 КК Баново Брдо : БКК Раднички 2
17.11.2019
15:45
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
66187 КК Блокови : КК Раднички (Обреновац)
16.11.2019
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
66188 КК Скадарлија : КК Сава 2
14.11.2019
21:30
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
66177 КК Еко Спорт 2 : КК Скадарлија 42 : 71
10.11.2019
13:30
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
66178 КК Баск : КК Блокови 96 : 69
10.11.2019
18:00
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
66179 КК Раднички (Обреновац) : КК Баново Брдо 77 : 48
11.11.2019
15:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
66180 БКК Раднички 2 : КК Мондо Баскет 2 85 : 55
09.11.2019
15:50
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
66181 КК Коњарник : КК Церак 47 : 39
12.11.2019
21:30
Десанка Максимовић ( Устаничка 246)
66182 КК Гро-Баскет : КК Сава 2 60 : 51
09.11.2019
10:30
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
66183 КК Еко Спорт 2 : КК Баск
16.11.2019
12:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
66184 КК Церак : КК Гро-Баскет
17.11.2019
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
66185 КК Мондо Баскет 2 : КК Коњарник
14.11.2019
21:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
66186 КК Баново Брдо : БКК Раднички 2
17.11.2019
15:45
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
66187 КК Блокови : КК Раднички (Обреновац)
16.11.2019
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
66188 КК Скадарлија : КК Сава 2
14.11.2019
21:30
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)